PDA

View Full Version : Най-добро място с медицина?



DogeBarkes
06-24-2014, 12:30
Заглавието е достатъчно изчерпателно, мислех да ходя в Шотландия, но "невлизаемостта" там е покъртителна и се чудя къде е най-доброто място в България. За СУ чух, че не бил акредитиран. Вашите мнения? :)

kalpazanka
06-24-2014, 12:36
Никъде няма да ти налеят знания с фуния. ;) Ти си избери дали да е Варна/София/Пловдив/Стара Загора или Плевен.

stunkaa
06-24-2014, 17:32
Мисля , че във Варна е нах-хубавия..

DogeLostHisEmail
06-24-2014, 17:48
Разбира се, че няма, просто има фактори като база, преподаватели, може да се каже и престиж (колкото за български университет), на които искам да обърна внимание и питам за лични впечатления. :)

thedentist
07-06-2014, 14:34
Аз като завършил(само че дентална медицина) искам категорично да кажа,да си избият хората от главата,това,че ако си влезнал със две високи оценки медицина в София,ще си по-добър доктор,от този,който е влезнал с две тройки в Плевен.Аз съм завършил МУ-София,и искам да кажа,че нивото не е кой знае какво.Лекар се става,като има кой да те научи практически,а не ако ти пишат високи оценки.Така че....кандидатствай на повече места,и се запиши където те приемат

BluE_s
07-22-2014, 15:03
Няма най-добър. Избери най-добрият за теб, където смяташ, че ще се чувстваш добре и/или ти е най-изгодно. Прецени сама. Където и да отидеш навсякъде може да те научат, стига да имаш желание. Във всеки един от универитетите ще откриеш недостатъци, които ще те ядосват от време на време, но това е нормално. Това с престижа го остави. Не си заслужава да се коментира. Оценките от кандидатстудентските изпити нямат никакво значение. Просто си избери място ти самата.

SHPAIdURmeN
07-22-2014, 15:12
Варна / София - Аз лично бих предпочел Варна.
Защо не се пробваш в друга англоговоряща държава ?

BluE_s
07-25-2014, 20:07
Варна / София - Аз лично бих предпочел Варна.
Защо не се пробваш в друга англоговоряща държава ?

Трябва да има вариант с англоезично обучение и в други държави.

Fisherman
07-26-2014, 20:39
Заглавието е достатъчно изчерпателно, мислех да ходя в Шотландия, но "невлизаемостта" там е покъртителна и се чудя къде е най-доброто място в България. За СУ чух, че не бил акредитиран. Вашите мнения? :)

ако не беше акредитиран,нямаше да има медицина,когато не разбирате и бъкел се въздържайте от празноглави смели изказвания

kalpazanka
08-10-2014, 17:03
Аз като завършил(само че дентална медицина) искам категорично да кажа,да си избият хората от главата,това,че ако си влезнал със две високи оценки медицина в София,ще си по-добър доктор,от този,който е влезнал с две тройки в Плевен.Аз съм завършил МУ-София,и искам да кажа,че нивото не е кой знае какво.Лекар се става,като има кой да те научи практически,а не ако ти пишат високи оценки.Така че....кандидатствай на повече места,и се запиши където те приемат
Евала за мнението, колега! Подписвам се с две ръце под тоя пост!

Тромбоцит
08-11-2014, 09:46
Привет, като студент по тази специалност ще изразя мнение. Лично аз кандидатствах само на едно единствено място, тъй като обикалянето на цяла България би ме строшило, а и защо да пръскам 1000 лв в транспортни разходи/такси за изпити, когато съм сигурен в знанията си?
СУ отскоро има медицина (под 10 години), затова и е възможно да има трески за дялане. Избери този, който е най-близо до теб