PDA

View Full Version : tattoo



breakmeup1
06-24-2014, 14:35
Здравейте, нова съм и се нуждая от добри съвети :)
Преди 4 месеца си направих татус на корема. Направих го ,за да закрия белег от апандисит.
Но сега съм решила да си направя нов, като не целя да закривам белези,а просто,защото съм любител на такива неща.Нуждая се от съвет,тъй като съм на 14 години и бих искала новия татус да бъде на ръката ( не съм решила все още къде ще се намира с точност ). Какъв трябва да е размера на татуса, защото не се знае какво може да стане в бъдеще?! И много размишлявах какво да бъде, но така и си останах с размишляването. Кажете ми какво е най-подхдодящо за ръка и то женска. но не искам да са някакви пеперуди,сърца или цветя, тези ги изключвам абсолютно! Благодаря предварително ^_^

Getyourfreakon
06-24-2014, 14:40
Е ти само заради модата ли си правиш татус :D Съвсем се изгуби смисъла на татуировките. Трябва да символизира нещо специално, а не да го мислиш.

breakmeup1
06-24-2014, 14:44
Не, просто много ми харесваааа :D Обичам да имам нещо нарисувано по тялото , така да се изкажа. Мислила съм за животните, които символизират по нещо, но се чудя дали ще бъде нормално да си направя подобна татуировка :)

psych0
06-24-2014, 14:48
Според мен не бързай , изчакай малко , за да не съжаляваш после.

breakmeup1
06-24-2014, 14:57
Според мен не бързай , изчакай малко , за да не съжаляваш после.
Току-що говорих с приятели на тази тема и те ми казаха абсолютно същото. Да,като се позамисля повечко - наистина не е редно все още да си правя.Може би след 18, но дотогава със сигурност ще има нещо по-интересно и завладяващо. Най-добре временна :D :D

HellMoon
06-24-2014, 18:19
Все пак си само на 14, вече имаш една, а не бързаш за никъде . Ако след някоя годинка все още искаш - направи си. Иначе на мен не ми харесва татус за момиче на видимо място. Помисли добре дали в бъдеще би ти попречила за работа и дали ще съжаляваш. Аз три години чаках за моята, не се вижда, малка е и не би имало последици.

AnarchyBoy
06-24-2014, 18:22
не прави по ръцете, врата и лицето, че един ден не дай си боже, държавна работа може да работиш.. ;)

mayaaa
06-24-2014, 18:59
Един съвет: Щом не можеш да си решиш сама какъв татус искаш, не си прави. Също много ми беше харесала статия в едно списание (имало и смислени такива ;d). Там казваха, ако искаме татуировка, да си изберем колкото бавно е нужно, с много мислене. След това да я зарежем. След една година по същото време, ако все още я искаме, да си я правим смело. И все пак, на 14 си, със сигурност ще ти се измени вкусът.