PDA

View Full Version : Свършване



peti123
06-24-2014, 15:16
Свършването ми се явява възможно най-големия проблем в секса. НА 18 години съм, правя секс от 2 години и нито веднъж не съм свършвала. Кажете ми как да свърша мамка му. Лесно мога да получа клиторен оргазъм дори сама , но вагинално и да свърша абсурд. Обяснете ми какво е чувството преди да свършиш , чудя се да нямам проблем с отпускатнето или нещо такова.Приятелят ми вече започва да се изнервя и това представлява проблем между нас. Обяснете ми вие какво чувствате , има ли течност винаги?

DisappointedDreamer
06-24-2014, 15:33
Свършвала си, просто не вагинално. Някои момичета никога не го достигат. Не знам какво да те посъветвам.

fakesmiles
06-24-2014, 16:06
Сменяйте ъгъла! Той е доста по-важен отколкото механичното проникване в поза, в която за теб не е подходящ.
Пробвай да си отгоре, за да усетиш на теб как ти харесва повече, другия вариант е да си по гръб с някаква възглавничка на кръста за повдигане, обикновено работи. Важното е да експериментирате.

peti123
06-24-2014, 16:59
На задна обикновено ми харесва доста , но или той свършва преди мен , или просто не знамм какво да очаквам... смисъл какво е чувството ?