PDA

View Full Version : Как да постъпя



ikvosa
06-24-2014, 15:39
Пичове има една мацка от даскалото,която много ме кефи и исках да се запозная с нея,но винаги ме беше срам..И така неочаквано я виждам в събота на една спирка и си викам-сега или никога.Отидох при нея и и казах здрасти,може ли да се запознаем.Тя ме погледна в очите и аз направо си забравих името,очите и направо сияеха асдасададас и така след това аз протегнах ръка и си казах името,ръкостискахме се и тя си каза нейното.Дотука всичко 6,но рейса и се показа и тя направо ме заеба като го видя,помислих си,че съм оплескал нещата,затова я попитах за фб и тя ми го даде и си замина.Аднах я и си писахме около 30мин общи неща,след това и казах че трябва да ставам,защото се налагаше и това беше за деня.На другия ден и писах-тя само сеен.Вчера също пробвах да и пиша,този път няма даже и сеен,което според мен нарочно неиска да го види,защото качва нови снимки,пиши статуси,ама не го отваря втф?Кажете ми какво да правя лудо влюбен съм в неяяяяяя!

HellMoon
06-24-2014, 15:55
Като за начало не и пиши толкова често.
Тя ако иска ще отговори.

RapExotic
06-24-2014, 18:32
Кога ли ще се върне времето, в което искахме телефона на мацките за да им звъннем по-късно ..

Фейсбук само ще провали свалката ти. Покани я на живо. Разговаряй с нея. Чата го ползвай единствено за да си уредиш среща с нея, а не за да се опознавате по него, защото така ще си изгради нереална представа за теб.

lisi4ety
06-25-2014, 15:31
Лудо влюбен не си, "пич", защото очевидно не я познаваш.
Това с игнорирането и сийн-а аз го правя, когато не искам да общувам с даден човек или ми досажда и се опитвам да го разкарам. Нищо лично..
Наистина, пробвай да я поканиш на живо, ако не стане по-добре се откажи.

Nonetheless
06-25-2014, 18:49
Ех тоя фейсбук....Оттам нещата просто не стават. Какво да ти кажа. Или те игнорира, за да се прави на по-вървежна, или действително няма време за чатене, или пък просто не я кефиш.
Браво все пак че си я заговорил, но бъди по-уверен, особено като се запознаваш с някого, защото, както несъмнено знаеш, първото впечатление е адски важно//

Nonetheless
06-25-2014, 18:50
Ех тоя фейсбук....Оттам нещата просто не стават.

Какво да ти кажа. Или те игнорира, за да се прави на по-вървежна, или действително няма време за чатене, или пък просто не я кефиш. Като честно казано не вярвам да е 2-рото.
Браво все пак че си я заговорил, но бъди по-уверен, особено като се запознаваш с някого, защото, както несъмнено знаеш, първото впечатление е адски важно//

Chimairah
06-28-2014, 08:26
Като за начало - започни да общуваш с хората повече наживо , отколкото в социалната мрежа... И . също така с риск да те отчая, когато не искам да ме тормози някой, просто не му отварям съобщенията с надеждата, че ще спре да ми досажда.... както правят и 99% от момичетата :)

SHPAIdURmeN
06-28-2014, 11:30
Нищо няма да стане. Ама пробвай на живо да се видите, в никакъв случай повече не си играй чрез файса да я сваляш. #Facebook #nikivshans :D

igaydarov
06-28-2014, 20:12
Кога ли ще се върне времето, в което искахме телефона на мацките за да им звъннем по-късно ..

Фейсбук само ще провали свалката ти. Покани я на живо. Разговаряй с нея. Чата го ползвай единствено за да си уредиш среща с нея, а не за да се опознавате по него, защото така ще си изгради нереална представа за теб.


+1

Пич, не е трябвало да си пишеш половин час с нея а да я офертираш за кафе и вече там да се опознавате.