PDA

View Full Version : Само аз ли винаги оплесквам нещата???



miglenamarkova
06-24-2014, 21:07
Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Имам чувството че никой не може да се оплете като мен. В момента съм в началото на лятната ваканция след осми клас. В седми жестоко си паднах по едно момче от нащо даскало. Всичкообаче замина на кино щото тъй като нямам абсолютно никакъв опит се допитах до най добрата си приятелка да питам как е най удачно да постъпя за да тръгнат нещата. Тогава обаче са ме чули и естествено веднага плъзнаха слухове. Намери се и първата клюкарка, която да му съобщи по най-гадния възможен начин вместо мен. След тази случка то започна да ме избягва. След това тази година друг привлече погледа ми, но за кратко. Проблема в цялата работа е там, че не мога да забравя първия. И сега като погледна назад виждам, че се опитвал много пъти да флиртува с мен, но аз съм го отрязала. Въпроса е има ли още надежда нещата да потръгнат и ако да, то как тряя да стане. Нещо изобщо не се оправям с крачките. Благодаря предварително и моля без много много спам.


П.С. Знам, че целия сюжет е малко по детски ама все пак е първи опит. Съжалямвам, че темата стана малщо дълга и ще съм ви благодарна ако отделите вр. да я прочетете цялата.

BanKai
06-25-2014, 02:35
Няма как в началото да си добра в любовта, трябва ти опит, който се гради на случки като тези. Дали се е отдръпнал или не няма значение. Важното е, че занапред ще знаеш как да реагираш.

DisappointedDreamer
06-25-2014, 06:57
Мхм. Можеш да забравиш първия. Не го правиш просто, защото няма друг на хоризонта, към когото да насочиш вниманието си.

Започни на ново. (хах, какъв съвет :Д) Дори и друг да разгласи на някого, че харесваш лице Х, не го обръщай в драма. Няма нищо срамно или престъпно, камо ли смешно и ненормално в това да си паднеш по някого. Но не препоръчвам и да заявяваш на някого, че го харесваш - ей така от нищото. Обвързващо и гадно е. Успех!

RapExotic
06-25-2014, 15:49
Не му мисли толкова. Когато срещнеш подходящ за теб човек нещата ще се наредят сами.

draid
06-25-2014, 21:02
Ами тия неща се съобщават на 4 очи. Имай едно наум и за тия приятелки в училище.

AnRchh
06-26-2014, 10:39
Ще го забравиш, не се притеснявай! :) Вместо да се вглъбяваш в мисли за него, потърси няой нов по-добър... и не споделяй си нито една от "приятелките" си. По-добре с някой непознат в мрежата, отколкото с някой , който може да провали всичко като иде и изклюкари на друг, а той на трети итнт.. :)