PDA

View Full Version : Помощ :)



AwesomEBG
06-25-2014, 12:22
Имам едно питане към момичетата, та и към момчетата които са се сблъсквали с този проблем. С приятелката ми в леглото работите са долу горе добре, но имам едно питане за оралната любов. Аз правя орална на приятелката ми, но тя до сега не ми е правила и определено и преди не е правила.Как да я накарам, защото според мен ако и кажа например : Ще ми направиш ли свирка, звучи някак си .. Не мога да и кажа така като цяло, защото може и да се обиди.Вие момичета и момчета на които са ви правили кога започнаха дамите да ви правят, още от първия път или ? Помогнете, ако може благодаря :)

baby_baby
06-25-2014, 12:25
Ако е искала до сега да ти е направила сиг просто не и харесва да го прави (ако го е правила и преди де ) не я карай насила защото изобщо няма и да иска

AwesomEBG
06-25-2014, 12:31
Не го е правила преди затова се чудя дали ще го направи :D

HellMoon
06-25-2014, 13:31
От колко време спите заедно? Може да се притеснява как ще се справи, неопитна е, не си намеквал че искаш...
А по въпроса дали ще го направи, не се чуди. Любопитството ще си каже думата :-D Все пак ако твърдо не иска, не я насилвай иначе и секс ще започнеш да сънуваш, не само свирки 8-)

AwesomEBG
06-25-2014, 13:37
Хаха ами не спим заедно много често в интерес на истината сме го правили за сега 3 пъти, защото на нея и беше първи път и все още не се чувства много сигурна според мен, но имаме ли възможност го правим, макар че рядко се открива такава възможност поради простата причина, че винаги има някой у нас и тях. Макар че има ли желание има и начин, но ... :D както казах трудно се откриват такива възможности. Не съм я карал, но се притеснявам и да не се обиди както казах..

HellMoon
06-25-2014, 13:49
Срам я е още, вие не сте свикнали с тялото на другия, особено тя и е нормално да се притеснява. Погледнах и предишните ти постове, изчакал си я да стане готова, не пречи и сега. Да кажем, че при мен беше нещо подобно, но след време както съм написала любопитството надделява. Друг е въпроса дали след това ще ти доставя удоволствие, защото и на нея и харесва или само заради теб.

anonymous908491
06-25-2014, 14:39
Няма да я обидиш, ако я попиташ дали би ти духала, друго ще е да и кажеш, че е надебеляла

RapExotic
06-25-2014, 15:52
Обикновенно тийнеджърите започват с орална любов, докато се престрашат да пробват стандартната. Може просто да е гнуслива или пък да не знае, че искаш. Намекни и го по някакъв начин, но не натрапливо.

kaRamella
06-25-2014, 21:59
Помоли я за 69 :D Ако каже не искам.........кажи и "Е сега,какво толкова..аз на теб,ти на мен .. наравно сме :D Наистина смешно и странно изглежда отстрани :D

AwesomEBG
06-26-2014, 14:22
Ще видим какво ще стане :D Надявам се да започне..

fenastz
06-26-2014, 18:28
Бутни главата ѝ към надървения си хуй