PDA

View Full Version : Как да постъпя?



HalloyKitty!!
06-26-2014, 06:30
Здравейте имам проблем падам си по едно момче, но той е бивш на моята ндп и разби сърцето и.С него се целунахме,но ми дава объркани знаци не мога да разбера дали ме.харесва и ако е така дали да тръгна с него или да остана с приятелката си?
Моля пишете!!!!!

AnRchh
06-26-2014, 10:26
1. Говори с приятелката си . Кажи как се чувстваш спрямо момчето, попитай я за благословията ти. Ако тя иска да си щастлива, най-вероятно ще ти каже да бъдеш с него и ще страда тихо. Но пък ако ти я обичаш , не би трябвало изобщо да имаш чувства към него или да им даваш воля.
2. Постави се на нейно място и тогава реши какво искаш.
3. Помисли си хубаво дали приятелката ти е важна, или момчето. Смисъл.. наистина ли толкова си заслужава момчето. Ако това момче е временна тръпка, не си заслужава да губиш и нараняваш приятелката си заради него !
Като помислиш, реши какво искаш да правиш и сподели с нас, за да ти дадем насоки как точно да се справиш :) Успех!

RapExotic
06-26-2014, 15:52
И в двата случая губиш. Ти предцени кое ти е по-ценно - приятелката или момчето.

MsMiracle
06-26-2014, 17:50
Мен ако питаш, не се занимавай с него.
Иначе - просто избери, приятелката си или момчето. Няма как да ги запазиш и двете неща.

rising_star
06-27-2014, 08:50
Според мен трябва да спреш да се занимаваш с него. С тези "объркани сигнали"... съмнява ме да има чувства към теб. Остани си с приятелката си, по-готино момче ще дойде ;)

igaydarov
06-28-2014, 20:17
Щом е бивш, не виждам какъв е проблема. Не занимавай приятелката си с твоите колебания за гаджетата ти. Все пак ти трябваш да решаваш с кое момче да си. Това че нещата не са вървяли между твоята ндп и бившия и каква връзка има това с теб? Ти с какво си виновна че и е разбил сърцето? Но от друга страна ако съм на страната на пича, що да не се занимавам и с теб!?