PDA

View Full Version : Как да намекнем, че искаме секс?



wildbear
06-26-2014, 10:09
Заглавието говори само по себе си? И преди съм пускал подобна тема, но не получих достатъчно отговори. Та... какво да кажа на дадено момиче, за да и намекна, че искам секс? Едва ли трябва да бъда директен към нея. Кажете няколко фрази, знам такива от сорта на "Ела да пием по кафе у нас" , "Ела да гледаме филм у нас"... и после какво, като дойде в нас я целувам ли? Я разяснете малко, ама ми обяснете като на малоумник. Имам познати, които са директни, ама успеваемостта им е нулева, ако не са курви. А вярвам, че не само курвите са надъхани за неангажиращ секс.

SpiritInBlack
06-26-2014, 10:46
Зависи от от теб, момичето и ситуацията. Има два варианта - първият е да си и казал предварително , че ще я водиш у вас да правите секс и тя да се е съгласила, вторият е да си я поканил по "друг" повод.

При първия начин веднага след като се настаните комфортно можеш да я налазиш без много разтъкаване. След като се е навила да дойде при теб за секс, за нея ще е съвсем естествено това , което правите и едва ли ще ти окаже съпротива в последния момент. За да стане това , трябва да си навътре в играта, да имаш солиден опит в подобни ситуации и не на последно мястото - да случиш на " такова " момиче.

Вторият начин е далеч по-добър за мен при почти всички ситуации - макар и мацката да подозира за какво си я поканил , не си и го казал явно , а момичетата харесват нещата да се случат " просто така " . Поводите да я поканиш могат да бъдат най-различни - да и покажеш нещо, да си вземеш нещо, гледане на филм и много други. Хубавото в случая е , че не я манипулираш толкова чрез лъжи , колкото поемаш отговорността ти да инициираш всичко, без да прехвърляш голяма част от решенията върху нея. Тя може да смята , че все пак ще правите секс, но е в роля, в която нещата ще станат без да е "виновна" самата тя. Много е вероятно мацката да ти окаже съпротива или поне да се прави , че не е от този тип момичета. Тук е гадният момент - трябва да бъдеш стабиляга и да имаш голям самоконтрол. Най-важни са подходът и предразполагането. Алкохолът помага донякъде , но само за разпусакне - играта трябва да идва от теб ! Не е готино да правиш секс с пияно момиче, а не знаеш какви бели можеш да си докараш по-нататък заради това....Ескалирай постепенно. Няма да е достатъчно да пуснеш романтичен филм и да се награбите заедно с героите. Докато гледате я прегръщай, започни да я целуваш по шията. От реакцията и ще разбереш какво и харесва. Пипай гърдите и под блузата - похвали ги че са меки/твърди. Целуни я с език, ако ти каже нещо , кажи и , че много те възбужда и продължи. Ако пак не стане ,спираш за малко , говорите си за нещо нормално и след малко почваш пак оттам , откъдето си спрял. Най-често в такива моменти има реплики от рода на :

Тя: Харесвам те много , но не съм такова момиче.
Аз: Знам, не си такова момиче ( продължавам да правя това , което съм правил и преди да го каже)
Тя: Не искам да пришпорваме нещата.
Аз: Аз също не искам , но просто те желая много.

В никакъв случай не спори с нея , съгласявай се , но продължавай своето. Дали е готова или не съди повече по действията и ,не по думите. Бил съм с момичета , които са отричали , че ще правим секс , но през това време са ме събличали. Естествено не бъди идиот. Не ми се спори дали може да се изнасили момиче или не, но ако ти каже "СПРИ" и се отдръпне - спираш. Игнорирай я - пусни си мач или цъкни нещо на компа. В голям % от случаите мацката сама ще дойде при теб.

Вярвам това е достатъчно изчерпателно , за да успееш.

wildbear
06-26-2014, 11:04
Зависи от от теб, момичето и ситуацията. Има два варианта - първият е да си и казал предварително , че ще я водиш у вас да правите секс и тя да се е съгласила, вторият е да си я поканил по "друг" повод.

При първия начин веднага след като се настаните комфортно можеш да я налазиш без много разтъкаване. След като се е навила да дойде при теб за секс, за нея ще е съвсем естествено това , което правите и едва ли ще ти окаже съпротива в последния момент. За да стане това , трябва да си навътре в играта, да имаш солиден опит в подобни ситуации и не на последно мястото - да случиш на " такова " момиче.

Вторият начин е далеч по-добър за мен при почти всички ситуации - макар и мацката да подозира за какво си я поканил , не си и го казал явно , а момичетата харесват нещата да се случат " просто така " . Поводите да я поканиш могат да бъдат най-различни - да и покажеш нещо, да си вземеш нещо, гледане на филм и много други. Хубавото в случая е , че не я манипулираш толкова чрез лъжи , колкото поемаш отговорността ти да инициираш всичко, без да прехвърляш голяма част от решенията върху нея. Тя може да смята , че все пак ще правите секс, но е в роля, в която нещата ще станат без да е "виновна" самата тя. Много е вероятно мацката да ти окаже съпротива или поне да се прави , че не е от този тип момичета. Тук е гадният момент - трябва да бъдеш стабиляга и да имаш голям самоконтрол. Най-важни са подходът и предразполагането. Алкохолът помага донякъде , но само за разпусакне - играта трябва да идва от теб ! Не е готино да правиш секс с пияно момиче, а не знаеш какви бели можеш да си докараш по-нататък заради това....Ескалирай постепенно. Няма да е достатъчно да пуснеш романтичен филм и да се награбите заедно с героите. Докато гледате я прегръщай, започни да я целуваш по шията. От реакцията и ще разбереш какво и харесва. Пипай гърдите и под блузата - похвали ги че са меки/твърди. Целуни я с език, ако ти каже нещо , кажи и , че много те възбужда и продължи. Ако пак не стане ,спираш за малко , говорите си за нещо нормално и след малко почваш пак оттам , откъдето си спрял. Най-често в такива моменти има реплики от рода на :

Тя: Харесвам те много , но не съм такова момиче.
Аз: Знам, не си такова момиче ( продължавам да правя това , което съм правил и преди да го каже)
Тя: Не искам да пришпорваме нещата.
Аз: Аз също не искам , но просто те желая много.

В никакъв случай не спори с нея , съгласявай се , но продължавай своето. Дали е готова или не съди повече по действията и ,не по думите. Бил съм с момичета , които са отричали , че ще правим секс , но през това време са ме събличали. Естествено не бъди идиот. Не ми се спори дали може да се изнасили момиче или не, но ако ти каже "СПРИ" и се отдръпне - спираш. Игнорирай я - пусни си мач или цъкни нещо на компа. В голям % от случаите мацката сама ще дойде при теб.

Вярвам това е достатъчно изчерпателно , за да успееш.

Колко добре ми го обясни, ти си уникален! Само едно нещо ми пречи, липсва ми самочувствие! Не съм в среда в която да има много момичета и това много пречи на развитието ми. И като се замисля, че това ще е първият ми опит...

Има ли друг вариант? Примерно аз да отида у тях? Как да се самопоканя? :D

Също така нещо пречи ли да пробвам с приятелки и близки познати, ще се отрази ли върху приятелството ни?

an7raks
06-26-2014, 11:20
Накарай я да коленичи пред теб, изкарай си го и я посвети в рицарство.

anonymous908491
06-26-2014, 11:49
похвали ги че са меки/твърди

Защо си мисля, че други епитети се ползват за цици, с това меки/твърди май само тийновете оперират, само не знам женките как не им става смешно като им го кажат.

Покана за кафе е много изтъркана, направи е някъв завъртян комплимент като я поканиш да ти помогне с уроците, те харесват да ги смятат за умни, доколко е истина е друг въпрос.

RapExotic
06-26-2014, 15:37
Със заучени фрази само ще оплескаш нещата. Още повече, че си неуверен. Ще приличаш на зубър пред черната дъска, който се опитва да си издекламира урока за да получи шестица (секс).

Импровизирай. Разговаряй с момичето повече. Разбери какво и харесва, какви места обича да посещава, с какво обича да се занимава. Интересувай се от нея. Така ще те почувства една идея по-близък и ще можеш много по-лесно да и намекнеш намеренията си.

fenastz
06-26-2014, 18:22
Не е нужно да казваш каквото и да е. Като се натискате просто бръкни и ѝ обарай путката. ако ти бутне ръката, пробвай експеримента отново след 1-2 седмици.

SpiritInBlack
06-26-2014, 19:01
Ако не си опитен, по-добре недей скача толкова дълбоко отначало, няма да се получи добре. Особено ако ти е първи път , не смятам , че е добра идея да ходиш на гости точно с тая цел. Представи си колко ще си притеснен у момичето от майка и/или баща и. Ако държиш , разузнай какво е положението - дали живее сама, съквартиранката вкъщи ли си е и т.н. Използвай каквото сметнеш , че би проработило за теб- при мен зависи от ситуацията , най-често при изпращане след дискотека искам да се кача , за да се изпикая ( ако преди това съм разбрал , че има как да стане работата ).

Брат, защо ме питаш въпроси , чиито отговори знаеш ? На теб ще ти е неудобно да погледнеш после мацката , представи си на на нея кво ще е. Хвани си приятелка и сексът ще дойде от само себе си. Може да накараш приятелка , в смисъл на познато момиче , да те запознае с някоя мацка , с която се знае.

wildbear
06-26-2014, 19:44
Ако не си опитен, по-добре недей скача толкова дълбоко отначало, няма да се получи добре. Особено ако ти е първи път , не смятам , че е добра идея да ходиш на гости точно с тая цел. Представи си колко ще си притеснен у момичето от майка и/или баща и. Ако държиш , разузнай какво е положението - дали живее сама, съквартиранката вкъщи ли си е и т.н. Използвай каквото сметнеш , че би проработило за теб- при мен зависи от ситуацията , най-често при изпращане след дискотека искам да се кача , за да се изпикая ( ако преди това съм разбрал , че има как да стане работата ).

Брат, защо ме питаш въпроси , чиито отговори знаеш ? На теб ще ти е неудобно да погледнеш после мацката , представи си на на нея кво ще е. Хвани си приятелка и сексът ще дойде от само себе си. Може да накараш приятелка , в смисъл на познато момиче , да те запознае с някоя мацка , с която се знае.

Да бе брат, ама моите приятели вече имат няколко бройки, а аз да тъпча на едно момиче, някак си не ми допада идеята. :D
Скоро станах на 17 и ми е крайно време да почна да водя сексуален живот. Ти на колко си?

Уж отиваш да пикаеш, пък и налиташ от вратата, хитър си. :D

Asaso99
06-26-2014, 22:06
Просто почни да и се натискаш ако тя няма против или и тя го прави действай !

AwesomEBG
06-27-2014, 23:02
Зависи от от теб, момичето и ситуацията. Има два варианта - първият е да си и казал предварително , че ще я водиш у вас да правите секс и тя да се е съгласила, вторият е да си я поканил по "друг" повод.

При първия начин веднага след като се настаните комфортно можеш да я налазиш без много разтъкаване. След като се е навила да дойде при теб за секс, за нея ще е съвсем естествено това , което правите и едва ли ще ти окаже съпротива в последния момент. За да стане това , трябва да си навътре в играта, да имаш солиден опит в подобни ситуации и не на последно мястото - да случиш на " такова " момиче.

Вторият начин е далеч по-добър за мен при почти всички ситуации - макар и мацката да подозира за какво си я поканил , не си и го казал явно , а момичетата харесват нещата да се случат " просто така " . Поводите да я поканиш могат да бъдат най-различни - да и покажеш нещо, да си вземеш нещо, гледане на филм и много други. Хубавото в случая е , че не я манипулираш толкова чрез лъжи , колкото поемаш отговорността ти да инициираш всичко, без да прехвърляш голяма част от решенията върху нея. Тя може да смята , че все пак ще правите секс, но е в роля, в която нещата ще станат без да е "виновна" самата тя. Много е вероятно мацката да ти окаже съпротива или поне да се прави , че не е от този тип момичета. Тук е гадният момент - трябва да бъдеш стабиляга и да имаш голям самоконтрол. Най-важни са подходът и предразполагането. Алкохолът помага донякъде , но само за разпусакне - играта трябва да идва от теб ! Не е готино да правиш секс с пияно момиче, а не знаеш какви бели можеш да си докараш по-нататък заради това....Ескалирай постепенно. Няма да е достатъчно да пуснеш романтичен филм и да се награбите заедно с героите. Докато гледате я прегръщай, започни да я целуваш по шията. От реакцията и ще разбереш какво и харесва. Пипай гърдите и под блузата - похвали ги че са меки/твърди. Целуни я с език, ако ти каже нещо , кажи и , че много те възбужда и продължи. Ако пак не стане ,спираш за малко , говорите си за нещо нормално и след малко почваш пак оттам , откъдето си спрял. Най-често в такива моменти има реплики от рода на :

Тя: Харесвам те много , но не съм такова момиче.
Аз: Знам, не си такова момиче ( продължавам да правя това , което съм правил и преди да го каже)
Тя: Не искам да пришпорваме нещата.
Аз: Аз също не искам , но просто те желая много.

В никакъв случай не спори с нея , съгласявай се , но продължавай своето. Дали е готова или не съди повече по действията и ,не по думите. Бил съм с момичета , които са отричали , че ще правим секс , но през това време са ме събличали. Естествено не бъди идиот. Не ми се спори дали може да се изнасили момиче или не, но ако ти каже "СПРИ" и се отдръпне - спираш. Игнорирай я - пусни си мач или цъкни нещо на компа. В голям % от случаите мацката сама ще дойде при теб.

Вярвам това е достатъчно изчерпателно , за да успееш. ///// Браво много добро инфо си дал, повярвай ми ще помогнеш на много хора на моята (явно и на човека, който е пуснал темата) възраст. Но от мен като "човек с МНОГО малко повече опит" мога да ти кажа, че едва ли ще станат нещата както този пич ти е казал( имам предвид това, че всичко се обърква, ако вървиш по план). Аз бях също така, приятелката ми дойде у нас да "спи" и всичко си беше нормално (аз направо си бях съставил план за действие :D). Гледахме мач, ако не се лъжа откриването на световното. След което легнахме и аз започнах целувки обарване по гърдите и т.н, но уви тъкмо тръгнах да я разсъбличам и тя ми каза: - Бебе в цикъл съм. Какво да ти кажа .. сринах се хаха. След няколко дни се оказа, че пак ще идва у нас и тя точно тази вечер, когато ми отказа, ми каза следното : - Ще го направим другият път като дойда. Нямах търпение да стане този ден и дойде всичко си беше по-нормално, не бях толкова притеснен поради простата причина, че и двамата знаем какво ще се случи. Легнахме и всичко си беше по план изкарахме си перфектно.(Моята история е както каза този пич "ПЪРВИЯТ НАЧИН". УСПЕХ! :)

Ivan Zahariev
06-28-2014, 01:24
Втория коментар ти разясни най-много ситуацията :)

wildbear
06-28-2014, 07:30
Браво много добро инфо си дал, повярвай ми ще помогнеш на много хора на моята (явно и на човека, който е пуснал темата) възраст. Но от мен като "човек с МНОГО малко повече опит" мога да ти кажа, че едва ли ще станат нещата както този пич ти е казал( имам предвид това, че всичко се обърква, ако вървиш по план). Аз бях също така, приятелката ми дойде у нас да "спи" и всичко си беше нормално (аз направо си бях съставил план за действие :D). Гледахме мач, ако не се лъжа откриването на световното. След което легнахме и аз започнах целувки обарване по гърдите и т.н, но уви тъкмо тръгнах да я разсъбличам и тя ми каза: - Бебе в цикъл съм. Какво да ти кажа .. сринах се хаха. След няколко дни се оказа, че пак ще идва у нас и тя точно тази вечер, когато ми отказа, ми каза следното : - Ще го направим другият път като дойда. Нямах търпение да стане този ден и дойде всичко си беше по-нормално, не бях толкова притеснен поради простата причина, че и двамата знаем какво ще се случи. Легнахме и всичко си беше по план изкарахме си перфектно.(Моята история е както каза този пич "ПЪРВИЯТ НАЧИН". УСПЕХ! :)

Да, но като си имаш приятелка е доста по-лесно и съвсем нормално да водиш сексуален живот. Друго си е да го пробваш с момиче, с което нямаш връзка.

Ivan Zahariev
06-28-2014, 07:43
Пич трябва да я предразположиш ... независимо дали ще е с филм или с приятен разговор ... другото вече си идва от само себе си .. не го мисли толкоз не е нещо кой знае какво :D :P

wildbear
06-30-2014, 09:27
Пич трябва да я предразположиш ... независимо дали ще е с филм или с приятен разговор ... другото вече си идва от само себе си .. не го мисли толкоз не е нещо кой знае какво :D :P

Да бе, ама първият път винаги има от какво да се притесняваш, лесно е да го кажеш, когато вече си го правил. :D

Chimairah
06-30-2014, 11:12
Пич трябва да я предразположиш ... независимо дали ще е с филм или с приятен разговор ... другото вече си идва от само себе си .. не го мисли толкоз не е нещо кой знае какво :D :P

Именно! Колкото повече се притесняваш, толкова по-голям шанс има да стане някоя простотия/излагация...
Така че спокойно само го давай .. ;дд

Mary_Jane_69
06-30-2014, 11:12
Заиграйте се ве

mlakniwe
06-30-2014, 12:14
Приятелката ми все ми се сърди, защото и отказвам секс, понеже съм изморен от работа и предпочитам да спя, понеже не съм спал от 3 дни и казвам, че това не е важното в 1 връзка и има много по-романтични неща,които може да правим от колкото секс, искам да я накарам да престане с тоя секс, 2-3 пъти в месеца стига, няма смисъл от повече, кво му се кефите толкова не знам, предпочитам романтична разходка или да отидем някъде на почивка например, да гледаме филм, да ходим на кино и тнт, не да си губим времето със секс...

Mary_Jane_69
06-30-2014, 13:26
gaaaaaay

DownloadVirus
06-30-2014, 13:40
Наистина пробвай с мъже,не мъчи момичето :)

mlakniwe
06-30-2014, 14:50
Аз съм 100% хетеро и съм по-романтичен тип, рядко са такива като мен свестни момчета, какво е за вас момичето-само сексуален обект ли? Значи си взимате гадже само за секс? Бахти тъпаците дето сте тогава...Всички са станали супер перверзни в днешно време, а преди са си писали любовни писма и всичко е било много по романтично и любовта е била истинска, не като сега само за секс мислят всички и мислят, че се обичат, все едно секса е най-важното нещо...за вас който не е извратен и перверзен е гей така излиза...момичето заслужава нещо повече...не да го ползвате за да си задоволите нуждите...то и от родителите зависи като не са ви възпитали кво може да се очаква-пияници, наркомани, които мислят само за секс-след време как тези хора ще станат родители и ще гледат деца....

GEMBI
06-30-2014, 15:05
^ Евала прическа кво прави нощеска?!

DownloadVirus
06-30-2014, 15:18
Остави ни нас какво правим и не гледай много в чуждата паница,не знаеш кой седи отсреща . Явно ти я имаш за приятелка,а тя те има за приятел с привилегии.Режи си вените докато е време.

anonymous708973
06-30-2014, 16:23
Аз съм 100% хетеро и съм по-романтичен тип, рядко са такива като мен свестни момчета, какво е за вас момичето-само сексуален обект ли? Значи си взимате гадже само за секс? Бахти тъпаците дето сте тогава...Всички са станали супер перверзни в днешно време, а преди са си писали любовни писма и всичко е било много по романтично и любовта е била истинска, не като сега само за секс мислят всички и мислят, че се обичат, все едно секса е най-важното нещо...за вас който не е извратен и перверзен е гей така излиза...момичето заслужава нещо повече...не да го ползвате за да си задоволите нуждите...то и от родителите зависи като не са ви възпитали кво може да се очаква-пияници, наркомани, които мислят само за секс-след време как тези хора ще станат родители и ще гледат деца....

Много се надявам да си трол.

Или просто си глупав и търсиш оправдание за ниското си либидо, което нас не ни касае, но ти явно го виждаш като проблем, щом се опитваш да го извиниш.
Но все пак ще се вържа и ще попитам - защо поставяш нещата толкова черно-бяло? Защо отричаш съществуването на мъже, които едновременно спукват приятелките си от секс, направо ги оставят с мускулна треска и треперещи, но в същото време са нежни, отговорни и джентълмени? Защо е или-или, не може ли да е "и"?
Вярно, не са много такива, но ги има.

yakuza_
06-30-2014, 16:26
ако е програмистка - може ли да инсталирам 21 инчовата си флашка в тясното ти усб

anonymous908491
06-30-2014, 17:07
Защо отричаш съществуването на мъже, които едновременно спукват приятелките си от секс, направо ги оставят с мускулна треска и треперещи, но в същото време са нежни **** ****? Защо е или-или, не може ли да е "и"?
Вярно, не са много такива, но ги има.

Дори в българския фолклор ги споменават, но ги наричат 'бели лястовици' , лекували болести и т.н.
Тая част с треперенето може и с шамари да се постигне, не е нужно да ги мъчиш със секс.


Заиграйте се ве
Много ги разбираш пък ти, да играели на гоненица

anonymous708973
06-30-2014, 17:28
Дори в българския фолклор

Ти го каза.

Mary_Jane_69
06-30-2014, 18:36
Много ги разбираш пък ти, да играели на гоненица

Не гоненица, приятно е да си пишат уроците заедно, аз да бях заинтересованата, директно отгоре и с белезниците вързан някъде там.

anonymous908491
06-30-2014, 21:29
Само по филмите го има това с белезници, в реала се прави с камшици и палки, допълнително няколко приятели, една камера и две немски овчарки.

Mary_Jane_69
06-30-2014, 22:36
Откога реалността представлява hardcore порно филм

102
06-30-2014, 23:17
не намеквай, а натвърдвай

anonymous908491
07-01-2014, 03:25
Откога реалността представлява hardcore порно филм

Не искаш ли да знаеш немските овчарки защо са ?

Mary_Jane_69
07-01-2014, 10:18
Ако е различно от естетика, ще пропусна :Д

anonymous908491
07-01-2014, 12:36
С теб не може да се проведе нормален разговор, само условия поставяш.

Mary_Jane_69
07-01-2014, 14:02
Извинете тогава, зоофилията - само за любителско гледане, повече не

anonymous908491
07-01-2014, 15:02
Споменах кучета в тема за секс и веднага намеси зоофилията, къв човек си ти, уж обичаш животните, а си способна да гледаш такива филми.

Mary_Jane_69
07-01-2014, 16:16
Ооо на животното нищо му няма, човекът с него е глупав, а аз любопитна :Д

ngnlFTW
07-01-2014, 19:51
Много се надявам да си трол.

А според мен момчето е 100000% право. Освен със секс любовта може да се изразява по много други начини ; ))

anonymous908491
07-01-2014, 19:52
Ооо на животното нищо му няма, човекът с него е глупав, а аз любопитна :Д
Любопитните често се будят без бъбрек, черен дроб или друг маловажен орган.

antonov91
07-01-2014, 20:13
Пич доста жени за готови за неангажиращ...Давай директно..Ако използваш клишета е доста тъпо според мен понеже огледай се!Живеем в ерата на Фейсбук...сайтче в което си показват и П.утки.е ... Натискай директно и ще се получи.Работата е да не се отказваш ;)

nikoleta_k
07-03-2014, 12:36
Вече имаш подробно описание на ситуациите и вариантите, само искам да напомня, че е важно да видиш какво е момичето, защото на нашите години (аз самата съм на 17) трудно се намират такива момичета за "неангажиращ секс". Естествено има и такива, но както казах трябва да проучиш територията внимателно. Освен това, ако момичето е девствено в 99% от случаите не би искала първият й път да е "неангажиращ". Иначе не се тревожи рано или късно ще започнеш сексуален живот, не е нищо, за което да бързаш. Успех и не забравяй предпазните средства да няма гафове после! ;)

wildbear
07-10-2014, 21:31
Пич доста жени за готови за неангажиращ...Давай директно..Ако използваш клишета е доста тъпо според мен понеже огледай се!Живеем в ерата на Фейсбук...сайтче в което си показват и П.утки.е ... Натискай директно и ще се получи.Работата е да не се отказваш ;)

Да бе, ама тези не са ли курвички?


Вече имаш подробно описание на ситуациите и вариантите, само искам да напомня, че е важно да видиш какво е момичето, защото на нашите години (аз самата съм на 17) трудно се намират такива момичета за "неангажиращ секс". Естествено има и такива, но както казах трябва да проучиш територията внимателно. Освен това, ако момичето е девствено в 99% от случаите не би искала първият й път да е "неангажиращ". Иначе не се тревожи рано или късно ще започнеш сексуален живот, не е нищо, за което да бързаш. Успех и не забравяй предпазните средства да няма гафове после! ;)

Благодаря за съветите. Дано е така.

DownloadVirus
07-10-2014, 21:33
Да бе, ама тези не са ли курвички?




Ами не,хич не са.Ти искаш някоя,която не е курва да ти пусне след две думи ли?

SpiritInBlack
07-11-2014, 17:39
Кво стана, малъм маниак. Опита ли се поне или пак писах напразно ?

vikAy
07-12-2014, 04:37
Докато се целувате го правиш на кокълче и "уж се опитваш да го скриеш".

wildbear
07-14-2014, 10:18
Кво стана, малъм маниак. Опита ли се поне или пак писах напразно ?

Не си писал напразно! Даже съм си записал съветите ти! Нямам опити, бях заточен на село, чакам да започне лагера, да видим там какво ще стане. :D