PDA

View Full Version : Нямам приятели какво да правя ?



aannoonniimmeenn
06-26-2014, 15:11
Това не е от онези теми където лапетата разправят как някой ги излъгал и оо нямам приятели
Аз буквално нямам приятели на 16 съм и имам само един приятел с който мога да изляза с него се познаваме от 1ви клас но дори и с него не се чувствам близък вече а и той сега заминава ;( излиза ми се живее ми се но буквално няма с кой не искам цяло лято да си седя вкъщи провал съм да излизам сам става за убиване на време но не е никак забавно.

MsMiracle
06-27-2014, 01:49
Запиши се на нещо, примерно на някакъв вид спорт. Ще се запознаеш с много хора, при това на твоята възраст и най-вече ще си запълниш ежедневието. Да си на 16 години и да стоиш сам цяло лято у дома си никак не е добре.

VikkyNirvana
07-01-2014, 19:19
Смени училището.Има много нови възможности.Говори с всички...От "пичове" до "идиоти"..Все ще намериш някого :)

aannoonniimmeenn
07-08-2014, 15:47
1-во няма да сменям училището само заради това
2-ро звучи лесно ама не знам защо на мен не ми е толкова.
А и сега сме лято

mlakniwe
07-08-2014, 15:58
И аз нямах преди, но като започнеш университет, работа и се запознаваш с доста хора и ставаш по-контактен, доста се променяш, поне при мен беше така, преди бях забил, сега съм по-малко забил след като работя и уча се запознах с доста нови хора

aannoonniimmeenn
07-14-2014, 15:19
И аз нямах преди, но като започнеш университет, работа и се запознаваш с доста хора и ставаш по-контактен, доста се променяш, поне при мен беше така, преди бях забил, сега съм по-малко забил след като работя и уча се запознах с доста нови хора

Значи ме съветваш ей така още повече от две години да си седя самичък :D sounds good :D

hey.mistery
07-14-2014, 21:41
Аз ще излизам с теб, +1 един приятел :D като излизаш с приятеля ти не може ли да излезете и с негови приятели, така че да те запознае с нови хора. Опитай се да вържеш някакви контакти, не стои затворен в черупката си, отвори се към света. Все някой от училище, от класа ти или съседния, знам ли, все с някой си поддържал някакви контакти, пиши си с някой от тях или пък им се обади да излезете някой път.

rockandroll
07-14-2014, 22:35
Разбирам те, братле. Кофти е това положение в което си, но... важното в случая е да не се отчайваш. Сега лятото имаш достатъчно време да помислиш за нещата, които искаш да промениш. Опитай следващата учебна година да си по-смел в даскало и се натрапвай в разговорите на съученици, изказвай някакво мнение. Сигурен съм, че некой пичове от класа ти разцъкват некви игри - LoL, CS все нещо. Пробвай и ти, разцъквайте заедно. Все ще намерите нещо общо, просто го карай по-смело.

angelche3
07-15-2014, 10:03
Ако не си срамежлив заговаряй хора по дискотеките и по плажовете понеже е лято сега има 2 варианта.

aannoonniimmeenn
07-15-2014, 13:28
Аз приятели в училище имам ама те са ми приятели само в училище когато свършим даскало всеки си заминава с неговите си приятели

angelche3
07-17-2014, 11:32
Аз приятели в училище имам ама те са ми приятели само в училище когато свършим даскало всеки си заминава с неговите си приятели

Еми пич питай ги дали искат да излезете някой път и така.

aannoonniimmeenn
07-17-2014, 12:48
Еми пич питай ги дали искат да излезете някой път и така.
Не искат все са "заети"

nassy
09-20-2014, 13:00
аз също съм в това положение, напоследък се чувствам много самотна, имам нужда да споделям, да се съветвам с някого, отвътре чувствам голяма празнина.. ако искаш да си попишем, ми пиши на лично :)