PDA

View Full Version : пак съм депресиран



aannoonniimmeenn
06-26-2014, 15:16
Така аз съм на 16 и се чувствам много кофти и нямам стимул за живот
- Грозен съм
- Не съм много умен
- Нямам приятели
- Нямам хобита и никакви интереси
- Уча за нещо с което не искам да се занимавам
- Даже майка ми не ме обича
Всеки ден едно и също седя си вкъщи и няма какво да правя... Поне приятели да имах
И това не е всичко ще става и по- зле като стана на 18 почвам да работя това което не искам всеки ден от работа вкъщи от вкъщи на работа

aannoonniimmeenn
06-26-2014, 15:17
Забравих да добавя
Никъде не съм ходил другите ми съученици са ходили на планина , в други градове даже в други държави аз не съм си излизал от града освен да отида на село
просто живота ми е ужасен

aannoonniimmeenn
06-26-2014, 15:21
На 16 съм и не съм имал никакъв контакт с момиче още...
И съм така от доста време и се чудя какво да правя

RapExotic
06-26-2014, 15:24
Продължавай да се самосъжаляваш.. Вземи се стегни малко. Ако сам не се погрижиш за бъдещето си ние не можем да ти помогнем.

Castiel_
06-26-2014, 18:02
Щом нямаш хобита, намери си.Поне това можеш да направиш.Не е лошо човек да има нещо, с което да се занимава.
Също така опитай да оправиш отношенията с майка си поне.
Това с приятелите зависи напълно и изцяло само от теб.Запознавай се с повече хора, все някога ще откриеш правилните.
За външния вид - никой няма да те хареса, докато ти сам не се харесаш.
И така.
Не е трудно човек да се досети, просто при теб не това е проблемът, а това, че си лигльо.

Light_Dreamer
06-26-2014, 18:15
Щом нямаш хобита, намери си.Поне това можеш да направиш.Не е лошо човек да има нещо, с което да се занимава.
Също така опитай да оправиш отношенията с майка си поне.
Това с приятелите зависи напълно и изцяло само от теб.Запознавай се с повече хора, все някога ще откриеш правилните.
За външния вид - никой няма да те хареса, докато ти сам не се харесаш.
И така.
Не е трудно човек да се досети, просто при теб не това е проблемът, а това, че си лигльо.

+1