PDA

View Full Version : Ах тази любов... много объркана



martina95
06-26-2014, 19:20
Моята история е доста объркана:)

Имам връзка с момче от 5г и двамата сме по на 20 г. И при което с него сме на разстояние,но след няколко месеца ще заживеем заедно. Да обичам го много дори. И от месец работя в един хотел и той започна да ревнува че съм го лъжела защо всеки ден отивам по различно време на работа,защо като ми звъни не му дигам или пък да съм му затваряла. Това значело че нещо правя. И тази негова постъпка започна много да ме дърпа,въпреки всичко аз си държа на него. Но имам още един проблем. В този хотел дойде да работи едно момче от една седмица вече работим заедно. В началото просто колега. Не мога да отрека че не е хубав така си е. Но не е там проблема. Проблема е там че аз си имам приятел ,а този колега всеки ден ми се закача и аз почвам да му се връзвам на номера и да не свалям очи от него,а зная че не трябва. В първия му работен ден по време на почивката пожела нещо да ми каже страх ме беше какво ще е то. Да каза ми че ме харесвал хубава съм била. Ако съм била свободна щял да ме открадне..и също така каза че искал да бъде с мен и ако нещо се развалили нещата с моя той бил насреща...(едната колежка го познава от много време защото тя го уредила) И незнам какво да направя просто да го отблъсквам като съм на работа.. .Заговаря ме постоянно казва ми ай малко да изпушим по една цигара и аз готова...Той може и да се базика може и да е сериозен .. Но аз искам да не мисля за него...Защото при мен се получава едно такова чувство което не излиза от главата ми ... А аз обичам моя си ... и ми е много объркано как да постъпя незнам .. ;хх
Моля за помощ,но без обиди :)))

tori
06-26-2014, 19:29
Ми седни си на дупето една нощ самичка и си изясни какво искаш. Щото такива, които ти казват, че си хубава, имаш хубава усмивка, ще те откраднат от настоящия, ще те чукат до несвяст, много има и много ще има. Тук-таме ще се вържеш на тия глупости и тук-таме ще си на косъм да хукнеш след дивото, изпускайки питомното. В такива моменти е нужно точно да се замислиш малко какво ти се иска. Лично аз съм на мнение, че между двама, трябва да избереш трети.

marilyn
06-26-2014, 19:58
Е, ти ако на всеки дето ти казва, че си хубава, се връзваш, трябва да си много наивна.

Вероятно гаджето ти е детската любов и си имате някаква наивна връзка и смятате, че можете да бъдете заедно още много време. Вероятно това не е така.

А този сигурно само иска да те мине и толкова. Но е притеснителен фактът, че се кефиш на тоя пич.

RapExotic
06-27-2014, 17:14
Еми гаджето ти ревнува с право. Защо го обвиняваш? Ти ако не можеш да откажеш на един чужд мъж, който още от първия ден в който те е видял иска да е с теб, по-добре не тормози твоят повече.

AnRchh
06-28-2014, 06:41
Не мисля, че има нещо объркано в ялата ситуация... или обичаш приятеля си, или не.... я си изясни дали го обичаш и ако го обичаш, си изясни отношенията с малкото красиво "леке" (колегата ти)... Защото никой истински себеуважаващ се мъж няма да сваля чуждо момиче... и как искаш да го отблъснеш като му правиш мили очи и му се връзваш на свалките...
Нормално е твоят приятел да се притеснява особено ако сте били неразделни преди това... а и все пак си има някакво чувство момчето, че нещо не е наред... Като те гледам и как се забиваш с колеги има защо да се прпитеснява... Изясни си дали си обичаш момчето или искаш тоя колега, който ще ти валя звезди, ще те ... и ще те зареже , и след това или се разделете, или го отсвири другия и му кажи , че и имаш сериозен приятел и искаш да не те занимава...
Най-много ме впечатли сентенцията " Аз си го обичам, но съмм объркана" .. няма какво да си объркана ако го обичаш.... щом го обичаш, забравяй за другия.... ако ли не, то не го обичаш .... не може да падаш в краката на всеки, който ти казва, че си красива... :) Стегни се, изясни си какво чувстваш и прекрати контакта с единия от двамата незабавно ... това, което правиш точно в момента е огромна грешка, защото подхранваш надеждите на две момчета, едното от които ще остане наранено...