PDA

View Full Version : Моля за съвет



rickslyther
06-27-2014, 00:34
Най-добрия ми приятел си има гадже. С нея бяхме много добри приятели... Обаче веднъж излязохме само двамата, за да си говорим нещо важно. Но изведнъж се целунахме.
Ако се беше случило само веднъж - окей, проблемът е, че това прдължава почти всяка вечер.
Не знам... Мисля, че съм влюбен в нея, а може би и тя не е безразлична към мен, щом отделя време, за да се видим. Обаче, ако най-добрият ми приятел разбере, нея ще я зареже, а на мен няма да проговори.
Искам съвет... Какво да правя, защото искам най-добрия си приятел, обаче искам и нея.

Borntobewild..
06-27-2014, 04:25
Сам си нареди приоритетите, никой друг не може да го направи :) Трябва ти да избереш кой искаш повече, макар за мен да е глупаво да прецакваш приятелство заради любов :)

xoxi
06-27-2014, 06:35
Помисли си много добре кой от двамата ти е по-важен.
Щом тя постъпва така с приятеля ти, каква е гаранцията, че няма да го направи и с теб, ако решиш да си с нея?

rising_star
06-27-2014, 08:39
Хората са казали "Ако изневери с теб, ще изневери и на теб". Приятелите са по-ценни от временни увлечения. :)

marilyn
06-27-2014, 11:30
Ако сте наистина приятели, нямаше да целуваш гаджето му. Явно ти не си му приятел. Не знам как имаш очи да го гледаш...

RapExotic
06-27-2014, 16:45
Ти вече си изгубил и двамата. Нали се сещаш, че той ще разбере все някога, а тя дори да стане гадже с теб ще се целува и с друг твой добър приятел в последствие..

HellMoon
06-27-2014, 16:54
Ако се беше случило само веднъж - окей, проблемът е, че това прдължава почти всяка вечер.


Не, не е ''окей''. Ти ако беше истински приятел и веднъж нямаше да го направиш. Запомни, че любовта идва и си отива, но приятелството остава.

AnRchh
06-28-2014, 08:13
Нека се изясним. Ти вече нямаш приятел. И ако си искал да го запазиш не е трябвало изобщо да постъпваш така. С риск да прозвуча групо - вече загуби приятеля си, а момичето, дори да тръгне с теб - така или иначе рано или късно ще иде да се гушка с друг.. щом изневерява с теб, защо да не изневерява НА теб? :)

sl1nceetoo
06-28-2014, 15:24
Хората са казали "Ако изневери с теб, ще изневери и на теб". Приятелите са по-ценни от временни увлечения. :)

+++++

Starless
06-28-2014, 19:11
Гледай Революция Z. :D

igaydarov
06-28-2014, 19:50
Изживей мига... и я зарежи, кажи му на твоя приятел че има приятелка курве и най-добре я изчукайте и двамата грубо (споделете си я) и и бийте шута

deadshadow13
07-03-2014, 20:05
Значи си страшен приятел щом не си я отблъснал.Правилното щеше да е когато ти се натиска да я отблъснеш и веднага да кажеш на приятелят си за тази случка.Но явно ти си лайнар такаче сега си сърбай попарата.

desperedbob
07-04-2014, 07:58
тъп си ! Брата преди момичетата ;)