PDA

View Full Version : Какво мнение имате за надомната работа по интернет?



Stoqn_Trakiev
06-27-2014, 13:09
Какво ви е мненеирто за надомната работа о интернет, подобна на тази:http://iconomicabg.blogspot.com/p/blog-page_2.html

anonymous908491
06-27-2014, 13:17
Писна ми да спамиш навсякъде

JDeel
06-27-2014, 13:38
Мнението ми е негативно :)

dimitar_ak
06-27-2014, 14:26
Точно това не е надомна работа.

RapExotic
06-27-2014, 16:41
Освен като Freelancer, онлайн продажби и услуги всичко останало е пълна измишльотина. Особенно тези сайтове, които предлагаш ти.

KondioVarvarina
06-27-2014, 18:36
!!!OFFTOPIC!!!
И аз си мислех за подобно нещо... но... Freelancer...СА Л*ЙН*! Не знам си кво, ограничени bid- ове, а намерих нещо страхотно за работа (2 всъщност) И МИ ИДВАШЕ ДА ГРЪМНА ЕКРАНА!!!! (сори за нервите).
Някакво предложение? Насочил съм се към PS

RapExotic
06-27-2014, 19:15
И аз си мислех за подобно нещо... но... Freelancer...СА Л*ЙН*!

Фрийлансер е много общо понятие. Зависи за кого си работил. Ако попаднеш на честни и легитимни възложители можеш да спечелиш. Недостатъкът му е това, че нямаш постоянен доход, а трябва да разчиташ основно на късмет.

Stoqn_Trakiev
06-28-2014, 13:02
Работил съм и така, но с българските не се получава. Не обичт да плащат, когато поучат готовата работа. Вече сума пъти се налага да съсипвам свой проекти от които хората печялат, но за които плащанията са отложени прекалено дълго. Препоръчайте и вие нещо.

Stoqn_Trakiev
06-28-2014, 13:04
А ти Папгале пък спри да пречиш на полезната комуникация между хората. И на неми миписна да ти гледам олигофренската снимка но не те плюя на поразия.

anonymous908491
06-28-2014, 14:58
По външен вид приемат, а по ум изпращат.
Теб сигурно с шутове те изпращат

JDeel
06-28-2014, 15:50
Ами няма много опции в интерес на истината. Щом става въпрос за пари, в най-общия случай е както се пееше в една чалгия "Гледа кой където свари, джоба да ти разтовари". Тъ-търъ-тъ-търъ-тъ-тъ :D

Тия сайтове обикновено са печеливши... за създателите им. Те затова се и правят, никой няма да седне да прави сайт в който потребителите ще печелят пари от въздуха, парите от някъде трябва да дойдат. Така че под предлога че трябва да работиш по-сериозно и да инвестираш в пакети и други чудеса ти взимат пари, които после ще се окаже че са били лоша инвестиция, и ако ти дават нещо то е символично, но достатъчно за да ти пусне адреналин.

Цаката е да си намериш нещо, което е читаво и подходящо за тебе. Коректен сайт, коректни партньори. Или ако ти имаш бизнес - хубава идея и 100 пъти по-хубаво изпълнение. Малко е като това яка мацка да попадне на подходящ и свестен пич. Трудно е, ама се намира. Намира се, ама трудно. И като се намери - това е само началото :) Даамм, борба си е.

На папагала не му обръщай внимание, той така си решава неговите проблеми, липсва му внимание :)

Stoqn_Trakiev
06-28-2014, 17:12
Ами няма много опции в интерес на истината. Щом става въпрос за пари, в най-общия случай е както се пееше в една чалгия "Гледа кой където свари, джоба да ти разтовари". Тъ-търъ-тъ-търъ-тъ-тъ :D

Тия сайтове обикновено са печеливши... за създателите им. Те затова се и правят, никой няма да седне да прави сайт в който потребителите ще печелят пари от въздуха, парите от някъде трябва да дойдат. Така че под предлога че трябва да работиш по-сериозно и да инвестираш в пакети и други чудеса ти взимат пари, които после ще се окаже че са били лоша инвестиция, и ако ти дават нещо то е символично, но достатъчно за да ти пусне адреналин.

Цаката е да си намериш нещо, което е читаво и подходящо за тебе. Коректен сайт, коректни партньори. Или ако ти имаш бизнес - хубава идея и 100 пъти по-хубаво изпълнение. Малко е като това яка мацка да попадне на подходящ и свестен пич. Трудно е, ама се намира. Намира се, ама трудно. И като се намери - това е само началото :) Даамм, борба си е.

На папагала не му обръщай внимание, той така си решава неговите проблеми, липсва му внимание :)

Вероятно си прав. Брат ми бачка с тея дето са изброени там и горе долу излиза на плюс ама с не повече от 4-5 долара на ден. Там с рефералите е разковничето обаче 4-5 долара не хранят. Инак ако знаеш някой саът където плащат както Ад сенс на гугъл сподели.

Stoqn_Trakiev
07-06-2014, 13:35
Това вече го направихме. Погледни http://probabgn.ovo.bg където ще получиш повечеко инструкций ка да правиш пари.

JDeel
07-06-2014, 16:08
Ето още инструкции: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=20157