PDA

View Full Version : Странно ми е.



explose_channel
06-28-2014, 15:50
Той беше първото момче, за което някога съм страдала. Разделихме се по негово желание. Той имаше друга, а аз-друг. Сега пак сме заедно. Проблемът е, че нито аз, нито той умеем да показваме привързаността и чувствата си. А и той е леко странен, не знам до колко приема нещата сериозно. Понякога ме натъжава, а друг път ме кара да се чувствам меко казано специална. Прави неща, които никой друг не би. Но е някак... както казах по-горе - странен. Проблемът е, че от доста време, може би 6 месеца, контактувам с едно момче в нета. Първоначално му казах "има момче в живота ми", но той не се отказа и продължи да ми пише съвсем приятелски. Дори започна да ми се обажда. Вече започнах да се държа по-специално с него. Нищо , че откривам лоши черти в характера му. Показва някаква огромна ревност, въпреки че знае, че между нас няма нищо. Иначе е изключително мил и внимателен. Дори каза, че един ден ще се ожени за мен. :D Та изпитвам страшни симпатии към него и някак ме привлича. Но не искам да загубя и моето момче. Объркано ми е, не ме съдете. :/

Minwu
06-28-2014, 18:39
Ами реши кой искаш повече и спри да се занимаваш с другия. На теб ще ти бъде ли приятно да си от другата страна?

AnarchyBoy
06-28-2014, 18:50
"Ако някога се наложи да избираш между мен или някой друг.
Избери него, защото ако ме обичаше истински нямаше да позволиш да се влюбиш в друг."
- unknown.

RapExotic
06-28-2014, 18:56
Иначе е изключително мил и внимателен. Дори каза, че един ден ще се ожени за мен.

Аха, добре. Да видим дали ще го каже след като те изчука.

Не разбирам как може да зарежеш реалното си гадже, заради някого, когото дори не си виждала на живо.

igaydarov
06-28-2014, 20:00
Към авторката: Ами нормално е, голяма част от хората са полигамни. Не им стига 1 човек, не намират всичко което търсят само в 1, защото няма перфектни хора, отделно че доста хора обичат и да разнообразяват. Моят съвет е, ако можеш опитай и с другия и си избери 1 от двамата.

RapExotic, пич, много ли ти е сложно да го разбереш? На колко години си?? Нека ти обясна, щото явно не знаеш - ами идва 1 момент в който реалното ти гадже ти става вече безинтересно, свикваш с него, познаваш го вече много добре, знаеш всичко за него, секса ти е ясен какъв е с него, дори може и да ти е писнало вече с него и в този момент ако се появи човек, който умее да комуникира с жени и да създава интерес и привличане към себе си дори без да ги е виждал, е възможно да е по-интересен от реалния партньор. Има много такива случаи, на изневери заради интернет/фейсбук където се запознават случайни обвързани хора.
Жените поне тези до преди момента (възрастта) в който търсят постоянен партньор с цел създаване на семейство, искат да има предизвикателство, да има тръпка, да има приключение, да ако щеш гонят 1 мъж който им харесва и вече като го имат и като разберат че той ги е обикнал или се е влюбил в тях, обикновено им става безинтересен и се оглеждат за друг.

RapExotic
06-28-2014, 22:39
^Това ми е повече от ясно, но в никакъв случай не го считам за правилно! Като и е омръзнало от гаджето и да го зареже и тогава да си развява путката по разни сайтове, барове и срещи с непознати. На 22 години съм, имал съм няколко връзки и съм зарязвал момиче поради подобна причина. Ако за тебе е нормално гаджето ти, с което живееш и планираш бъдещето си, да си реди срещи с разни бройкаджий във фейсбук и да се чука с тях, само за да види дали ще има по-голяма тръпка с тях, за мен не е. Това е, много е просто. Човек трябва да знае кога да спре.

Ivan Zahariev
06-29-2014, 07:27
Не може да си 100% сигурен че той ще е поредния бройкаджия който ще иска само да я изчука :)

explose_channel
06-29-2014, 14:18
RapExotic, за какви срещи с непознати по барове говориш, за бога?! Та на мен вечерният ми час е 22:00, а ти говориш за изчукване с някакви от интернет! Дори с приятелят ми не съм преминала към тази стъпка, нищо че е по-голям от мен и сме заедно от доста дълго време. А колкото до другото момче казах, че сме в приятелски отношения и просто изпитвам симпатии. Или аз не съм се изразила добре или ти не си схванал. И в двата случая нямаш право да използваш нецензурни слова по мой адрес!

RapExotic
06-29-2014, 17:28
RapExotic, за какви срещи с непознати по барове говориш, за бога?! Та на мен вечерният ми час е 22:00, а ти говориш за изчукване с някакви от интернет! Дори с приятелят ми не съм преминала към тази стъпка, нищо че е по-голям от мен и сме заедно от доста дълго време. А колкото до другото момче казах, че сме в приятелски отношения и просто изпитвам симпатии. Или аз не съм се изразила добре или ти не си схванал. И в двата случая нямаш право да използваш нецензурни слова по мой адрес!

Вторият ми пост беше изцяло насочен към igaydarov, в отговор на неговата реплика към мен. В него не говоря за теб, а за жените, които той описва в писанието си.

Първият ми пост беше за теб и в него не съм те обиждал, а просто ти казвам каква е реалността, която може би на този етап не виждаш.

Hilary_
06-30-2014, 07:42
Дори с приятелят ми не съм преминала към тази стъпка, нищо че е по-голям от мен и сме заедно от доста дълго време.
Дори при това положение ти е станал безинтересен? Какво изобщо правиш с него? Гледате се в очите и се държите за ръка? На всичкото отгоре се оглеждаш и в друг, който не познаваш и не знаеш какво всъщност ти мисли. (макар, че не е трудно да се сетиш) ... е на това му се вика да не знаеш къде те сърби.