PDA

View Full Version : Изпитва ли нещо към мен?



Anna-Mariya
06-28-2014, 16:06
Дори не знам как да започна. Преди време ми писа едно момче от бившия ми випуск, с което не сме се виждали от 4 години. Доста сме се променили и двамата и усещам, че не гледам на него вече като бивш съученик, а като мъж. Не знам дали това привличане е споделено, защото всеки път в който съм си мислела такива неща съм била рязана. Пишем си до 4-5 сутринта, правим си комплименти, разказва ми за семейството си, канил ме е да излизаме, но ме е страх да не се разочарова. От друга страна преди половин година приключих сериозна (поне за мен) връзка и ме е страх да се обвържа, да повторя грешките си и да ме наранят. :smt100

paradosou
06-28-2014, 16:29
По написаното съдя, че най-малкото си му симпатична. Разбирам, че ти е тръпка, ама нe си правиш услуга като нервничиш толкова :D.

канил ме е да излизаме, но ме е страх да не се разочарова
Както вече отбелязах, на повечето тук ни е познато напрегнатото усещане преди да приемем за пръв път предложението на някой симпатяга, но... недей да намесваш разочарования. Не си длъжна да забавляваш никого, въпреки че тук-там статии/коментари/съвети тънко внушават обратното. Просто излезте, говорете за нещата, които са ви истински интересни и ви увличат, и отегчението ще е много далеч от вас, гаранция.
Колкото до емоционалните празнини след раздяла... ами те не са феномен, пък и преодоляването им си е ценно. Излизай, създавай контакти с хората и ги наблюдавай. Не мисли за негативното. Без него не може, обаче то, освен че те забива в кофти изживявания, може да ти донесе и адски ценен опит.

RapExotic
06-28-2014, 19:10
Само от чата няма как да разбереш дали те харесва или не. Всъщност дори е невъзможно да те харесва, след като не те е виждал от толкова години. За сега това е просто интерес. От теб зависи дали ще го превърнеш в нещо повече.

igaydarov
06-28-2014, 19:52
Просто излезте на кафе или разходка и се вижте, това е. Баси сложния казус...

Anna-Mariya
06-29-2014, 11:50
Може за теб да е баси лесния, но ако си притеснителен изобщо не е :-?

102
06-29-2014, 13:06
може тва да харесва в теб :)

Hilary_
06-30-2014, 07:52
Прекалено много страхове имаш, а точно те ти пречат за по - нататъчно развитие на нещата с него. (среща като за начало) Ако наистина не си сигурна, не се занимавай с него, защото ще го подведеш, а предполагам не искаш това. Колкото до притесненията - неоснователни са.

Anna-Mariya
06-30-2014, 20:13
След 15 ще се престраша да го поканя, защото има изпити преди това. Не знам какво ще стане, но пък ако седя и се вайкам тук само ще товаря излишно сървъра.

different111
07-01-2014, 11:41
Ако наистина имаш чувства - опитай. Няма какво да губиш. Все някога трябва да преодолееш страха си от предната ти връзка не може цял живот да живеш в нея.

ngnlFTW
07-01-2014, 22:03
Ако ТИ имаш интерес към него покани го да излезете, може и той да е проявил интерес.. : ))

Anna-Mariya
07-07-2014, 21:32
Поканих го да излезем, съгласи се, но от тогава насам не ми е писал и поканата ми си увисна във въздуха. :-s Иначе си влиза във фейса, харесва разни снимки и е на линия.

FuckingWithYou
07-08-2014, 13:12
Ами не повтаряй грешките си от предишната ти връзка може да имаш по голям успех .. в крайна сметка това че си приключила една "много важна" за теб връзка не означава че трябва да оставаш сама ;) дай си отново шанс да бъдеш щастлива но ако смяташ че няма как да е с този човек просто ЧАО и това е :)