PDA

View Full Version : Жабуренето с олио ? Ефект ?



nxnx
06-29-2014, 07:45
Здравейте,

Наскоро научих за това така наречено " жабурене с олио ". Някои пробвал ли е този метод? Дали има ефект ?

http://www.zemianazaem.com/archives/194 Ето какво пише в един сайт:
Много зарибяващи неща.
( С помощта на това лечение (олио-терапия) постоянно и неизменно се лекуват такива болести като мигрена, главоболие, бронхит, болни зъби, тромбоза на артериите, хронични заболявания на кръвта като левкемия, също така артрит и свързаните с него заболявания, невро - физиологична парализа, екзема, стомашен ентерит, перитонит, сърдечни заболявания, бъбречни болести, менингит, и хормонални нарушения при жените напълно се отстраняват от организма. Подобрение на кръвоснабдяването на венците и подобрена обмена на веществата (растеж) и избелване на зъбите. )

fakesmiles
06-29-2014, 09:32
Аз доколкото четох в няколко американски сайта, май става въпрос да се използват натурални масла, като кокосовото, а не олио като нашето слънчогледово.

nxnx
06-29-2014, 11:11
Аз доколкото четох в няколко американски сайта, май става въпрос да се използват натурални масла, като кокосовото, а не олио като нашето слънчогледово.

Не знам в сайта пише, че трябва да е нерафинирано олио.

kokoska98
07-06-2014, 16:07
Maika mi go pravi tova vsqka sytrin i kazva che ima strashen efekt,no ti preporuchvam SHARLAN,a ne obiknovenno olio..