PDA

View Full Version : Шофьорски курсове.



didka369
06-30-2014, 00:12
Здравейте, има и друга такава тема е от 2011 година и сметнах да направя нова, аз съм от Бургас и мисля това лято да карам курсовете, чувала съм , че постоянно късали заради пари, но нали уж има камери според новото изискване. По-добре ли е при познат инструктор или по-зле. Ако сте доволни от някой моля да кажете име , телефон нещо или към коя организация работи.

Chimairah
06-30-2014, 10:26
Еми, аз не съм от Бургас, но до колкото съм чувала с новите камери няма шанс да те скъсат за пари...
Аз като си карах курсовете беше още със старите камери, които се включваха към запалката, а не към таблет... и въпреки това го взек от 1 път , защото карах добре....
Повечето .. преди да ми се нахвърлите отгоре - казвам ПОВЕЧЕТО, които казват, че късат за пари или ей така просто, го казват защото просто не са карали достатъчно добре, за да си вземат изпита и си намират оправдания (нали знаеш - на лисицата гроздето и е кисело...)
Аз бих ти препоръчала да се запишеш при познат инструкор, защото ще е по-добронамерен и наистина ще иска да те научи, няма само да си отметне работата .. :) Успех!

didka369
06-30-2014, 18:22
да и аз съм на това мнение за скъсването , ама защото вече доста хора почнах да споменават, че за пари късали ... надявам се да го мина от първия път