PDA

View Full Version : Косата ми :(



Desincet0
06-30-2014, 07:30
Здравейте, наскоро бях решила да си направя Омбре и отидох при фризьорката ми, за жалост жената се указа некадърна и ми направи Омбре с такъв цвят, по-скоро ми изсветли косата, че буквално приличам на ромка, ужасно е. Говорих с много хора какво да направя по въпроса, не искам да си връщам стария цвят на косата, смсл да се боядисам в същия цвят, защото не го харесвам, адски тъмен е и не ми допада, а ако се боядисам, русото ще избива постоянно или ще стана рижава. Моля ви помогнете ми, просто искам по светла коса :(

Desincet0
06-30-2014, 07:36
Не искам да се подстригвам, защото косата ми е къса и половината от косата ми ще замине, а аз не искам,толкова време я пусках, за да достигне тази дължина ако е пострижа ще стане много къса :( * под къса имайте предвид, че е 4 пръста под рамента* а ако я подстрижа ще замине :(

Hayashi
06-30-2014, 09:18
Тонирай я с лилаво, за да се махнат гадните отенъци или пък си я направи в някакъв шарен цвят.

Chimairah
06-30-2014, 09:19
1. Със супра ли те изсветлява или направо налепи боята?
2. Най-добре си избери цвят , някакъв кафеникав, но по-светъл, щом не искаш тъмна, и го покрий :)
3. Ако си снимап косата, може би ще добием по-ясна представа какво е положението...

Desincet0
07-02-2014, 19:31
1. Да със супра не ми е слагала боя само ме изсветли
2. Лошото е, че наще не ми дават повече да си горя косата, защото съм на 14 и ако започна от малка, на 20 вече ще се намира по някой друг бял косъм. Но го обмислям да я боядисам без тяхно знание. Само да измисля цвят. Бих искала да съм руса, ама това в момента е супер циганско :(
3. Ще я снимам в най-скоро време