PDA

View Full Version : Лесбийки и БИ



Panda^^
06-30-2014, 11:59
Може би вече има такава тема но има ли такива момичета на колко сте и кажете по малко за себе си :3

Adorable Sunshine
06-30-2014, 12:04
Каква е целта на темата? :)

DisappointedDreamer
06-30-2014, 15:33
авторката да си изтегли късметче

DarkTemplar
06-30-2014, 15:49
Разкрепостените 16-годишни.

nomnom
06-30-2014, 16:03
Kak da napisha tema

nomnom
06-30-2014, 16:05
Kak da napisha tena

Dagichka
06-30-2014, 16:38
хах, май точно днес се сблъсках с такива като авторката. някви две пикли (вероятно пияни/напушени) решиха, че е много яко да се натискат и обарват насред оживената спирка на орлов мост. нищо лошо, но едната освен че се натискаше с момиче, след като дойде някъв техен познат (съученик предполагам) започна с видим кеф да се целува и с него.. идеше ми да отида и да и зашлевя два шамара на малката дрисла. заради такива като нея хората имат такова скептично и отвратено мнение към лесбийките (истинските, тези, които се раждат такива и в това няма нищо лошо).
та да, не съм лесбийка, нито би (макар че женското тяло по принцип ме привлича визуално много повече, отколкото мъжкото), няма кво да споделям, просто реших да е оплача от видяното днес. :д

sadder
06-30-2014, 16:41
Аз съм БИ, на 15г. Накратко, влюбих се в една съученичка /на 16-17г./ и оттогава мисля повече за момичета, отколкото за момчета и зяпам момичетата. :D Май спадам повече към лесбийките, но има и момчета, които ми харесват. Та, момичето, по което си паднах /още си я харесвам, въпреки всичките изминали месеци/ също е БИ, но си има сериозен приятел на 20г., плюс тва тя спада повече към хетеросексуалните. Смисъл, предпочита момчета, но се случва да е и с момичета. И така, знам че нямам шанс с нея, но не мога да си я избия от главата, още повече че трябваше да я виждам всеки ден в даскалото. Започнахме да се сближаваме, ама заради тая ваканция всичко ще се прецака...

Извън темата: Защо си създала темата? Просто от любопитство или се чудиш дали не си БИ/Лесбийка? :P

Adorable Sunshine
06-30-2014, 18:30
Мисля, че огромна част от хората, които са BI curious се смятат за бисексуални и от там произтича целия проблем. :)