PDA

View Full Version : Заслужават ли си тези книги четенето ???



Vanesa Sandss
06-30-2014, 16:26
Ако сте чели някоя от тези книги или сте чували някакви отзиви за тях, моля споделете

1. "Три метра над небето" (препоръчаха ми я; ако не се лъжа имаше и филм )
2. "Скай", "Феникс" и "Кристал" на Джос Стърлинг
3. "Изборът" - Кийра Кас
4. "Островът на пеперудите"
5. "Синдер", "Скарлет" и "Крес" (били с препратки към традиционните приказки- Червената шапчица ...)
6. "Ще си останем приятели, нали ?"
7. "Теория за любовта от пръв поглед" на изд. Ера
8. "Целуната от ангел" и "Силата на любовта" от Елизабет Чандлър
9. "Тръпка", "Завинаги" и "Копнеж" на Маги Стийвотър (малко са ми съмнителни с тея вълци или там върколаци, със противоположните коментари за тях и това, че авторката пише ту от името на момичето, ту погледнато през очите на момчето- вълк)
10. "Дивергенти" ????
11. "Едно лято с 20 момчета"
12. "Малка кутийка от "Тифани"" ( сякащ има филм с подобен сюжет ) и "Гривна на желанията"- Мелиса Хил
13. "Звезди за Лола" (чела съм "Целувка за Ана" от същата авторка преди година и ми беше станала една от любимите романтични романи тогава)

Сигурно вече сте схванали какви книги си търся сега. Ако можете да ми препоръчате подобни ...... ще съм ви много благодарна ХОХО

sl1nceetoo
07-01-2014, 10:22
Чувала съм само хубави отзиви за "Скай", "Феникс", и "Дивергенти".

vde
07-02-2014, 10:18
Само серията Дивергенти съм чел, честно казано третата книга ме издразни, първите две бяха прилични.

darkdamon
07-03-2014, 07:38
"Тръпка", "Завинаги" и "Копнеж" на Маги Стийвотър - чувала съм, че са много хубави, четяли се на един дъх и лично аз бих искала да ги прочета
"Скай", "Феникс" и "Кристал" на Джос Стърлинг - без коментар, много са интересни, не са свързани с обичайните истории за вампири и вещици, а за свръх способности, с които се опитват да помогнат на обикновените хора, също за любов и опасности. Имат съвременен сюжет

LollipOp☆
07-03-2014, 18:30
"Дивергенти" е прекрасна книга .. също така чакам филма с нетърпение :)

SomeRandomNerd
07-03-2014, 22:01
"Дивергенти" е прекрасна книга .. също така чакам филма с нетърпение :)
Филмът излезе още на 20-ти март.

"Изборът" е прекрасна книга, препоръчвам ти я.
Не съм чела "Дивергенти", но има много положителни мнения за тази книга.

Starless
07-05-2014, 22:55
"Едно лято с 20 момчета" съм чела, много ми хареса.

miglenamarkova
07-24-2014, 13:15
Чувала съм хубави отзиви за Дивергенти

lilinet
04-19-2015, 13:09
Савантите на Джос Стърлинг са доста посредствени. Скай и Феникс прочетох. Скай ми беше по-тъпа защото представляваше тотално копи-пейст от Здрач.