PDA

View Full Version : Да ми пука ли за мнението им ?



botevplovdiv1912
07-01-2014, 12:15
Здравейте , аз съм на 14 и уча народно пеене .. Много обичам да пея и обичам българският фолклор , но приятелите ми явно не го харесват много .. Смисъл аз съм в музикално училище и там има много като мен , но приятелите ми които са от други училища не приемат това което правя за нещо хубаво даже някои ми се присмиват .. Та искам да ви попитам вие какво мислите за народната музика и харесвате ли я ?

Getyourfreakon
07-01-2014, 12:29
Естествено, че не трябва да ти пука, щом това, което правиш ти харесва.

RapExotic
07-01-2014, 17:01
Да, харесваме я. Не обръщай внимание на пропаднали чалгари, които не са чували нещо различно от "ох алелейлейлйел" върху някви цигански ритми.

botevplovdiv1912
07-01-2014, 17:55
И аз не харесвам чалгата .. Тези песни които пеем са много красиви и трудни но никой не оценява това .. Но знам че доста хора ни харесват аз съм от Пловдив и училището ни прави концерти и всички зали винаги са пълни с хора които обичат народната музика

Pepi_
07-01-2014, 18:03
Разбирам те , мен също ме приеха в музикално училище. Харесвам чалгата. Ти недей да им обръщаш внимание , мен също понякога ме мислят за странен , но това не ме интересува. Важното е , че ти харесва.

VikkyNirvana
07-01-2014, 18:19
Всеки има право да слуша,каквото иска.Аз не слушам народна,но уважавам хората,които пеят!

Ouroboros
07-01-2014, 19:26
Прави това, което ти харесва. Харесвам българската музика МНОГО, но не я слушам.

Gerittto
07-02-2014, 18:23
Защо изобщо трябва да ти пука кой какво харесва?Важното е на теб да ти доставя удоволствие, на едни им харесва едно на други - друго.Освен това народната музика е истинската БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА!

darkdamon
07-02-2014, 18:37
Всеки има право на мнение, но не трябва да го натрапва. Всеки има и различен вкус, така че това не трябва да те притеснява. Не трябва да спираш заниманията си с нещо, което ти харесва, само защото на друг не му допада. Аз принципно не слушам народна музика, но не е нещо, което не понасям. Даже имам съученичка, която се занимава с народно пеене. Има концерти, съзтезания и всички я подкрепяме. Не трябва да се отказваш.

anonymous908491
07-02-2014, 18:53
Купи си пушка и ги избий, ще те защитавам на делото, даже може да уредя родителите им да ти платят, за да не ги съдиш.

Desincet0
07-02-2014, 22:01
Това си е българското, нашето! Прекрасно е че пееш и обичаш народната музика. Разнообразните ритми, прекрасните гласове на народните певици, хората - та това си е българското. Трябва да се гордеем с тази музика, съхранила се през времето. Обичай и продължавай да пееш. Аз също се занимавам с музика, често пеем и народни песни, харесва ми и се гордея с това което правя. Та нали трябва да съществуват и хора, които да развиват народната музика. Не се влияй от мнението на другите, те просто не осъзнават това което ти вече си - а именно че народната музика е красива и че това си е нещо ценно част от културата ни част от нас.

Melodies
07-03-2014, 18:01
Харесвам я, но не е като да си пусна народна музика вкъщи и да почна да танцувам сам самичка :D
А ти недей да се влияеш толкова от тяхното мнение, то не бива да има стойност за теб. На теб ти прави удоволствие народната музика, това е въпрос на личен вкус. Ти не им се месиш в музикалните вкусове и изобщо, така че по тази логика и те не бива да го правят. Нека се кълчочат по чалготеките, а ти развивай НАШЕТО - най-ценното, българското.

InnocentFuck
07-03-2014, 20:01
Аз не харесвам този стил музика , както и много хора не го харесват или пък го харесват.
Но това не трябва да те спира да правиш това което обичаш :) Не слушай хорското мнение.

bitterkiss
07-04-2014, 20:37
НЕ се влияй от мнението на другите ! Никога , за нищо . Просто прави това , което ти е на сърце . А ако са ти толкова добри приятели , би трябвало да ценят труда ти и поне да си мълчат .

d-r.Zob
07-04-2014, 21:50
Що за въпрос? Въобще има ли такива хора, досега не съм попадал на такива... Музикалното училище е училище е като всички други. "Който пее зло не мисли"