PDA

View Full Version : Любов,бебе,разочерование,р



antonov91
07-01-2014, 20:01
Здравейте приятели!
Малко много съм объркан...Искам все пак да чуя мненията Ви колкото и критични да бъдат...
Историята ми е такава че .... запознах се с едно момиче...момиче което мислех,че ще е любовта на живота ми....Всичко започна с чатове,идване до работата ми,срещи "случайни"....цветя в работата и.Много усилия за да я спечеля....защото си имаше приятел....Много трудности,много препятствия...Важното е че накрая се събрахме с моята "кралица" .... Всичко беше добре до като една вечер не ми разказа за миналото си .... минало което нейсках да знам но въпреки това ми се наложи да чуя...за жалост.....!До този момент мислех това момиче за светица,но от чутото ужасно много се разочеровах....започнаха се скандали,ревност,съмнения.. ...Въпреки всичко останахме заедно и си направихме бебче...знаете мечти за бъдеще,много любов...От начало аз създавах проблемите защото небях сигурен в нея.Как да вярваш на жената до себе си при полужение,че е изневерявала на човек с който е била 6 години....(човек който заряза заради мен)....макар че е показателно,че той си намери жена и са щастливи само два месеца след като скъсаха с приятелката ми....но това е друга тема....След всички "раздели" от моя страна .... (макар,че въпреки всичко нея зарязах и за секунда) искахме дете и двамата.Естественно направихме си го и бяхме много щастливи заедно...до като дойде момент в който си спомних за миналото и което тя описа подробно...реших,че нейскам дете от нея....въпреки всичко толкова много я обичах и все още я обичам...аз пойсках да го махне....голям грях,знам.Как да продължа с нея след всичко което научих за нея...но любов,тя бе по силна.След премисляне на нещата реших,че след всичко което сме преживяли и това,че и бебе направихме съм длъжен да дам шанс на връската ни....На няколко пъти щях да и предложа но така стана че тя винаги разваляше с поведението си всичко....мина се време и тя се промени коренно.Знам,че заради бремеността жените се променят и тн.Но това бе прекалено.Изобщо никакво внимание за мен,тя си имаше куче за което дава живота си...оказа се,че то е на първо място за нея....Започна да ме пренебрегва....Все едно аз съм някаква статуя.Започнаха се скандали...Просто невероятно....Тя започна да прави глупост след глупост...Започна да ме лъже.Три пъти ходи да прави аборт,но накрая все размисляше...Просто неможах да повярвам,че това е моята "кралица" за която давах живота си,последните си пари и всичко което имах...Започнаха се убиди...Презрение към родителите ми...Тя тотално ме намрази.....Просто живота ни се превърна в АД!Това от което ме бе най-страх стана реалност...каквото и да правех за тоя човек все небеше доволен...Изведнъж виско се промени.Като,че тя бе разбрала,че не ме обича и иска всичко да приключи...Просто по действията на един човек можеш да разбереш и какви са му чуствата...да се изнася при най-малкия проблем...(казах и,че трябва да изхвърли бананите който седят една седмица на хладилника ииии...просто се ядоса,че съм и направил забележка.Кой съм аз,че да и говоря с такъв тон и да и казвам какво да прави,а тонат определено ми бе повече от нормален.Аз съм човек който много трудно би се ядосал).За два месеца няма и ден в който да не е направила скандал и то за нищо...Постоянно си ходи в тях...При мен само спи... и то вече рядко...Имам чуството,че май и трябвах само да и направя дете.Друг е въпроса,че родителите й я настройват против мен и определено и казват какво да прави....Интересно ми е Вие как бихте постъпили в тая ситуация...Раздяла или живот на сила...с жена която е готова и детето да си махне само и само да не е с вас ... с жена на която не и пука как сте,жена която ви лъже и определено и е по - добре при кучето от колкото при вас ... то има много за разправяне но просто няма да ми стигне ноща.....дайте мнение.Благодаря Ви предварително!

different111
07-01-2014, 20:26
Като знаеш каква е защо правиш дете за Бога? За детето след време помислихте ли. То за нищо не е виновно, че ще живее в този цирк. Забрави я просто.

antonov91
07-01-2014, 20:28
Така е!Веднъж непомислих...Само за него ми е мъчно защото то ще страда най - много...благодаря за мнението оценявам го :)

Andjyy
07-01-2014, 21:05
Скандали,ревност,разочаров ание...и с какъв акъл тръгваш да правиш дете?
Живота ти е АД,защото ти си позволил да се стигне дотам. Вече НЕ ти си важен. Детето е на първо място.
Каквото и решение да вземеш(дали ще си с нея или ще се разделите)не забравяй,че то има нужда от спокойствие,от внимание и любов. Няма да е първото дете на разделени и/или разведени родители. Ако усеща обичта на родителите си,това няма да е толкова пагубно за него,колкото ежедневните скандали и крясъци.
Далеч от мисълта съм,че дете на разделени и/или разведени родители е по-малко човек.
Всъщност трябва да седнете и да поговорите.

antonov91
07-01-2014, 21:10
Там е работата,че неможе да се говори с нея.Тя винаги е права и винаги знае....Само оправдания нищо повече от нея...За мен детето е на първо място...за това съм готов да жервам живота си само и само да съм близо до него.Все пак каква майка е щом три пъти търси доктори да го маха...пък сега се е сетила че го обича

ngnlFTW
07-01-2014, 21:41
Наистина са ти се случили мноого неща.. Надявам се, някак, всичко да се оправи. А най-важно е детето! Вече сте направили грешката, няма връщане назад, поне детето трябва да се научиш да обичаш, дори жената да те е наранила.

LadyDi
07-02-2014, 05:55
Все пак каква майка е щом три пъти търси доктори да го маха...пък сега се е сетила че го обича
А ти какъв баща си щом си поискал от нея да го махне?

sometimes_
07-02-2014, 06:24
А ти какъв баща си щом си поискал от нея да го махне?

И аз това щях да попитам?
И как ей така си решавате да имате деца бе, джанъм?

antonov91
07-02-2014, 06:32
Ми баща който иска най-доброто за детето си....Все пак за какво му е майка която за нея едно куче е по - важно...А знаете,че аз няма как да го взема да живее с мен.Никой съд няма да ми го даде....Все пак и аз мисля,че допуснах голяма грешка след като пойсках това от нея си дадох сметка колко съм прост за да искам да си махна най-хубавото нещо в живота ми.

LadyDi
07-02-2014, 06:41
Все пак за какво му е майка която за нея едно куче е по - важно...
То кучето може да е по-важно от теб. Това не значи, че ще е по-важно от детето.
В общи линии, цялата ви работа е - каквото си си посял, това ще си жънеш сега. Ти не си човек на място, взел си си подходяща жена.
Ако темата ти е истинска (което леко ме съмнява, ма не ми се занимава да ти проверявам IP-то), то нямаш кого да виниш за ситуацията, освен себе си. Сега е време да си стегнеш топките и да направиш каквото е нужно, за да е добре детето. Което значи да си го припознаеш и да си плащаш издръжка.

shmatarok
07-03-2014, 04:48
си дадох сметка колко съм прост

Споко, и двамата сте си лика-прилика!
Как може уж големи хора, пък да сте толкова зле :?

antonov91
07-03-2014, 08:21
Защо ми се струва,че в тоя форум повечето хора избиват комплекси с обидите си и отвратителното отношение.Как може да обиждате човек който не го познавате дори?Много долно!Зад тея профили обикновенно се крият деградирали хора който немогат да си намерят мястото в обществото и никой не ги харесва.За това използват форумчетата за да нанасят обиди и да съдят хората,просто защото в реалния им живот никой не им обръща внимание и на никой не му се занимава с тях!Понякога е по - добре да замълчи човек от колкото да обижда някой и да го съди,особено човек за който нямат и представа какъв е.За жалост повечето хора са лицемери.Коментират другите,съдят ги!А не разбират,че дори те са още по-лоши! :)

sometimes_
07-03-2014, 08:37
Защо ми се струва,че в тоя форум повечето хора избиват комплекси с обидите си и отвратителното отношение.Как може да обиждате човек който не го познавате дори?Много долно!Зад тея профили обикновенно се крият деградирали хора който немогат да си намерят мястото в обществото и никой не ги харесва.За това използват форумчетата за да нанасят обиди и да съдят хората,просто защото в реалния им живот никой не им обръща внимание и на никой не му се занимава с тях!Понякога е по - добре да замълчи човек от колкото да обижда някой и да го съди,особено човек за който нямат и представа какъв е.За жалост повечето хора са лицемери.Коментират другите,съдят ги!А не разбират,че дори те са още по-лоши! :)


Ъъ, що ми се струва, че и ти обиждаш? Май и ти, като нас, си деградирал и комплексар... :)

Aubergene
07-03-2014, 09:02
Ако темата е истинска - за мен е супер несериозно и безотговорно да изоставиш бременна жена, още повече - когато бременността е умишлена! Да сте мислили, когато сте го планирали това дете, сега ще трябва да си прехапеш езика и да търпиш, защото и да се разделите, с тая жена ще имате нещо общо завинаги. Не е редно тя да те изнудва и шантажира с тая бременност, обаче нямаш особен избор в случая. Натискай си парцалите и я подкрепяй, поне докато роди и в първите месеци, когато е най-голямаша кушия покрай детето, за да покажеш, че си заслужил да станеш баща!

antonov91
07-03-2014, 13:44
Ооо подкрепата я има и всико останало...Започнах и апартамента да си стягам то проблема не е в това ... проблема е че тоя човек иска да ме контролира и да ми ходя по задника.Да се съгласявам с всичко,ама найстина с всичко....Което е прекалено...неможе само да искаш но и нищо да недаваш

LadyDi
07-03-2014, 14:03
ъъъ... дава ти бебе... мисля, че поне за 9 месеца си е заслужила да ѝ ходиш по г*за

FuckingWithYou
07-08-2014, 13:07
потърпи я ;) След като роди ще и мине .. но в никакъв случай не я карай да се ядосва по време на бременност защото тя явно в този период не е нормална ама това е че детето ще направите нещо заради вашите глупости .. ;) Мисли за него в случая а не за нея толкова ;) Остави я да си прави каквото иска .. тия банани ти не можеше ли да ги хвърлиш ?

anonymous708973
07-09-2014, 11:48
За жалост повечето хора са лицемери.Коментират другите,съдят ги!А не разбират,че дори те са още по-лоши! :)

Замисли се върху това.
Щото си пълна драма куийн. Минало, което не искал да чуе... Въй, въй, първи епизод на латиноамериканската драма.

Illusion772
07-09-2014, 12:17
За бебето,децата и целия цирк с аборта не искам да обсъждам защото съм по-малък от теб , а за неща от които не разбирам не говоря.
Ти сам каза че тя е зарязала човек с които е била 6 години , заради теб. Това от една страна ми се струва адски подмолно и недостойно от твоя страна - защото ти осъзнаваш че си разбил нечия връзка и щастие (ако е имало такова) и съзнателно си го направил - това просто много говори за това какъв човек си - но това е друга тема.
От друга страна тя е зарязала човек с които е била 6 години - доброволно . Ти някога замислял ли си се , че щом тя е зарязала човек с които е била толкова време - какво би й пропречило да зареже и теб като куче?

Извод: Щом е изневерила заради теб - ще изневери и на теб!

anonymous708973
07-09-2014, 19:48
От друга страна тя е зарязала човек с които е била 6 години - доброволно .

E, как да го остави иначе? Някой трябва да я принуди ли?

Да ви се неначуди човек на логиката.

w0sh
07-09-2014, 20:32
Защо ми се струва ... бла бла бла

Защо ми се струва, че в тоя форум има хора, които смятат, че техните морални принципи са релевантни и адекватни. Много долно! Зад тея профили обикновено се крият забавени хора, които обществото е забравило. За това използват и форумчетата, та поне някой да им прочете мнението.
Понякога е по-добре да замълчи човек, отколкото да се покаже като неадекватен индивид с бегла представа за това кое се случва и кое е плод на личните му илюзии. За жалост повечето хора са глупави. Коментират без покритие! А не разбират.... нищо.

CookieJoKey
07-12-2014, 14:25
Доколкото разбрах, преди бременността вие сте били перфектната двойка-цветя и рози.
След това всичко се промени...
Не знам дали знаеш, ама по време на бременността настроението на жената се променя на 180 градуса. Това и аз го знам(а съм на 13).
Ти като си се притеснявал за миналото и защо сте си направили бебе? А и ти едва ли си по различен от нея...все пак си направил всичко възможно, за да разбиеш връзката и(за причини не говорим).
Сега ще я изтърпиш още няколко месеца, после се разделяте(ако нищо не се промени),ти почваш да плащаш издръжка и ще си отгледате детето все някак, то деца на разделени родители-много има.
И спокойно. Тя тебе и да не те обича, детето ще си го гледа :D Майчински инстинкт.
Между другото, ти сам казваш(и потвърждаваш), че си прост :D Не се сърди на другите, че го забелязват...

spopi
07-18-2014, 07:54
Това което си написал ме навежда на мисълта тя бремена ли е от теб и държанието ме кара да мисля ,че има трети човек. Просто поговорете може да е късно за аборт но поговорете за това че детето ви не трябва да страда за вашите грешки (то ще страда от вашата раздяла но го направете възможно най-поносимо). Аз бих искала ДНК експертиза за бащинство. Малко е пресилено това но имай едно наум. :)