PDA

View Full Version : Новите ми съседи..



TameraF
07-01-2014, 20:23
Здравейте. Не знаех за раздела''любов'' или за раздела ''секс'' е темата, но ми звучи по логично да е за тук. Първо едно малко въпросче : Расист ли си? Е, ако си по-добре недей да четеш по надолу. И така да се върнем към историята ми. Аз съм момиче на 17. Под моя апартамент от около година живеят турци, който са студенти. Преди 2 дена се возих с един от тях в асансьора и наистина е мноооого готин. БУКВАЛНО. Не знае добре български, но пък се оправя с английския, защото учи медицина на английски. Аз също се оправям с английския, така че езикова бариера няма. Нещото, което ме притеснява е това, че е турчин. Все пак всеки народ си носи славата. Турците са подли, циганите крадливи, българите са гостоприемни, французите са романтични и т.н. Другите турци, с които живее са си бая черни и грозни, но не и той. Другото нещо, от което се притеснявам е, че често крещят и се чуват да пищят жени. Пропуснах да кажа, че са на квартира. И така, чудя се дали следващия път, когато се засечем във входа да се запознаем и да му предложа да пием кафе или нещо подобно. Все пак има изключения. Може би не пада под общия знаменател, с който се славят турците.

Ouroboros
07-01-2014, 20:29
Щом ти харесва и НЕ ти пречи, че е турчин, няма нищо лошо да опиташ.

Извън темата: Българите сме Не по-малко подли и от турците. Нямам предвид всички българи. Предимно ганьовците.

DownloadVirus
07-01-2014, 20:35
Расизмът е като турците,не трябва да го има.

Ivan Zahariev
07-01-2014, 20:42
Не всички спадат под общ знаменател аз лично познавам турчин който много готин човек залъка от устата си дава няма грешка в него. Така че не се води от общоприетите норми че са едиси какви ... все пак от опит глава не боли :)

anonymous908491
07-01-2014, 20:48
Нашата слава само хубави неща включва, но отиди и питай чужденец за нас, ще видиш мнението им.

anonymous895156
07-01-2014, 21:14
българите са гостоприемни

хохохохохохо
ХОХОХОХОХОХОХО

analgin
07-01-2014, 22:05
Щом ти харесва и НЕ ти пречи, че е турчин, няма нищо лошо да опиташ.

Извън темата: Българите сме Не по-малко подли и от турците. Нямам предвид всички българи. Предимно ганьовците.

+

KondioVarvarina
07-02-2014, 05:45
В стария ми клас имаше към 7 турчета и всички бяха големи пичове, а някои и гъзари. :D Никога не съм се карал с тях за каквото и да било.

Lonsdale.
07-02-2014, 06:30
Не разбрах какво искаш да кажеш с частта, че често чуваш момичета да пищят?
И щом ти харесва и не се опасяваш от нещо, също и не ти пречи нациалността, покани го на кафе, ако не излезе нищо винаги може да останете приятели. :)

sometimes_
07-02-2014, 06:40
Може да пищят от удоволствие...

dimitar_ak
07-02-2014, 06:43
Това за славата на един народ е много грешно. Не може да съдиш за цял народ по няколко негови представители. На балканите сме много близки като бит и култура. Не познавам румънци и сърби, но имам приятели от Турция и Гърция. Страхотни хора и големи купонджии.


https://www.youtube.com/watch?v=E4-TsKzoxW8

howland
07-02-2014, 07:48
Няма лошо в това, че е турчин, но имай предвид, че турците гледат на жените като собственост и нещо, което да им носи само наслада. Сигурен съм, че ще ти поиска дупето, така че бъди готова за този момент!

desperedbob
07-02-2014, 11:44
всички етноси под ножа......( турци ,цигани,араби,)

RapExotic
07-02-2014, 13:51
Все пак всеки народ си носи славата. Турците са подли, циганите крадливи, българите са гостоприемни, французите са романтични и т.н.

Точно на българите ни се носи славата на крадци, измамници и подледци. Иди в Германия, Холандия или Англия и питай местното население какво смята за турците и за българите и ще разбереш за какво става въпрос.

Иначе запознай се с него, но не бълзай да му се разкриваш още на първата среща.

baby_baby
07-02-2014, 14:45
Мда щом ти харесва и не ти пречи че е турчин покани го няма лошо

fenastz
07-02-2014, 18:23
Само за турци и гейове се пише в тоя форум

Mary_Jane_69
07-02-2014, 19:47
Само за турци и гейове се пише в тоя форум

и политика

marilyn
07-03-2014, 07:36
Не знам защо в последно време е толкова модерно явно да си хващате гаджета турци, цигани... думи нямам! После като не ти хареса как се държи с тебе, да не се учудваш.

Mary_Jane_69
07-03-2014, 08:10
Това са само епитети,националността на един човек е просто име, по което също се водим. Представителите могат да са всякакви, дори сложеното им име до нацията да е великолепно.

de-X-ter
07-03-2014, 08:27
Накарай го да ти обясни какво е чопурлу

Hilary_
07-03-2014, 15:09
българите са гостоприемни ..
Моля? :lol:

Девойко, за турците знам, че ако искат нещо - си го взимат. Можеш да опиташ, няма лошо.

kokoska98
07-04-2014, 11:02
Точно на българите ни се носи славата на крадци, измамници и подледци. Иди в Германия, Холандия или Англия и питай местното население какво смята за турците и за българите и ще разбереш за какво става въпрос.

Иначе запознай се с него, но не бълзай да му се разкриваш още на първата среща.

A nali znaesh,che poprincip izvun bg mislqt ciganite za bulgari?Pluznali sa navsqkude i veche ni mislqt za cigani!!Eto ti primer ot jivota mi:
Maika mi e rysa,sus zeleni ochi,a az sum s cherna kosa i zeleni ochi i dvete sme mnogo beli i otivame na kvartira v kipur za izvestno vreme i kogato ni pitat kakvi sme po narodnost ni otgovarqme "bulgarki" (vupreki,che maika mi e ryskinq de,no otdelen vupros) i hazqina ni kaza "tova e nevuzmojno!bulgarite sa cherni,s cherna kosa i cherni ochi...i vijdame edin ciganin i posochva-tova e bulgarin" napravo padnahme i dvete..mislqt ni za tazi sgan...

Po temata:nikoi nemoje da ti pomogne v slychaq zaradi razlichnite gledni tochki...lichno az NIKOGA ne bih poglednala tyrchin,ciganin,negur i tn...

THEJOK3R
07-04-2014, 11:12
Покани го, пък после му мисли.