PDA

View Full Version : слъцезащитно олио на Eveline



mihaellaa
07-02-2014, 06:30
Здравейте, препоръчаха ми слъцезащитното олио на Eveline за почерняване, но моят проблем, е че съм ужасно бяла и много изгарям :( Моля някой ако го е ползвал и има наблюдения да го сподели! Благодаря предварително :)

Andjyy
07-02-2014, 08:25
Кой ти го препоръча?
Какво да споделим?
Ще хванеш тен,но за кратко. След това ще се обелиш,а гледката на човек,сменящ кожата си,не е много приятна.

marilyn
07-02-2014, 13:49
Ползвам слънцезащитните продукти на Евелин от няколко години и съм доволна. Но ако си много бяла, недей да взимаш олио. Купи си крем с висок слънцезащитен фактор и се пази от слънцето. Много белите хора изгарят бързо, а като почнеш да се белиш, не само е грозно, а боли, освен това е и доста вредно. И тен няма да хванеш така.

Summer..lov3
07-02-2014, 20:07
Аз съм много доволна от кремчето за лице на Евелин.Попринцип винаги лицето ми изгаря адски много,но с този крем нямам проблеми и веднага почернявам.

tori
07-02-2014, 21:14
Преди време съм ползвала и Евелин. Аз обаче съм от по-тъмните и на мен 20ти фактор крем ми е достатъчен. Олио не съм пробвала. Принципно в началото (първите два дни) ползвам слънцезащитно лосионче, после ако искам да стана на шоколадова торта - някакво олио. В последно време не ми се почернява много, затова само лосиона. И ти пробвай по тоя начин - с висок фактор няколко дни докато започнеш да почерняваш, а не седиш като домат, и на сянка, а след това, като хванеш база, мацай олио за загар.

Runaway11
07-03-2014, 18:03
Пробвала съм крема на евелин - цялата бях покрита с нещо бяло като брашно и ставаше на петна като излезеш от водата - отиде в коша...за олиото предполагам че няма да стане така...