PDA

View Full Version : Как да я разкарам от играта?



Elena3
07-02-2014, 07:24
Здравейте! Харесвам едно момче. Той обаче си има приятелка! Знам ,че ако са щастливи не трябва да ги разделям,но в този случай е по-различно. Тя го използва,поне според мен! Всеки ден " искам това,искам онова..." И най прословутата и фраза "ооо,Марти,миличък..." Най-много ме ядоса един път когато Марти беше закъсал финансово и тя веднага "О,Марти, искам..." И той за първи път и отказа и тя се ядоса и му каза "КРАЙ! Щом не искаш -късаме!!! Аз и без това ще тръгна с...(и т.н.)" той много я обича и се натъжи много. Дойде ми да я убия тази пикла,но няма да приема затвор заради нея. На следващия ден той и купи това което искаше и тя веднага го прегърна и пак станаха гаджета. Моля ви кажете ми как да я накарам да спре да го измъчва?
П.П тя е блондинка!

tori
07-02-2014, 07:33
П.П ти си неуспешен трол!

Elena3
07-02-2014, 07:39
П.П Не съм трол. :)

lisi4ety
07-02-2014, 11:34
П.П и да не си трол какво общо има, че тя е блондинка? ;д

Lonsdale.
07-02-2014, 13:12
Кажи, че си бременна. 100 процента ще сте заедно след това.

RapExotic
07-02-2014, 14:01
Запиши се на кастинг за сценаристи на турски сапунки.

granger
07-02-2014, 15:27
П.П и да не си трол какво общо има, че тя е блондинка? ;д

Опасни сте вие блондинките :lol:

de-X-ter
07-03-2014, 09:47
-Дежурен 112 слуша, какъв е случая
-Моля помогнете ми...две момичета се бият за мен
-Господине, много хора биха се зарадвали на това
-Да бе, ама грозничката побеждава

демек - щибни й един и й кажи да се чупи

Light_Dreamer
07-03-2014, 16:01
-Дежурен 112 слуша, какъв е случая
-Моля помогнете ми...две момичета се бият за мен
-Господине, много хора биха се зарадвали на това
-Да бе, ама грозничката побеждава

демек - щибни й един и й кажи да се чупи

+1 Подкрепям твоята гледна точка. :D

z24
07-03-2014, 17:10
Не е твоя работа да разкарваш неговото гадже. Дори тя действително да се държи зле с него, единственият, който може да му помогне, е той самият на себе си. Ако той не се осъзнае, няма какво да се направи.

LollipOp☆
07-06-2014, 09:57
Ми ако толкова много искаш да я разкараш се вземи в ръце и си пусни чара :D Той няма да те забележи ако си стоиш от страни и го съжаляваш тайно. В крайна сметка може той сам да се осъзнае и да му писне..ти можеш да му покажеш..че може да получи нещо по-добро. Един форум няма да ти помогне кой знае колко..даже изобщо няма да ти помогне ..ако искаш момчето просто си го вземи. ;)

Christinna
07-06-2014, 10:03
То ако трябва да се бориш за вниманието му или по скоро ако трябва да се опитваш да "разкараш" сегашната му приятелка, начи не е твоя човек. Смисъл щом той не го осъзнава ЯВНО и още е с нея, защо трябва ти да се намесваш?

FuckingWithYou
07-08-2014, 13:01
Не знам какво има между вас обаче ако си по близка така до него абе дори и да не си отиди при нея ако смяташ че е по силите я хвани за косата и и кажи да престане да го тормози защото скоро ще остане без него .. но в този случай тя ще спре и ще останат заедно но ако ти искаш да имаш нещо общо с него просто отивай при него говори като приятелка с него да види другата граница а не само лигавата и простата ;) след най-много 10 дена ще те забележи .. малко по малко му показвай че имаш симпатии и работата ще стане по скоро от колкото си очаквала ;)

Christinna
07-08-2014, 14:11
Не се заблуждавай от коментарите, ако не е с теб все още, няма и да бъде. ;)

tori
07-08-2014, 18:53
Не знам какво има между вас обаче ако си по близка така до него абе дори и да не си отиди при нея ако смяташ че е по силите я хвани за косата и и кажи да престане да го тормози защото скоро ще остане без него .. но в този случай тя ще спре и ще останат заедно но ако ти искаш да имаш нещо общо с него просто отивай при него говори като приятелка с него да види другата граница а не само лигавата и простата ;) след най-много 10 дена ще те забележи .. малко по малко му показвай че имаш симпатии и работата ще стане по скоро от колкото си очаквала ;)
Не разбирам кой би искал да излиза с човек, който заради новата, заебава старата си приятелка. Има едно нещо дето му се вика карма. Тя се появява от време на време и ти ебава майката.


Не се заблуждавай от коментарите, ако не е с теб все още, няма и да бъде. ;)
Много точно.

vanqsp
07-15-2014, 18:38
Срещу любовното оглупяване не можеш да се бориш

hey.mistery
07-15-2014, 21:13
Сложи й отрова в питието или се промъкни в дома й и я убий.
Не знам дали си трол, но ако не си - не се занимавай с глупости. Не прави да не кажа какви номера, защото не те познавам и не искам да те обиждам. Това е твое мнение, на него очевидно си му харесва такава каквато е.

didi_marin0va
07-17-2014, 21:36
Здравейте! Харесвам едно момче. Той обаче си има приятелка! Знам ,че ако са щастливи не трябва да ги разделям,но в този случай е по-различно. Тя го използва,поне според мен! Всеки ден " искам това,искам онова..." И най прословутата и фраза "ооо,Марти,миличък..." Най-много ме ядоса един път когато Марти беше закъсал финансово и тя веднага "О,Марти, искам..." И той за първи път и отказа и тя се ядоса и му каза "КРАЙ! Щом не искаш -късаме!!! Аз и без това ще тръгна с...(и т.н.)" той много я обича и се натъжи много. Дойде ми да я убия тази пикла,но няма да приема затвор заради нея. На следващия ден той и купи това което искаше и тя веднага го прегърна и пак станаха гаджета. Моля ви кажете ми как да я накарам да спре да го измъчва?
П.П тя е блондинка!

Направи на Мартинчо магия за любов. За целта ще са ти нужни следните съставки:
1. Косъм от подмишница на ялова вещица;
2. Нокът от склопен дявол;
3. Мъди от кривогледа катерица;
4. Сок от глухарчета 300гр.
5. Сол на вкус
6. Магданос (за аромат)

Слагаш всички продукти в една тенджера под налягане и вариш 24 часа (като внимаваш да не гръмне). След това слагаш в хладилника да стегне за 40 дена и накрая му го сервирай топло в чаша.