PDA

View Full Version : Той.... Всичко е толкова странно



waazap
07-02-2014, 10:53
Здравейте. Става въпрос за едно момче. Преди известно време бяхме приятели, но се скарахме защото ме попита кой харесвам и аз не исках да му кажа. Сега отново сме приятели, но мисля че отношенията ни са доста по-така. Той започна да се държи много мило ии различно. И някак как да кажа... Приятелките ми ми казват, че ме харесва. На мен не ми се вярва, но характера му наистина издава нещо такова. Сега отново ме попита кой харесвам и настоява да знае казва че е важно за него и че му пука. Порблемът е това, че момчето което харесвам е имено той, а не кой да е . Всичко се промени толкова бързо.. До преди няколко седмици му се подигравах и смеех (докато бяхме скарани), а сега... Много съм объркана. Страх ме е да не стане като предишния път. Кажете ми какво да правяяяя как да постъпяяя????? Да му кажа ли, че е той илии...? Забравих да спомена, че той е ..... Ужасен характер просто.. Сърди се за най-малкото. Няма доста приятели. И преди дооста време имаше приятелка и помня много добре колко гадно се държа с нея след като скъсаха. Страх ме е и да не се бъзика с мен. Да не ме бъзика... Казва, че иска да знае защото това което било между нас го интересувало много и че сме много близки и иска да знае, да нямаме тайни. ПОМАГАЙТЕ, МОЛЯ ВИИ! (ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСНИ, ПУНКТУАЦИОННИ И ВСЯКАКЪВ ВИД ГРЕШКИ)

lisi4ety
07-02-2014, 11:33
Малко оф топик, ама на колко години си, извинявай? ^^

waazap
07-02-2014, 12:16
15

marilyn
07-02-2014, 13:35
Като е с ужасен характер, как го харесваш???


Ами кажи му, ако искаш да сте заедно трябва да му покажеш, че го харесваш.

tigity
07-02-2014, 13:36
Ако имаш някакви съмнения за това по - добре недей ... никой не заслужава лошо отношение

darkside97
07-02-2014, 19:11
Кажи му!

Dennzy
07-02-2014, 19:40
Кажи му, че го харесваш и ще видиш какво ще стане. Сякаш е по-добре от колкото да сте скарани, пък и знаеш ли може и той да изпитва нещо към теб. :)

MistarTroll
07-02-2014, 23:20
Но му кажи че го харесваш когато сте заедно не по фейcбоок ...

de-X-ter
07-03-2014, 09:40
зарежи и си потърси друг...на 15 колко гаджета ще имаш да сменяш

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:57
Ми той със сигурност те харесва това мога да кажа !!! Щом и ти го харесваш е по добре да си се вземете :) А при първия път когато ти каже нещо на криво просто го оставяш и това е :) Но да знаеш .. тръгнете ли веднъж повече приятелство няма да има !! може да има докато сте заедно но ако случайно ( 100 % ) се разделите е край ;)