PDA

View Full Version : отърване от момиче ?



xXxAngerfisTxXx
07-02-2014, 20:19
Пиша си с едно момиче от година някъде, просто ей така. Обаче тя си е втълпила че ме обича, не знам си ко, смисъл вече иска да живее с мен, праща ми обяви на квартири в Бургас... От северозапдна България е. Добре е супер ай "глупава ми е" второ на външен вид не е за мен (харесвам съвсем друг стил момичета) и квото и напиша отговора е добре мило... просто ме дразни щото не съм нейн, не съм и на който и да било... второ не съм и никъв... Отварям фейса и веднага "мило :*" ... като го вида ми са повръща... цял ден да е с мен... как като работя... ми вечерта... напрао не я издържам ама не ща да съм груб. нали бутнах намеци за друго момиче пак... "милоо като дойда ще излизаме ли" ми ддз напрао няя ли си ходиш... ко да и кажа да не я засегна. Яко е ама тая мания че ме обича напрао...

different111
07-02-2014, 20:28
Ми като не става с добро давай грубо. Кофти е ама помисли малко и за себе си.

Devilsplaymate
07-02-2014, 22:15
Да, разбира се, просто ей така от година. Вниманието й ти харесва, колкото й да не признаваш, ама айде.
Като толкова те дразни й кажи деликатно, че не се интересуваш от нея по този начин и толкова. Въпроса е, че ти си се привързал към нея и казвайки и това, знаеш че вероятно ще я изгубиш, а ти не искаш това, и за това не й го казваш.

anonymous908491
07-02-2014, 22:24
Не и бутай намеци, а директно намеси някоя или няколко. Почни да си обсъждаш с нея другите момиче, накарай я да остане с чувството, че я третираш като приятел.
След това и подари куче за РД, а ако продължи да те притеснява, отиди и убий кучето.

tori
07-02-2014, 22:59
Толко ли е трудно да ѝ обясниш, че не си ѝ мило, не я харесваш, не сте гаджета и сте само приятели?

Auriss
07-03-2014, 00:16
ми изтрий я от фейса бе пич

marilyn
07-03-2014, 07:16
Единият вариант е да й кажеш, че не сте си никакви и изобщо нямаш намерение да се виждаш с нея.
Вторият е да я изтриеш от фейсбук.

de-X-ter
07-03-2014, 09:11
кажи й че съпругата ти не одобрява нещата които си пишете и трябва да приключите с това.

RapExotic
07-03-2014, 17:43
Ти виждал ли си я на живо? Сигурно е някое ЕМО ,което ще си пререже вените ако пропуснеш да и чатиш една вечер. Съжалявам, трябва да се ожениш за нея.

Как въобще се хващате на такива фейсбук измишльотини?

xXxPETYAxXx
07-03-2014, 18:31
Ти защо си позволил нещата да се развият така питам аз? Че и продължаваш нищо да не правиш по въпроса. То разбирам един, два пъти да се беше държало момичето сякаш сте виртуални гаджета, да се чудиш как да я откажеш деликатно, ама щом всеки път така ти пише, вече отдавна трябваше да си ѝ обяснил, че не сте гаджета. Толкова ли трудно е да НАПИШЕШ на някого, че НЕ сте гаджета?..

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:24
Опитай се по тактично да и кажеш .. смени си фейса или скайп квото и да е .. не влизай определено време ;)