PDA

View Full Version : Как се справяте?



weheartiit
07-03-2014, 11:57
Как се справяте с раздялата с някой към който сте били силно привързани ?Някой който е бил голяма част от ежедневието ви ?Не сте запазили приятелските си отношения ,нещата не са свършили добре и няма изгледи да се оправите с този човек.Какво правите ?Как може да се забрави и кога настъпва този момент? А ако неприятното чувство се задържи прекалено дълго ? Надявам се да не хейтвате. :)

Illusion772
07-03-2014, 12:05
В общи линии тренировки, строга диета, учене (понеже в момента имам изпити), много рок, правене на оригами, излизане с приятели, също така и нови приятели (в смисъл хора които не знаят какво се е случило) писане със случайни момичета и случайни свалки - май това е.
Също пропуснах пиене,шмъркане, пушене и тн. - но аз лично много не си падам по тия неща.

de-X-ter
07-03-2014, 12:15
С една дума - трудно.
Най-добре е разнообразието - посещаване на други места, правене на други неща, гледане на друг тип филми, мислене в други насоки.
Кога се забравя - никога...просто с времето малко по малко отшумява и се връща по-рядко. И също така "клин клин избива"
Ако неприятното чувсто се задържи по-дълго - сори, няма как...просто написаното от мен по-горе и така..доакто мине

хейтвам!

Minwu
07-03-2014, 15:43
Живота продължава и Точка.
Всяко нещо във Вселената си има причина и лично аз нямам нахалството да и се противопоставя. :D

RapExotic
07-03-2014, 17:07
С друг/а.