PDA

View Full Version : Как да я забравя?



mr.beautiful
07-03-2014, 12:24
Здравейте можеби повечето знаяете кой съм и цялата история но ето накратко. Влюбен съм в близка моя приятелка обаче тя си има приятел. Този път ще избегна да говоря за него. Тя на няколко пъти ме одряза и последно отношенията ни бяха много обтегнати и тя ме е блокирала отвсякаде. Преди около месец можеби с родителите ми се преместихме в друг щат и сега не мога да я виждам повече. Нямам никакав контакт с нея тъй като както вече казах съм блокиран отвсякаде. Толкова ми липсва преди поне можех да отида с колата до нейният град и да я гледам от далече сега вече не мога. Само мисля за нея и искам да я видя искам да знам дали е добре а немога. Ще ми се да зная как се чувства и дали и липсвам и аз.
Искам да я забравя и да спра да се мъча. Моля ви кажете ми как :(

different111
07-03-2014, 12:31
Намери си занимание. Отиди на фитнес примерно. Срещай се с нови хора (повече момичета). Любов с любов се забравя. :)

RapExotic
07-03-2014, 17:12
Липсваха ми твойте теми. Добре, че се сети да напишеш някой ред. С голям интерес ще следя коментарите на момичетата от форума, които знаят историята ти. :D

anonymous895156
07-03-2014, 17:24
8-)

DeHu
07-03-2014, 18:02
Хахахахахахахахахах,гледа си я отдалече :D А знаеш ли дали освен,че отвсякъде си блокиран няма и ограничителна заповед от нейна страна?

anonymous895156
07-03-2014, 18:04
е, поне има известен напредък - вече се опитва да я забрави 8-)

yakuza_
07-03-2014, 19:16
http://www.digital.bg/f/uploads/2_400_196.jpg

mr.beautiful
07-03-2014, 22:25
Стига сте се ебавали с мен моля ви като нормален човек да ми дадете някакъв съвет как да я забравя. НЯма нито да и досаждам нито да лъж вече по нейн адресс. Толкова съм наранен и толкова ми липсва че накрая ше взема да се съмообия.

girlwithblueeyes
07-04-2014, 07:20
Пак ли ти бе ненормалник?
Значи,все пак си призна,че си излъгал?!


Да самоубии най-добре..и само недей да се опитваш да вменявсш чувство на вина в момичето .Щял да се самоубива ма да бе и го казва тук ,за да й стане виновно.

Наталия
07-04-2014, 11:04
Най-големи проблеми са ми създавали мъже лепки. Моля те, не бъди един от тези мъже, остави момичето на мира, вдигни си самочувствието, дръж се по-мъжки и съм сигурна че ще си намериш чудесно момиче.

mr.beautiful
07-04-2014, 16:27
Как съм пък лепка та аз в момента живея на хиляди километри от нея и нямам никаква връзка с нея понеже съм блокиран? Съмочуствието си ми е добре. НЯкой преди каза да съм ходел на фитнес ами аз ходя всеки ден опитвам се и с други момичета да се заговарям ама не същото. Искам ако имате някакви съвети ако някой е минал през нещо такова да ме посаветва тук какво да правя понеже съм в безисходица :(


Значи,все пак си призна,че си излъгал?!
да, понякога човек в гневът си не знае какво говори никога ли не си попадала в такава ситуация?

Tarranyi
07-06-2014, 09:38
Казаха ти го вече.. намери си друго занимание, излизай с приятели...не става с щракане с пръсти.. с времето ще я преодолееш.. Като за начало опитай да приемеш, че няма да си с нея, че няма как да я виждаш вече и най-важното приеми, че трябва да продължиш напред...Не търси начини да я намериш..Колкото до самоубийството...то не решава проблемите, не го мисли :) Горе главата!

mr.beautiful
07-06-2014, 20:55
Не съм се спрял у назе постоянно ходя по джимове и барове. Запознах се с нови хора ама като се прибера вечер все за нея мисля и плача. Искам да знам как е тя и дали е добре дали и либсвам

girlwithblueeyes
07-06-2014, 23:03
Дали й липсвал:lol: това твоето вече е наглост.

И не,съм изпадала в подобно ситуация.

mr.beautiful
07-06-2014, 23:17
като не си била в такава ситуация не ми кументирай темата кокошка такава. и без това няма какво да ми кажеш само спамиш и са заяждаш.
и да признавам си че излъгах за много работи като това че сме спали заедно или че онзи нейния я бие но вие не разбирате. преди той да се появи в нашата приказка имах големи шансове да съм с нея все пак и двамата сме Българи и си приличаме и отиваме. а той провали всички за това бях толкова ядосан. сега просто искам съвети как да я забравя понеже не смятам да се боря за нея повече нека сама си троши главата. АЗ БЯХ ДОТУК!

fanton1
08-01-2014, 11:35
az imam edin nachin napivam se zdravo i zabravqm