PDA

View Full Version : ПОМОЩ - КЪРЛЕЖ



music_box
07-03-2014, 14:12
Здравейте! Преди малко се прибрах и когато се преобличах забелязах че горе на крака си имам някаква миниатюрна малка точица. Пробвах се да я махна но тя си остана. Дори немога да разбера дали изобщо е кърлеж или не защото е наистина малка, но щом не пада значи е това.....В момента съм много паникьосана - пробвах се да го изкарам с пинсета но не успявам да го хвана ... Някой знае ли начин по който мога да го накарам да падне????? Да го намажа с нещо или???? Моля ви , пишете ми ....Как да го махна???

rockandroll
07-03-2014, 14:32
Ако си сигурна, че е кърлеж по-добре иди на лекар. Процедурата доколкото знам е бърза, има-няма една минутка. ;)

.Wonder
07-03-2014, 14:45
Не го махай сама, има опасност хоботчето да остане в кожата ти.
Най-сигурно е да отидеш до болницата, процедурата е безболезнена и става много бързо. (:

KondioVarvarina
07-03-2014, 16:54
Първо му сложи паста за зъби, за да го задушиш, щото тая гад може и от задника си да диша 8-).

igaydarov
07-04-2014, 09:01
Нищо не му слагай, не слушай тъпаците които пишат такива отживели глупости. Като му сложиш паста за зъби или олио ще се задуши и ще повърне съдържаемото на корема си в раната ти и може да я инфектира и зарази с изключително сериозни и опасни болести едни от които са Лаймска болест, Марсилска треска и др. но тези са най-тежките и често срещани.
Отиди при личния си лекар или в Спешна медицинска помощ.

Хвърли 1 око тук:
http://www.riokoz-vt.com/kyrleg.htm

music_box
07-04-2014, 09:41
Аз успях да го изкарам с пинсета. Неможах да разбера това кърлеж ли е изобщо защото беше много малко и не си личеше. НО всъщност незнам какво друго може да се забие така.
Мястото не е зачервено за сега.