PDA

View Full Version : Тежък любовен филм /Помощ!!/



Ivelin_Peichev
07-03-2014, 15:45
Ето каква е историята:

Запознах се с 1 момиче преди 5-6 Месецa. От дума на дума започнахме лека-полека да се харесваме и след време започнахме да излизаме.Работата е там, че тя има връзка с друг и това ми го каза още преди да започнем да се зарибяваме,но аз се пък си продължих както и тя. Още на втората среща започнахме да се целуваме,прегръщаме и всички други типични неща.В началото тя ме предупреди, че всичко е 1 игра и не знае защо го прави, но ме харесва. След всяко виждане обаче аз започнах да се влюбвам и забелязах, че и при нея е така. По самия начин на държание си пролича и при двамата (знаете, че се усещат такива неща).След време тя си ми каза че ме обича и ако скъса с нейния би започнала с мен. И така си продължаваме нали среща след среща и нещата се задълбочават.Гаджето и е от далече и се вижда с него 1 път на 2 седмици.Той и е помагал с пари и за това според мен още е със него.Нали казва ми,че го обича,но според мен са глупости поради 2 причини:1)-занимава се с мен 2)-Почти всеки път който се видят се карат и си казват край,но накрая се се здобряват.Всичките им скандали ми ги казва доста подробно ( нали се сещате, че щом ми ги казва тйя лични неща 100% трябва да има силни чуства и към мен). Аз започнах да и помагам с доста неща и тя много се привърза към мен постоянно ми пише и се занимава с мен.И сега нека започна с проблемите и защо имам нужда от вашите съвети:

Проблемите:
1)казва, че е в сериозна връзка с приятеля си родителите им се познават и такива неща типични сериозни връзки,но секи път се кара с него жестоко и единствената причина да е с него според мен се дължи на факта,че той и е помагал с пари и тяхните родители се радват на връзката им.И според мен тя се чувства така някак длъжна да продължава да е с него.
2)Аз много я заобичах и много искам да се раздели с него и да е с мен,но тя според мен се чувствай длъжна да е с него зареди това което казах по-горе.
3)Той е ревнив и ако разбере че е правила всичко това с мен той сам ще я напусне и аз много искам нещо да го ядоса и той да приключи с нея.
4)Последно време той усеща, че става нещо и започва да и мрънка, че тя не го обичала и такива глупости пак се карат
и все по-силно започва да се съмнява.

И на въпроса защо имам нужда от помощ:
1)Знам, че е грешно, но искам да ги разделя и тя да e с мен.Не съм гаден човек, но много я обичам а те само се карат и без това и аз съм сигурен, че мога да я направя много по-щастлива ако е с мен.Бих дал сичко за нея и не го пиша тук просто ей така..
2)Трябва ми план как дa ги разделя и за това ми трябва вашата помощ!!
3) Трябва да използвам подозрителната му част и ревността и някак си да му подметна, че тя ходи с друг (нали не с мен,че посля тя да научи и да ми се ядаса защо съм му казал за нас.Просто,че излиза с някой си там.)И той да се ядоса и той да я зареже. Последно време тя ходи много с нейни колеги и това определено го дразни.Просто ми трябва някакъв слух, че тя ходила там с някого той да се вбеси и да я зареже.Проблема е, че незнам как да го направя без тя да разбере че аз съм го направил..

За това много моля да ми помогнете!!

Както е казано: В любовта и войната всичко е позволено!!

z24
07-03-2014, 17:03
Бооже, боже.. Виж сега, пич, сам си си го казал. Всичко това е един филм. Ама буквално. Излез моментално от него, щото сте затънали до уши в простотии с нея. Тя е няква ковра дето ходи с по няколко едновременно. Ти пък си човек, който няма против да прави неща с обвързан човек. Та затва не разправяй, че не си гаден човек, щото дотук всичко сочи обратното.
Но да се абстрахираме за момент от оценки на действията ви.

Слушай, момче, тя няма чувства към теб. Най-много да има някво моментно влечение. Дори да остави сегашния си приятел (което не е сигурно, щото ти нямаш нищо против да играеш втора цигулка, а на нея така й е удобно), с теб ще постъпи по същия начин, нали ти е ясно? Уж ще сте във връзка, а тя ще бъде с други...
Та по-добре се махай бързо от тия взаимоотношения и си вземи поука да не се бъркаш в чужди връзки, щото някой ден ще си изпатиш по същия начин.

Ivelin_Peichev
07-03-2014, 17:27
Виж знам, че това което правя е гадно особено ако се поставя на мястото на другия, но искам отговор как да го разкарам другия. Не ме съдете какво да направя, че забивам обвързана...искам план как да разкарам другия.

de-X-ter
07-04-2014, 07:58
пичага, щом си споделя толкова и подробно с теб, то ти си й най-добрата приятелка с пи*ка.

Ако искаш да бъдеш приет като мъж, а не като ку*вичка...си вземи топките в ръце. Ясно е че я сърби за двама...ама на бас, че ако теб те засърби за друга...веднага ще ти бие шута. К'ви са тея турски сериали...я се осъзнайте, не всичко в живота е цуни-гуни...птички и пчелички...да не сме чифтокопитни говеда?!

deadshadow13
07-04-2014, 08:42
Братле според мен тя има изгода и от двамата,а вие от друга страна не го забелязвате това.За първи път чувам,че на мъж му харесва да бъде рогоносец.Как изобщо се примиряваш с мисълта,че тя веднъж дваж пъти в седмицата се вижда и с другия? Как изобщо си мислиш,че тази жена е за теб при условие,че в момента ходи с двама.И не си мисли,че тя тебе обича а него не.Не можеш да разбереш жените какво си мислят и какво чувстват.Моят личен съвет е да я оставиш.Жена която скача на два клона не е за теб.Утре ще го зареже другия ще си хване нов и ти няма да знаеш.Постави се на негово място.От къде знаеш.,че няма 3ти мъж?Въобще не се занимавай с нея при условие,че в момента лъже друг,по този начин доказва,че не трябва да и вярваш нито за миг.Какво значи тя е с него заради парите му? С тебе защо ходи тогава? По-голям ли го вадиш или просто го вадиш по-голям портфейл? Честно казано не мисля,че е първото.Недей да се занимаваш с това момиче.Това е моето мнение братле.Надявам се някоя от колежките да даде женско мнение.

Наталия
07-04-2014, 11:01
Това момиче така хубавичко си те върти, че мога да й кажа едно "Браво, мацка!" Дано е имало смисъл всичко това и си научиш урока.
Ако тя е луда по теб, няма сила която да я спре да бъде с теб. Нито гадже, нито родители, нито президента.

Ivelin_Peichev
07-04-2014, 11:51
...

BanKai
07-04-2014, 11:54
Доста жалко. И двамата сте в грешка.
1. Ако тя наистина те "обича" нямаше да държи на това, че сегашния й приятел има пари и щеше да е с теб от любов.
2. Както казаха по-горе не знам как изобщо живееш с такава мисъл, че като не е при теб е при другия, а като не е при другия е при теб. Ако случайно станете двойка след време ако те постави на мястото на това момче хубаво ли ще ти е?

Ivelin_Peichev
07-04-2014, 12:21
...