PDA

View Full Version : Molq za pomosht kirilica na windows 7



kokoska98
07-03-2014, 17:12
Zdraveite,s windows 7 sum i nemoga da si instaliram fonetichna kirilica...probvah kakvo li ne-flex type 2k,bg fonetikata na iliya dankov...i vsichko,koeto mojete da si predstavite,no neiska da se instalira...vuobshte ne mi pokazva ikonata za ezicite doly..dori kato probvam s ctrl+shift ne mi go smenq...v momenta pravq blog i kirilicata naistina mi trqbva!
Mnogo blagodarq predvaritelno!

naksdy
07-03-2014, 19:55
Че за какво мъчиш седмицата с добавени бози, като си я има вградена фонетичната? Бръкни в регионалните настройки и си я добави ;)

kokoska98
07-04-2014, 10:12
Че за какво мъчиш седмицата с добавени бози, като си я има вградена фонетичната? Бръкни в регионалните настройки и си я добави ;)

Purvo tova opitah,no ne stava

saruhi
07-04-2014, 12:56
Контролен панел--> Часовник, език, регион--> Промяна на клавиатури и други методи за въвеждане... и си търси каквото ти трябва.

anonymous908491
07-04-2014, 15:15
Че за какво мъчиш седмицата с добавени бози, като си я има вградена фонетичната? Бръкни в регионалните настройки и си я добави ;)

След флекса се преинсталира задължително, след това да свали бг от ъпдейтите.

kokoska98
07-05-2014, 18:29
След флекса се преинсталира задължително, след това да свали бг от ъпдейтите.

chakai malko che ne te razbah...iskash da kajesh,che flex type mi e precakal ezicite i trqbva da preinst celiq komp za da go opravq li?

anonymous908491
07-05-2014, 18:37
Прецакал ти е цялата ОС, не само езиците, флекс тайп е главната причина повечето хора да имат проблеми с XP, дори и със седмицата, защото ги мързи да четат.

kokoska98
07-06-2014, 15:43
Прецакал ти е цялата ОС, не само езиците, флекс тайп е главната причина повечето хора да имат проблеми с XP, дори и със седмицата, защото ги мързи да четат.
ooo mnogo ti blagodarq!dnes shte pochna da zapisvam na diskove snimki i tn i ytre shte go preinstaliram...da se nadqvame ytre veche da se pohvalq s kirilica che taq shliokavica mi burka v zdraveto..mnogo e nepriqtno i grozno,kogato po forymite se pishe na latinica...