PDA

View Full Version : Към момичетата.



sadaw1234
07-03-2014, 18:10
Случва ли ви се и колко често ,да си харесате момче минавашто покраи вас , на улицата , в мола и т.н . Интересно ми е да разбера защото ние момчетата сме така , може да видим в 1 ден 30 различни момичета и да ни харесат 20 .....

smilelady
07-03-2014, 18:42
Е, нормално е от време на време някой да ми хваща окото, но чак пък да го харесвам... наслаждавам се на гледката, докато трае и после се разминаваме и до 10 минути съм забравила, че се е случило. То много зависи и на колко си. Ако хормоните ти сега се разбесняват, е напълно нормално всяко второ момиче да ти се струва привлекателно. Ще ти мине.

destani101
07-03-2014, 20:18
На мен не ми се е случвало просто така да срещна някое момче и да го харесам... или поне не ми се случва достатъчно често, за да обърна внимне. Винаги първо оценявам характера, държанието, интересите му след това гледам външността.

sadaw1234
07-03-2014, 20:30
Не зная. Аз съм на 17 ( не се мисля за кои знае кво но си имам физиката ... ) и понякога ми се струва как ме заглеждат момичета... Седя си в автобуса седнал , до мен сяда някакво момиче и ми мярка няколко погледа , вървя по тротоара и няква кака дет е с 1,2 год по голяма от мен си седи и пуши цигара и докато се приближавам към нея тя се е втренчила в мен .

LollipOp☆
07-06-2014, 09:51
Тва беше въпрос към момичетата .. не към момчета с нарцистични наклонности! :D Та по темата.. не си сама много почти всички момичета сме така дори някои да не си признават. :D