PDA

View Full Version : Дали наистина съжалява?



guliaa
07-03-2014, 19:49
Здравейте.. този път ще дам наистина накратко.. защото иначе никой не ми отговаря. :Д Приятеля ми ме остави. Аз му се молих много. Имах му паролата и видях как зарибява други пред очите ми. Толкова ниско паднах и въпреки това даже не ме погледна. Така и всичко това защото се беше повлиял много от негов приятел който беше дошъл, но да той си е виновен за всичко. Нарани ме. Плаках,страдах и тъкмо когато се успокоих .. поне малко ми каза че заминава за Франция. И когато отиде започна да ме търси искайки втори шанс... Мммм да аз това си го и очаквах. Но думите му ме накараха наистина толкова да го съжаля, че пак простата малко му повярвах. Пет дена без да спира ми пишеше през час такива неща дето ако ми бяха казали че НЯКОЙ ДЕН той ще ми ги каже на мен .. щях да му се изсмея.Говорихме и така се разплака чак на мен ми идеше да заплача с него ;д Искал да се върне, разбрал какво е живота, досега разчитал на мама и тате (наистина си е така тъй като беше много глезен) че живота не било путки, пари, коли, купончета, дискотеки, че досега той така си мислел и тези неща не ги осъзнавал,че искал само да се върне и с никой друг освен с мен нямало да излиза, че повече в дискотека нямал да стъпи, че много ли бил голям като карал бмв най-новия модел с парите на мама и тати,че повече никога нямало да се държи така и с техните и да им иска само пари, че искал да се върне в България да си намери работа тука за да е до мен и че ако съм го била изчакала два месеца като се върнел всичко щяло да бъде различно. От една страна си казвам може наистина ама наистина да ме е оценил едва когато е отишъл там и е осъзнал че повече няма да сме заедно наистина... но когато той ме остави беше толкова сигурен че повече не иска нищо общо с мен .. Дали наистина съжалява или просто в момента там му е толкова гадно и самотно че се хваща за мен тъй като знае че ще го съжаля.. Има ли някакъв маааалък шанс наистина да ме обича да е бил СИЛНО повлиян от приятеля му .. (нещо което също каза че осъзнал и никога повече нямало да го позволи и нямало никога повече да ме оставя сама ) кълне ми се през сълзи дето са вика и не знам какво да си мисля ? МОЛЯ ВИ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ.. и да пак стана дълго.. Извинявам се за което.. :))

Dennzy
07-03-2014, 19:58
Може да е свикнал да му се връзваш на акъла и за това да продължава да се моли , и пак, и пак... :)

granger
07-03-2014, 21:54
Не се занимавай. Просто е безсмислено, на майната си оттук всичко може да ти говори,ама като дойде нещата бързо ще станат същичките...
Веднъж късано ли е...не се връщай.

RapExotic
07-04-2014, 17:19
Първо никъде не каза защо е скъсал с теб. И второ той е разглезено синче на богаташи и е свикнал да получава всичко на готово. В момента и ти му се даваш на готово. Не очаквай от такъв човек да се промени.

The Cheetah
07-04-2014, 17:27
ква си наивна само

different111
07-04-2014, 19:11
Нормално е като все още имаш чувства към него да започнеш да се колебаеш и да омекваш от молбите му. Дай му още един шанс, но си имай едно наум и втори път не го моли, а кротко го зарежи :)

HarabeishoOrGoHome
07-05-2014, 18:59
кви неща хахаха

marilyn
07-07-2014, 09:31
Много си наивна, не знам как му вярваш пак. Скъсали сте, хубаво, край. Явно знае, че си лабилна и ще му повярваш, а нещата пак ще станат същите, ако се съберете отново.

de-X-ter
07-07-2014, 12:20
щом пишеш тука значи имаш съмнения..щом имаш съмнения - зарежи. веднъж те е прецакал...пак ще го нарави