PDA

View Full Version : Не ме харесва...обвързан е



canthadleus
07-04-2014, 15:58
Излязох с една компания и се запознах с едно момче...харесах го и затова на следващия ден пак излязох с компанията. Видях, че има приятелка но не мислих, че е нещо сериозно. На следващия ден разбрах, че е в друг град и ще остане 2 месеца, стана ми гадно, познавах го от два дена, а вече едва не плачех заради него. Писах му вечерта, държеше се супер мило, писахме си седмица, каза ми, че мога да разчитам на него и така...един ден ме пита какво ми има, аз не му казвах ...мислих, че е разбрал, но не е било така, мислил си е за съвсем друго. След още писане той ме накара и му казах, че го харесвам, каза ми, че трябва да помисли, пращаше сърца това онова. Вечерта ми писа, че си има приятелка от няколко месеца и няма да стане нищо. Знаех това и си казах, че има време, на следващия ден ми каза, че е пил и ми се извиняваше, казваше ми, че поне ще сме приятели. Започна да се държи грубо и снощи му казах, че не е трябвало да му казвам какво изпитвам, отряза ме. Каза ми, че няма как да стане като не изпитва същото и му отвърнах, че само това исках да чуя. След това ми каза, че не иска да се караме и други глупости, но всъщност на него не му пука за чувствата на хората и той си го призна...Уж се оправихме, но не искам да му пиша вече, а сигурно и той. Гадно ми е, не спирам да мисля за думите му и държанието му и искам само да го забравя...ако някой има какво да каже, да казва.

anonymous908491
07-04-2014, 16:06
Хахахаха, през 2-3 месеца ми се случва нещо подобно, жените понякога сте големи лепки и нормалните разговори не ви действат.
По каква причина би трябвало да му пука за чувствата ти, че се оплакваш ?

d-r.Zob
07-04-2014, 16:12
Пращал й сърца, по-скоро мечета ще й е пращал. Не го интересуваш, може би като резерва за някой ден. Нали се сещаш, че гледайки отстрани не би искала да се навреш в подобна ситуация.

canthadleus
07-04-2014, 16:22
Хахахаха, през 2-3 месеца ми се случва нещо подобно, жените понякога сте големи лепки и нормалните разговори не ви действат.
По каква причина би трябвало да му пука за чувствата ти, че се оплакваш ?

Защото всеки ден ми казваше, че му пука за мен, след това спря.

RapExotic
07-04-2014, 17:07
Защо винаги се захласвате по обвързани момчета? Дайте малко шанс и на чекиджиите.. :D

anonymous908491
07-04-2014, 17:11
Защото всеки ден ми казваше, че му пука за мен, след това спря.

Бедна ти е фантазията, какво бихме казали, за да бръкнем в гащите на някоя жена.

marilyn
07-04-2014, 18:11
Защо се занимаваш с обвързани и после те е яд, че те режат? Пращал ти някви емотиконки и ти вече си решила, че нещо може да се случи. Деца, излезте малко от социалните мрежи!

Занимавай се с необвързани и не се сърди, че на някой не му пука какво чувстваш, защото се познавате от 2 дена.

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:19
Изпитал съм го и аз ;) Просто му напиши така " пич дай малко почивка помисли си с кой искаш да бъдеш ако искаш да си с мен и ако имаш някакви симпатии ОК .. ако ли нямаш си живей живота и не ми пиши да ми мине на мене след това пак ще си бъдем приятели " Това е няма какво да овърташ само ти се измъчваш и накрая с пръст в уста .. за това просто хвани бика за рогата и давай .. така и така той вече знае че имаш симпатии така че ;) По-лошо няма да стане ама като види че си по така сериозна и може да се замисли ;)

Lonsdale.
07-08-2014, 14:36
Ми сега освен да намериш начин да не мислиш за това, няма кво да правиш.
Приеми го като урок за следващия път, и когато се случи пак не се хвърляй в дълбокото от 2рия ден. Една емотиконка или временно мило държание с нищо не показва, че някой те харесва и всичко е решено.

HellMoon
07-08-2014, 21:38
Очи гледали, очи плакали.
Не се занимавай с обвързани, за да не ти се върне някой ден.
Като искаш да го забравиш, прекъсни всякакъв контакт с него.

anonymous708973
07-09-2014, 20:18
Бедна ти е фантазията, какво бихме казали, за да бръкнем в гащите на някоя жена.

Много жалко, ако е така.

NoRe5pecT
07-09-2014, 20:24
Много жалко, ако е така.

Че какво да е?
Ако очакваш стабилност от хлапета, нз..

hey.mistery
07-09-2014, 21:36
Не искам да съм груба, но това е к*рвенски номер за мен, не искам да те обиждам. Харесала си го, хубаво, но като си има приятелка къде се буташ?

anonymous708973
07-10-2014, 09:37
Че какво да е?
Ако очакваш стабилност от хлапета, нз..

Тоя, дето го каза това, отдавна не е хлапе. Поне на години.

vanqsp
07-12-2014, 21:20
Човека е устроен винаги да иска това, което не може да има.. Признавай чувствата си само ако си сигурна, че той не е безразличен. Така няма вероятност да бъдеш унижена, както в случая.