PDA

View Full Version : Никъде цяло лято?!



Zdravko№1
07-04-2014, 19:23
Здравейте! Аз имам един въпрос.
Сега на 30-ти юни завърших 8-ми клас с успех 4.46 . Родителите ми доста се разочароваха. Казаха ми , че заради това скапано 4.46 цяло лято , ще кисна в нас , без да има какво да правя. Брат ми и братовчедите ми отдавна са на море с баба и дядо. Повечето ми приятели също няма да се застоят в града ни. Знам , че ще ми кажете:

"-Да си учил , никой не ти е виновен , щом цяла година си спал , ще търпиш последствия и т.н." Но просто първия срок жестоко се прецаках и това драстично ми се отрази на втория. Според вас само искат да се стегна за догодина или пък не?

Getyourfreakon
07-04-2014, 19:25
Samo te plashat

feel_me19
07-04-2014, 20:21
Явно родителите ти държат на оценките и образованието ти. Аз лично съм против този тип наказване, но... По-добре говори с тях и им обещай, че догодина ще се стегнеш и ще учиш. Помагай им вкъщи и според мен ще забравят за наказанието и ще те пускат нагоре-надолу. :)

Zdravko№1
07-05-2014, 08:27
От Русе съм.
Родителите ми не са разочаровани от успеха като цяло , а само заради някои предмети. Не ми се караха за географията и за химията , защото по тези два предмета имам 5-ци за годината и за другите рисуване, физическо и т. н

feel_me19
07-05-2014, 10:38
Другата година наблегни на предметите, по които имаш слаби оценки. Помоли някой приятел да ти помага с уроците или пък си плати за уроците в ucha.se. Покажи на родителите си, че можеш да бъдеш сериозен и няма да имаш проблеми през лятото. ;)

d-r.Zob
07-05-2014, 10:47
След като приятелите ти са в Русе, какво ще правиш с баба ти и дядо ти?

Zdravko№1
07-05-2014, 11:01
След като приятелите ти са в Русе, какво ще правиш с баба ти и дядо ти? Казах , че приятелите ми НЯМА да са тук.....

kristiqn3002
07-05-2014, 11:46
Ха-ха, сега разбирам, защо за Zdravko№1 е наказание да си остане в града. Хора - не можете да си представите ква селяния е в тоя град - ужас! Съболезнования , брато! :(

d-r.Zob
07-05-2014, 12:48
Казах , че приятелите ми НЯМА да са тук.....
Сори, мъжки! Града не е лош, лошото е, че ще тъпееш. Жалко! И все пак ще те пуснат...

golemiq_korab_minava
07-05-2014, 13:10
И шест да имаше, пак щяха да си измислят оправдание родителите ти да не ти позволят нещо. Тва са типични родителски маниери, дет да те изкарат теб виновен, за тва че те не са организирани или нямат достатъчно пари за море примерно.

RapExotic
07-05-2014, 16:19
Явно нямат пари и си търсят оправдание за да не ходят на море тази година.

petar_valchev
07-05-2014, 17:34
Е , 4.46 изобщо не е зле. Другата година можеш да си повишиш оценките по някои предмети с 1 единица и си готов. Няма нищо сложно. Не става дума да ставаш отличник по всичко, а само за няколко предмета. Замисли се кое ти допада повече - малко напън другата годината и после 3 месеца да ходиш където пожелаеш или цяло лято да си затворен пред компа? !

The Cheetah
07-05-2014, 18:44
И шест да имаше, пак щяха да си измислят оправдание родителите ти да не ти позволят нещо. Тва са типични родителски маниери, дет да те изкарат теб виновен, за тва че те не са организирани или нямат достатъчно пари за море примерно.

съгласна!

Авторе, ще го преживееш.

marilyn
07-07-2014, 10:09
О, просто мрънкат. Или са ти ядосани, че си несериозен по лесни предмети като физическо и рисуване, затова искат да те сплашат, че никъде няма да ходиш; или си търсят оправдание. Често пъти родителите се чувстват кофти, че не могат да си позволят почивка, защото нямат пари и се опитват да обвиняват всичко живо около тях.

asen.,
07-07-2014, 13:16
Е , 4.46 изобщо не е зле.
? Сериозно ли? Става дума за 8 клас все пак... А 12 клас ако ще следваш в университет, с 4. 46 никъде няма да влезеш...

OoVasKoO
07-07-2014, 13:21
брат, успокой се... оценките за 8 клас не ти се смятат за кандидатстването, тва можеш да го кажеш на мама и тате ;)
взимат се само оценките от 9,10,11,12 клас

Bojidarr
07-08-2014, 09:25
? Сериозно ли? Става дума за 8 клас все пак... А 12 клас ако ще следваш в университет, с 4. 46 никъде няма да влезеш... не е вярно. Братовчед ми го приеха в УНСС с тройка на кандидат-студентският. Иначе в Русе е яко. Аз лично през лятото половин месец съм там и ми е много приятно все намирам какво да правя. Или чета книга или се разхождам и така денят си минава... Да не е по-хубаво да се лутам в някакви си провинции .????

Петър_
07-08-2014, 13:40
Успеха ти е 4. 46? ! Много слабо, напъни си гъза и учи, а и в това да спестиш пари и да си останеш в града не намирам АБСОЛЮТНО нищо лошо. Аз завърших 9-ти клас и успеха ми е 5. 45, а пак смятам, че не е особено добре, ама ти...

kristiqn3002
07-08-2014, 13:48
А аз цяло лято ще си седя в София ха-ха.. Много е яко даже.. в другите градове има само пропадняци, п*дофили и т. н.

BornToRaiseTheHell
07-13-2014, 09:23
Ще те пуснат, няма къде да ходят. Никой родител не би оставил детето си да си изкара лятото между четири стени. Ще си наказан 1-2 седмици най-много и ще те пуснат.
Просто си седни да Д-то и учи за догодина, за да не се налага вашите да те наказват,колкото и глупав да е актът на наказанието сам по себе си.

didi_marin0va
07-17-2014, 20:13
Здравейте! Аз имам един въпрос.
Сега на 30-ти юни завърших 8-ми клас с успех 4.46 . Родителите ми доста се разочароваха. Казаха ми , че заради това скапано 4.46 цяло лято , ще кисна в нас , без да има какво да правя. Брат ми и братовчедите ми отдавна са на море с баба и дядо. Повечето ми приятели също няма да се застоят в града ни. Знам , че ще ми кажете:

"-Да си учил , никой не ти е виновен , щом цяла година си спал , ще търпиш последствия и т.н." Но просто първия срок жестоко се прецаках и това драстично ми се отрази на втория. Според вас само искат да се стегна за догодина или пък не?
Късметлия си, че имаш родители, които се интересуват от теб! Дано някога осъзнаеш, че го правят за твое добро!

fanton1
08-01-2014, 18:39
e и наще ми казаха ,че колкото си изкарам на изпита толкова да се оправям искат само от мен да продължа да уча и да завърща и да се оправям и толкова не , че аз се стегнах де ама от запомнянето само в час имах 5.25 което за мен в 7 клас не е зле

nel32_21
08-05-2014, 08:01
А аз цяло лято ще си седя в София ха-ха.. Много е яко даже.. в другите градове има само пропадняци, п*дофили и т. н.

София е пълна със всякакви селяндури! Така че не се прави на много важен.

eli_ivanova
08-05-2014, 08:14
Морето ще си бъде все там...всяко нещо, което ти се струва неприятно, не знаеш всъщност какво положително може да ти донесе...