PDA

View Full Version : Нов клас, ново училище ?!



abstineishan
07-05-2014, 07:42
Здравейте! Ще се опитам да го карам накратко. Местя се в ново училище, в нов квартал и следователно ще съм в нов клас. И много се притеснявам, че няма да ме приемат и, че ще си стоя сама в ъгъла. Сега ще съм 10-ти клас и ме тормози факта, че останалите от класа си се познават от 2 години и аз сега един вид ще им ''разтура'' групичките на, които са се разделили и ще им наруша хармонията. Също така в класа са 23 човека, половината момчета. Имам чувството, че всички ще ми се подиграват и няма да успея да си намеря приятели. + това и пуша. Чудя се изобщо как да се държа пред тях ?! Да излизам ли в междучасията да пуша ?! Когато учителя зададе въпрос да вдигам ли ръка да отговоря или всички ще ме помислят за задръстена зубърка ?! Да седна сама на последния чин или да се опитам да седна до някой ?! Моля за съвети, не за нападки!

RapExotic
07-05-2014, 16:32
Сега първо си гледай ваканцията ..

Пък след това .. В "готов" клас е много по-лесно да се приобщиш, от колкото в такъв, който се създава в момента. При първият случай, както каза, групичките вече са формирани, хората се познават и теб ще те приемат като нов и интересен човек. Твойта единствена задача ще е да намериш своята групичка, която е най-близко до твоите интереси и да се приобщиш към нея.

SHPAIdURmeN
07-05-2014, 21:33
Леле какви въпроси си задаваш... После не се чуди що не можеш да си намериш истински приятели, като не си реална пред тях.

Не си задавай такива въпроси, ако не те харесват си е техен проблем.

OMGOMG
07-16-2014, 15:19
Споко,аз съм осми клас и съм сменил 8 училища.Ще ти е трудно само първата седмица, после ще свикнеш

didi_marin0va
07-17-2014, 22:18
+ това и пуша.
Ти сама го каза. => отиваш в групичката на пушачите. С тях ще се криете зад лавката и ще павкате. НЕ се коси ще се приобщиш лесно.

marilyn
07-18-2014, 09:04
Успокой се. Когато знаеш нещо, вдигай ръка и показвай знанията си, не е зубърско. Освен това, всички знаем "на по цигара" колко запознанства стават. Със сигурност има някакво място около даскалото, където всички се събират да пушат. Там можеш да направиш нови приятелства.

Не се изолирай сама на последния чин. Опитай се да опознаеш новите си съученици.

bambi69
07-20-2014, 22:45
Ти сама го каза. => отиваш в групичката на пушачите. С тях ще се криете зад лавката и ще павкате. НЕ се коси ще се приобщиш лесно.

+
Аз точно така създадох доста нови запознанства.. :D Бъди себе си и не се прави на такава, каквато не си

simona_1996
07-24-2014, 20:07
Да правилно ти казват че като отидеш при своята среда пушачите ще се запознаеш с др. И не е нужно да са от твоя клас може от другите класове да намериш по подходящи за теб. Аз от начало бях постоянно в другия клас, но след това се запознах и с тези от моя. Но все още приятелите ми от други клас са мн по добри от моя! Не се притеснявай! Горе-главата