PDA

View Full Version : Подарък за инструктор



SunSetBeach
07-05-2014, 10:41
Не знам дали разделът е подходящ-въпросът ми е дали ще е хубаво да подаря кутия бонбони на инструктора ми по кормуване,който цял месец вече се занимава с мен :D (от благодарност след като евентуално си взема изпита)

Fisherman
07-05-2014, 11:24
направо му свирка и без тва 99 процента от жените само за тва стават

socareless
07-05-2014, 11:31
po-dobre podaruk-a da e pari4en i da e predi izpita ako iskash vyobshte da go vzemesh

SunSetBeach
07-05-2014, 11:33
:D не съм по тези неща,за след това питам евентуално

yakuza_
07-05-2014, 12:31
Един случай от местната фауна.

Една (изкл добродушна и наивна) се качва в колата на изпита по кормуване и му казва:
-Здравейте, приятно ми е Даниела!
Изпитващия:
-Ай карай, карай.

А на инструктора това му е работата, винаги има нерви. Освен ако не си била ултра трагичен случай, не виждам за какво са ти бонбони, да не говорим, че човека цял ден стой седнал, едва ли му трябва нещо сладко с което да се тъпче. Купи му един дрегер, да има какво да прави в свободното си време.

SunSetBeach
07-05-2014, 16:13
според мен ще му стане приятно ама дано чуя повече мнения :)

galaxy29
07-05-2014, 16:43
вуйчо ми си го уважават повечето и му подарвят все бонбони и уиски
ако аз бях инструктор, щях да искам залепящ се вибратор, ама това е др въпрос
имаше и един потресаващ случай, някакъв бил на дискотека до сутринта преди изпита, качва се в колата и му спирали да повръща, така и не взе книжка ;/

Overkill_Teen
07-05-2014, 17:00
Да, защо не?
Бонбони, една бутилка алкохол (не дамаджана разбира се, нещо по-малко :D ), нещо друго.
Нашият много обичаше да пие кола и постоянно му купувахме, a накрая след взетият изпит по кормуване по една пълна торба да се почерпи. :D
Не е красиво да му мяташ пари, по-добре почерпка.
Разбира се ако си останала доволна, ако е бил злобен гадняр нервак - не заслужава. :D

Иначе да знаеш че урокът по шофиране започва едва след като вземеш книжката и се престрашиш да се метнеш на колата. Щото няма да има кой да ти набие спирачка, да помага със съединителя и да ти подсказва на "спорни" участъци. А и опитните шофъори са доста нетолерантни. :D

Но ще се научиш, търпение и не бързай :D, лека и безаварийна. :)

mayaaa
07-05-2014, 18:06
ако си останала доволна, ако е бил злобен гадняр нервак - не заслужава. :D
Това.