PDA

View Full Version : Вече не ми е хубаво с него..



bebeto__
07-05-2014, 14:05
Здравейте на всички , благодаря че отворихте темата ми и ще се радвам ако ми дадете съвет..
В последно време не знам какво ми става :( Имам връзка 3 години и половина вече , много се обичаме , но нещо последния месец ми е толкова някак си досаден или не знам точно как да го опиша , сякаш ми е писнало от него . Не ми се излиза с него , не ми се пише с него , не ми се говори, нямам дори желание да правим секс ... Не знам изобщо защо така ми става ,а съм убедена в себе си и знам че го обичам до дъното на душата си и ако се разделим ще е най-голямата ми грешка ... Още по-гадно ми става защото той го вижда и всеки ден ми казва че не иска да е без мен и че вижда че ми е омръзнало от него..От това много ме боли защото си мисли дори че не го обичам :( Не знам какво да правя .. На някой случвало ли му се е :( ?

different111
07-05-2014, 14:09
Просто се разделете за малко (не да късате), а да отделяте по-малко време заедно, за да започне да ти липсва присъствието му.

HollyGolightly
07-05-2014, 16:02
Опитайте се да разнообразите нещата, които правите. Запишете се на нещо двамата, танци, фитнес, нещо от този сорт, ако и разнообразието не помогне, дайте си няколко дни, седмица-две почивка. Въпреки че, според мен ако се стигне до нужда от почивки в една връзка, то тя е обречена.

RapExotic
07-05-2014, 16:26
Да не си се запознала с някой на скоро?

bebeto__
07-05-2014, 16:30
Хаха Не , не съм

yakuza_
07-05-2014, 17:20
предложи му да се виждате и с др хора

afrodita18
07-05-2014, 19:31
За някой хора времената раздяла не съществува,но си помисли.
Щом няма друг ти е нужно време да останеш сама и да усетиш липсата му.
А ти сама казваш,че да го оставиш ще е най голямата ти грешка.

de-X-ter
07-07-2014, 12:40
това с временната раздяла/виждането с други са простотии...пишат ги само тея дето гледат много филми...НЕ работи...Никога!

просто си поговорете и вижте от къде произлиза проблема...ако на теб ти е скучно с него, то може и той да е охладнял и да не се старае да ти прави нескучно... ако и на двамата ви е писнали и НЯМАТА желание да се борите за връзката си...сори...

ако е едностранно, то единия трябва да положи усилия. Ако все още искаш да сте заедно - направи нещо по въпроса!

afrodita18
07-07-2014, 15:00
Лично при мен имаше успех за 3 годишна връзка.
Казах и го защото при мен подеиства за седмица раздяла,а не защото съм гледала много филми.
И не съйалявам,че така стана.
Какви усилия, като не нея нищо не и се прави с него

CrazyLittleThing
07-07-2014, 19:51
С приятеля ми също сме правили почивка. Подейства. За мен не е добра идея да се записвате заедно на нещо, така вероятността да започне да те дразни безпричинно нараства. Което пък хич няма да е добре за връзката ви. Имах период, в който всичко, абсолютно всичко, което правеше гаджето ми ме дразнеше. Дори походката му, честно. Оказа се, че явно съм имала нужда от малко повече лично пространство, следователно нещата се оправиха след седмица и половина почивка ( която всъщност аз прекъснах, защото не можех да издържа да не го виждам толкова време)
=> опитвам се да ти кажа, че според мен имаш нужда от лично пространство и повече излизания с приятели. Не говоря да се сваляш с други момчета, а просто най-нормално приятелско излизане, независимо дали по женски или и с момче.

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:14
Кажи му че отиваш на почивка за 1 седмица или на село или не знам и аз къде и просто си почини от него .. събри си мислите и вземи правилното решение .. ако смяташ че ти е писнало просто не си губи времето както и неговото защото живота е прекалено кратък ;)