PDA

View Full Version : Абе



AnarchyBoy
07-05-2014, 18:54
Приятелката ми изръси, че ме обича, сиреч за първи път, но беше ни в клин ни в ръкав. Е така от нищото.
Аз естествено замръзнах, не я обичам, но с нея ми е изключително хубаво и съм си хлътнал / само до там обаче, не позволявам да се влюбя, не и толкова скоро./ приятно ми е и държа на нея, но не отговорих, както се очакваше . Та няколко въпроси имам, след като се прибера се надявам да сте отговорили.. ;д

Мацките;
- Как ще се почувствате, ако не ви отговорят. буквално отговорих.. с "ммм хубаво", мрънкайки си под носа./
- Как да се реванширам?
- Да й кажа ли, че я обичам, при условие, че това не е точно така?

Момците;
- Как да фък се измъквате от тия кофти ситуации?

Генерално;
- Всъщност тя ми каза, че няма проблем и иска да го кажа, като го почувствам, но си личеше, че й стана гадно.. Дали го е казала само за да не ми е кофти, че я отрязах?
- Какво да фък се прави в такава ситуация..?

Излизаме си, гушкания, лигави целувки, но някак сериозно.. И все пак като тръгнахме й обясних, че тръгвам с нагласата за забавление, а ако ни е писано, ще станат нещата.. ;д
Та не би ли трябвало тя да чака, аз да го кажа? Или ддз малко тактичност ебаси. Верно, че наскоро станах непукист от класа, ма тя щеше да ревне, а разговора после беше аквард.

Не мога да повярвам, че ви питам вас, но просто искам да погледна от друг ъгъл, да я разбера и да видя какво да правя.. :D
Ае смейте ми се на агонията, за пръв път ми е толко неебателно и съм болкирал, че даже нз к'во да правя.

:lol:

fUcKsMiLe
07-05-2014, 19:02
- Как ще се почувствате, ако не ви отговорят. буквално отговорих.. с "ммм хубаво", мрънкайки си под носа./
Няма да ми е приятно ofc, но ако ми се припомни (не в този момент, а по-късно) за нагласата, с която сме тръгнали ще се замисля и ще разбера. Ще изчакам другия да бъде "готов" да каже тия думи.

- Как да се реванширам?
Това не е нещо, за което трябва да се реваншираш.. мисля. Това, че чувствата ти не отговарят на нейните очаквания, не значи, че ти си виновен.

- Да й кажа ли, че я обичам, при условие, че това не е точно така?
Кофти е, кажи и че ще и го кажеш когато го почувстваш, защото все още не си готов, блабла. Ще те разбере.

galaxy29
07-05-2014, 19:07
ванга ми каза, че в тийн форум, някакъв келеш ще се прави на вървежен и ще пита малоумен въпрос, какъвто е този: "да й кажа ли, че я обичам, при усл, че това не е точно така?"
вече й вярвам!

Lilanda
07-05-2014, 20:16
ванга ми каза, че в тийн форум, някакъв келеш ще се прави на вървежен и ще пита малоумен въпрос, какъвто е този: "да й кажа ли, че я обичам, при усл, че това не е точно така?"
вече й вярвам!
:lol:

ShtrudeL
07-05-2014, 20:26
Има два варианта.

Или ще ми стане мега кофти. (Затова и не смея да го казвам)

Или ще му запуша устата (като в Сексът и градът ^^) и ще му кажа, че искам да му кажа нещо, но не искам да ми отговаря след това. ^^



Ако не го чувстваш, не го казвай.

different111
07-05-2014, 20:28
- Как ще се почувствате, ако не ви отговорят? Ами няма да ми е особено приятно.
- Как да се реванширам? Няма как да се реваншираш на това. Просто и показвай, че все пак имаш чувства.
- Да й кажа ли, че я обичам, при условие, че това не е точно така? Не я лъжи.

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:06
ванга ми каза, че в тийн форум, някакъв келеш ще се прави на вървежен и ще пита малоумен въпрос, какъвто е този: "да й кажа ли, че я обичам, при усл, че това не е точно така?"
вече й вярвам!

А на мен ми казва, че няма кой да те задоволи качествено и влизаш да избиваш комплекси в тоя форум. Ае у лево. На такива смръдли като теб, даже няма да си го покажа. Ако исках да се правя на вървежен, далеч нямаше да е така, ма от толко време не си ебана / което е разбираемо, щото си противна / като хората, че злоба ти тече от мазното личице.

Драма ОН



На останалите, мерси. Просто ми стана тъпо, не я обичам, което не значи, че не държа на нея.. Показвам й, че ми пука, но до там.

tori
07-05-2014, 21:10
И е изключително сложно да ѝ обясниш, че все още не го чувстваш това нещо, НО все пак ти пука?

Lonsdale.
07-05-2014, 21:13
А на мен ми казва, че няма кой да те задоволи качествено и влизаш да избиваш комплекси в тоя форум. Ае у лево. На такива смръдли като теб, даже няма да си го покажа. Ако исках да се правя на вървежен, далеч нямаше да е така, ма от толко време не си ебана / което е разбираемо, щото си противна / като хората, че злоба ти тече от мазното личице.

Драма ОН



На останалите, мерси. Просто ми стана тъпо, не я обичам, което не значи, че не държа на нея.. Показвам й, че ми пука, но до там.

Надушвам вулгарност?!

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:14
И е изключително сложно да ѝ обясниш, че все още не го чувстваш това нещо, НО все пак ти пука?

Мм аквард е, точно в тоя момент..

- Обичам те. / очакване да отвърна.. /
- Ъ, аз не те обичам, но ми пука за теб, рийш ли. ;С

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:15
Надушвам вулгарност?!

Малко само. :oops:

tori
07-05-2014, 21:17
Мм аквард е, точно в тоя момент..

- Обичам те. / очакване да отвърна.. /
- Ъ, аз не те обичам, но ми пука за теб, рийш ли. ;С

Предпочитам така, отколкото да ме лъже, че едва ли не съм му най-голямото либоф в живота и ще вземе да се хвърли от 8мия ако се разделим, пък насреща да няма нищо.

Lonsdale.
07-05-2014, 21:18
Малко само. :oops:

грубо.

Deadlock
07-05-2014, 21:19
Кажи й да се регне във форума и всички заедно ще го обсъдим, както повелява традицията

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:23
Предпочитам така, отколкото да ме лъже, че едва ли не съм му най-голямото либоф в живота и ще вземе да се хвърли от 8мия ако се разделим, пък насреща да няма нищо.

Има нещо, просто не е любовта, която тя очаква от мен, не и толкова бързо.. :D
Което обаче не означава, че нямам нещо към нея.. Как да е ся се видяхме и поговорихме, тя уж ме разбра, ма си е кофти.. Ся някак се чувствам длъжен да го кажа, но просто не го чувствам. Направих вече веднъж грешката да се влюбя преди да опозная човека и се оказа боклук, никога повече. Рано ми е, още два месеца нямаме.. ;д а иначе не е малка, нито глупава, но ддз наивна? ;С
Но и аз мисля, че е кофти да й го кажа без да го чувствам..
Изръсих няк'ва глупост от рода на "Като му дойде времето и го кажа, ще има тежест, а сега е прекалено прибързано и не устойчиво. Поне ако ще ти го казвам, да знам, че съм сигурен в себе си и чувствата си към теб." Май го разбра. Ма честно така ме притесна, че чак се стреснах и през главата ми мина мисъл за раздяла. ;/

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:24
Кажи й да се регне във форума и всички заедно ще го обсъдим, както повелява традицията

Идея е.. :D


Но тя не знае, че пиша тук, няма и да узнае.. :lol:

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:26
грубо.

whores like it rough..

Lonsdale.
07-05-2014, 21:26
Идея е.. :D


Но тя не знае, че пиша тук, няма и да узнае.. :lol:

тя може да прави и да си мисли същото.

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:27
тя може да прави и да си мисли същото.

Грубо..

Lonsdale.
07-05-2014, 21:30
Грубо..

о това е доста мило, дори за мен :)

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:31
:lol:

Lonsdale.
07-05-2014, 21:55
много смешнооо

AnarchyBoy
07-05-2014, 21:58
много смешнооо

И аз бих те ебал. ;/

Lonsdale.
07-05-2014, 22:26
:@

AnarchyBoy
07-05-2014, 22:27
тИжно дейба... ;д

Light_Dreamer
07-05-2014, 22:33
Можеш да й кажеш, че искаш да запазиш приятелството Ви.

-Да гадно ще се почуства, но няма ли да е по-зле , ако нищо не се получи.
-Реванш? Времето лекува само...;)
-Обясни й, че чувствата ти към нея са само приятелски и ще си останат само такива.

different111
07-05-2014, 22:34
Можеш да й кажеш, че искаш да запазиш приятелството Ви.

-Да гадно ще се почуства, но няма ли да е по-зле , ако нищо не се получи.
-Реванш? Времето лекува само...;)
-Обясни й, че чувствата ти към нея са само приятелски и ще си останат само такива.

Къде е написано, че той има само приятелски чувства?

LadyDi
07-06-2014, 10:15
И аз бих те ебал. ;/
А аз бих затворила темата. Не е било твоя тема без простотия.

102
07-06-2014, 11:19
авторът не е добре с главата

Fisherman
07-06-2014, 11:24
А аз бих затворила темата. Не е било твоя тема без простотия.

дали е възможно и той да е прост,като темата си

different111
07-06-2014, 11:25
Не разбирам защо обиждате момчето?

Fisherman
07-06-2014, 11:25
анархи,ако имах твоя външен вид щях да си прибера перките,не си спрял да навираш в очите на хората личния си живот,който не е личен

AnarchyBoy
07-06-2014, 14:08
:lol:

Lonsdale.
07-06-2014, 14:29
анархи,ако имах твоя външен вид щях да си прибера перките,не си спрял да навираш в очите на хората личния си живот,който не е личен

ако ти си на аватара ти, имаш нова обожателка :lol:

pandabear
07-06-2014, 14:32
Charlie and the Chocolate Factory

d-r.Zob
07-06-2014, 15:02
Просто ми стана тъпо, не я обичам, което не значи, че не държа на нея.. Показвам й, че ми пука, но до там.
Сам си отговори, какво повече от това. Ако е за подкрепа, търси я живи хора, съфорумците сме категория полуживи. Не мога да ти помогна по никакъв начин, освен с емотиконка потупване по рамото и насърчителните слова: "Продължавай да ебеш!"

AnarchyBoy
07-06-2014, 15:06
:D

golemiq_korab_minava
07-06-2014, 16:01
На колко си години бе Анки? На 26 ли беше?

Fisherman
07-06-2014, 16:21
http://x4.fjcdn.com/comments/Orc+rolled+image+MFW+two+dudes++_748b0ff6f091f68d2 244f7d4dae61397.png

AnarchyBoy
07-06-2014, 16:45
На колко си години бе Анки? На 26 ли беше?

Според някои лъжливи съфорумци и на 30 може да съм.
На 19 съм, що? ;)

golemiq_korab_minava
07-06-2014, 16:49
е, що.. щото май лъжеш ?

И ние имаме един 35 годишен студент. Не е добре да се злоупотребява с важността на годишната възраст.

AnarchyBoy
07-06-2014, 16:56
е, що.. щото май лъжеш ?

И ние имаме един 35 годишен студент. Не е добре да се злоупотребява с важността на годишната възраст.

:D Фалшифицирал съм си личната карта, бала миналата година, акта за раждане и прочие, още преди запознанството ми с нея? Ае моля ти се, излез от филма. Има хора в тоя форум /не 1 или 2/ които могат да потвърдят, че съм на 19. Стига с филмите плийс.
:lol:

Fisherman
07-06-2014, 17:09
да аз мога да потвърдя,че той е 19 годишен бизнесмен тръгнал по стъпките на Рокфелер

golemiq_korab_minava
07-06-2014, 17:09
Човек ти се е доверил, а ти имаш наглост да пускаш още по-нагли теми? Остави ти възрастта. Осъзнай се.

AnarchyBoy
07-06-2014, 17:26
А бе ти друсаш ли се? Хвани спри наркотиците неосъзнат.

AnarchyBoy
07-06-2014, 17:27
да аз мога да потвърдя,че той е 19 годишен бизнесмен тръгнал по стъпките на Рокфелер

това съм аз. :oops:

LadyDi
07-06-2014, 17:40
Аз.