PDA

View Full Version : Търся си приятелка от София :D



arhimedooo
07-05-2014, 22:00
Хаха - ти да видиш...

Тоя форум съм го позабравил в последните 5-6 години, ама как да е - да видим какво става наоколо :D Нещо ми се струва позамряло, ама може и да бъркам :)

Та по темата. Да видим какво ще излезе :D Имал съм сравнителни успехи със бивши/съфорумки преди време, но старата песен на нов глас звучи интересно :D

Вече съм свободен човек от известно време, та реших да поразровя старите приятни форуми от детството ми, все пак чат-пат виреят и некви свестни хора на повече от 12 уж. Търся си приятелка (от женски пол :D ) между 17 и 23-24 от София. Единствените ми претенции са да слуша всякаква музика, включително чалга, да обича да танцува, да е комуникативна (демек, ако отидем някъде да не трябва да съм и бавачка), да слуша Черно Фередже (!), да не е религиозна (будизмът се приема) да носи на майтап и ако е пълничка:
-Циците и да са пред корема, а не обратното (е, все пак за всеки влак си има пътници :) )
-Гъза и да не е по-широк от раменете

Предимствата са:
- Да учи/живее във Великобритания
- Да пие бира
- Да не пуши много трева и да не употребява твърде много други наркотици

За мене:
- на 20/21 съм
- Пуша цигари ( по договаряне :D )
- 1,83 метра на дължина (на широчина не знам колко съм, ама не е много)
- Всичките изисквания и предимства, които изисквам важат за мене
- Подрънквам на китара, подрънквал съм на пиано и съм пял тук таме, непрофесионално разбира се

Епилог
1. Нямам книжка/кола!
2. Кастингът ще се проведе на по бира/кафе някъде си със задължителното присъствие на майтапи, усмивки и простотии.
3. Явор, Мате и Мето не се приемат за кандидати :D ( в случай, че още виреят тука :D )

Ако имате други въпроси, притеснения и болежки може да ги споделите в темата, че да ги измислим :P

BTW - Емотиконките са лош (или пък не?) навик от моето детство - не се оплаквам, ако трябва да бъда честен.

+ Ако като излезете някъде, не можете да си извадите очите от телефона - не се хабете - разгледайте другите теми - форумът е голям все пак :)

abstineishan
07-06-2014, 11:16
Пропуснал си доста важни фактори! :д цвят на коса, очи.. финансова стабилност :D

arhimedooo
07-06-2014, 13:12
Пропуснал си доста фажни фактори! :д цвят на коса, очи.. финансова стабилност :D

Ако става дума за мене - тъмно кестенява коса и светло зелени очи :D

А за финансовата стабилност - колко финансово стабилен може да е един студент? :D :D :D

Ако става въпрос за моите предпочитания към тези неща - все ми е тая - няма грозен цвят очи и грозен цвят коса, а пък парите не са фактор :D

different111
07-06-2014, 13:29
Толкова ли ти е зле положението, че си търсиш гадже по форумите?

socareless
07-06-2014, 13:43
не ти трябва много, а?;d
браво, ниските критерии са предпоставка за щастливо съществуване
успех в търсенето, въпреки че с така зададените условия, успехът е почти гарантиран

RapExotic
07-06-2014, 17:53
До какво води липсата на Импулс ..

arhimedooo
07-07-2014, 03:54
Толкова ли ти е зле положението, че си търсиш гадже по форумите?
Зле? По-скоро ми е толкова добре положението :D Така де, сексът е лесен - не ми е за това. По-скоро търся човек със сходни интереси, отколкото да съм в няква любовна криза :D

@SoCareless (позволих си две главни букви да сложа :D ) Еми, че то колко му трябва на човек да е щастлив :D

@ RapExotic Импулс беше някво гадже - файндър нали? :D Ама там са много прости си спомням. Тука вирее чат-пат нещо интелигентно дето дори пише на кирлица :D Иначе хубава снимка - почти ми стана :) То сигурно заради липсата на Импулс :)

CrazyLittleThing
07-14-2014, 18:16
покажи се де, постни твоя снимка... повече кандидатки ще събереш така