PDA

View Full Version : Анти - българия



angelche3
07-05-2014, 22:52
Това е фейсбук страницата която направих понеже много мразя българия и всичко в нея... знам че българия се пише с главна буква но го пиша така от неуважение към нея. Имам милиони причини да я мразя.. хората в нея, бившите ми приятели, начина на живот, криза да не продължавам. Има само едно нещо което не мразя тук и това е блока на най-добрия ми приятел който почина на 13 години, ето ви линк. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=647764

Това е единственото място и единственото нещо което обичам в българия и ако можех да се махна от тази държава ЩЯХ да го направя. Чел съм в нета за хора които се самоубиват заради кризата, тези невинни хора ... никой не заслужава подобно нещо. За всичко е виновна българия, мразя и себе си защото съм българин и съм жалък. Когато кажа на някой чужденец че съм от българия той ми се смее, срамувам се да кажа че съм българин но се гордея че мразя българия и още повече че направих фейсбук страница. Ето и линк към страницата.

https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/1450392181885152

Няма защо да защитавате българия.. какво печелите ако напишете че не съм наред с главата и така нататък? Единственото нещо което постигате е че сте си загубили времето. Ще ви кажа нещо а вие го разбирайте както си искате. Нищо няма смисъл, всичко ще свърши някога, всяко поколение има своя край. Дори и да създадем нещо голямо което ще трае векове и след края си ще се помни векове наред, то пак ще има край и всички ще го забравят. За това ви казвам че единственият смисъл от живота е временното удоволствие(нашият живот). българия ни отнема това временно удоволствие, от моя гледна точка това е единственото нещо което имаме... Тогава защо не се обединим и да съсипем това което е останало от българия? Така няма да се мъчат повече хора. Вярно има и щастливи хора но те не са повече от нещастните, бездомните и не знам как да ги нарека още.. виждал съм хора които спят на улицата и се покриват с найлон... просят бедните хора.... НИКОЙ НЕ ЗАСЛУЖАВА ТОВА! НИКОЙ! Това какъв си се дължи на това къде си израснал, за това не съдя убийците и престъпниците в българия, аз ги разбирам. Нямам какво повече да кажа. КАЗВАМ ГО ГОРДО: МРАЗЯ МРАЗЯ българия! Васил Левски не е трябвало да се жертва за тази мизерна държава.. иначе човека е направил добро, но не е трябвало да го прави. Уважение за Васил Левски! Този човек си е дал живота за вас, за да се радвате на любовта, мира и щастието, а не да просите и да спите по улиците защото нямате дом понеже няма работа и така нататък. Това е последното нещо което пиша в темата: Бяло Зелено Червено - БЯЛО ЗЕЛЕН ЧЕРВЕЙ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ.

Lonsdale.
07-06-2014, 09:09
Щом мразиш страната си, защо живееш в нея?
Щом мразиш града си, защо още си в него?
Щом мразиш нас, българите, защо го споделяш с нас?
Щом мразиш приятелите си, с кой си всеки ден?
Малко мозък, освен омраза няма да ти е излишен.

d-r.Zob
07-06-2014, 14:24
Гугъл преводач се е усъвършенствал до такава степен, че може да ни заблуди относно произхода на такива страници.

angelche3
07-06-2014, 14:30
Щом мразиш страната си, защо живееш в нея?
Щом мразиш града си, защо още си в него?
Щом мразиш нас, българите, защо го споделяш с нас?
Щом мразиш приятелите си, с кой си всеки ден?
Малко мозък, освен омраза няма да ти е излишен.

1. Няма как да я напусна понеже нямам пари заради кризата.
2. Същия отговор като 1.
3. Аз търся хора които ме подкрепят, надявах се по форумите да намеря такива.
4. Да ти кажа аз не точно ги мразя, имам малко приятели и вместо да ги обичам -> не ги мразя, а по принцип мразя всеки непознат и така нататък. Омразата ми се роди от хората които ме мразиха(всички). Винаги бях център на подигравки и така нататък, и докато не ми писна. Накрая се затворих у нас, 2 години не излизах, научих английски и никой не ме притесняваше. Единствено излизах да си платя нета. Докато съм затворен никой нищо не може да ми направи, да ме обиди, удари и така нататък. Може да ти се стори странно но тук не е нужно да има причина за да го направят.

Омразата не ми е взела разума, в темата обясних че ни е даден 1 живот. българия ни го отнема! Ти ако си щастлив човек разбирам да напишеш подобно нещо, но ако някой човек ударен яко от живота в българия дойде и прочете това, аз съм сигурен че той ще ме разбере. И аз да бях щастлив, нямаше да пиша този пост. Всеки нещастен може да хареса страницата.

angelche3
07-06-2014, 14:32
Гугъл преводач се е усъвършенствал до такава степен, че може да ни заблуди относно произхода на такива страници.

ne s1m tur4in ako towa iskash da kajesh, i go pisha taka shtoto google ne moje da prevejda na latinica.

vladislavcheto
07-06-2014, 14:37
Ти си трол,нищо повече :D

d-r.Zob
07-06-2014, 14:37
Има латинизатори тъпако - може да си какъвто си искаш, може и македонец да си. Мразиш България защото си се родил глупак. Значи мразиш България защото има поне един българин глупак.

Lonsdale.
07-06-2014, 14:42
Има латинизатори тъпако - може да си какъвто си искаш, може и македонец да си. Мразиш България защото си се родил глупак. Значи мразиш България защото има поне един българин глупак.

Остави това е загубена кауза, дано се осъзнае някой ден какви простотии дрънка....

angelche3
07-06-2014, 15:47
Остави това е загубена кауза, дано се осъзнае някой ден какви простотии дрънка....

Не е загубена кауза. Пак ти казвам че ако си щастлив/а няма как да мислиш като мен. В българия и образованието е много зле.. аз не взех 8ми клас САМО заради 1 изпит и той беше по български език - само защото не се явих на изпита. И аз ходих 8 години на училище като някой глупак и накрая за един изпит И ТО ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК всичко да отиде на майната си? Можех да продължа да уча но нали има хора които ме мразят и аз се депресирах и започнах да се притеснявам прекалено много! Винаги преди да изляза от у нас повръщах от притеснение... и ядох по един път на ден. Всичко се настрои срещу мен и сега ще направя всичко възможно да съсипя българия. 100% от хората в моето училище не учат за да завършат, учителят трябва да скъса някой ученик за да се оправдае, как иначе... Това е моята история и защо мразя българия. Преди съм си казвал, защо му е на човек да се самоубие? Как може да е толкова тъп? Обаче от момента в който и аз помислих за самоубийство започнах да разбирам хората. Четох за хора които се самоубиват заради скапаната криза! И сега горят в ада бедните хора, нали самоубийството е най-големия грях? Хората си слагат край на живота за да спрат едно страдание а всъщност слагат началото на друго което няма да свърши никога. Виждаш ли какво прави българия, отдавна се отрекох от нея. Сега искам да намеря хора като мен които ме разбират.

Lonsdale.
07-06-2014, 16:14
оф знаеш ли какво зарежи :lol:

InnocentFuck
07-06-2014, 19:24
Анти - тази тема

angelche3
07-06-2014, 20:17
Вие ме мразите а аз ви съжалявам, наистина ви съжалявам.

d-r.Zob
07-06-2014, 20:18
а доскоро ти ни мразеше. изясни си приоритетите

angelche3
07-06-2014, 21:15
Мразя ви, но след като прочетох какво сте писали започнах да ви съжалявам.

bilqnavod
07-06-2014, 21:40
Омрaзaтa е силно чувство.
Мрaзиш ни, следовaтелно мрaзиш и себе си..
Пожелaвaм ти някой ден дa ти се отвори врaтaтa и дa избягaш от тaзи стрaнa, но помни ще рaзбереш, че не си прaв, ще остaнеш сaм сред чуждите.
.

d-r.Zob
07-06-2014, 22:49
още му е рано да си чука главата. кой знае колко глупости ще наговори докато стане на 18

bilqnavod
07-07-2014, 06:19
Ок нямa проблем човек дa излезе зa известно време дa изкaрa някой лев, но смятaм, че дa мрaзиш родинaтa си е прекaлено. Вярвaм, че не си глaден, жaден, гол и бос, aвторче. Имaш компютър, интернет, не сa толковa зле нещaтa, сигурнa съм, че не си лишен от нищо, a дързосттa ти се дължи нa възрaсттa.

angelche3
07-07-2014, 16:07
Ок нямa проблем човек дa излезе зa известно време дa изкaрa някой лев, но смятaм, че дa мрaзиш родинaтa си е прекaлено. Вярвaм, че не си глaден, жaден, гол и бос, aвторче. Имaш компютър, интернет, не сa толковa зле нещaтa, сигурнa съм, че не си лишен от нищо, a дързосттa ти се дължи нa възрaсттa.

Ти какво си мислиш? Че това ме прави щастлив ли? Аз не съм много беден но съм против българия заради тея комунисти и така нататък, заради които някой хора спят на улицата и просят. Имал съм случай когато съм нямал какво да ям освен сух хляб. Имал съм случай когато съм нямал ток месеци наред но тогава още бях малак. Семейството ми е, за мен те са луди хора това няма значение. Градът ми е пълен с цигани.... псуват, лигавят се. Не в парите са щастието. Както казах човек е създаден да се радва на живота и да обича всеки, да си помагаме в тежки случай, когато имаме в повече да дадем на този който няма. НО НЕ! Това е ад в българия. Аз нямам пари в телефона да пусна един смс за Варна. Горките хора. В българия не можеш и да обичаш! Всички курви мислят само за пари и за външния вид. А всички момчета мислят само за секс, но нали това е българия!

OoVasKoO
07-07-2014, 16:15
ти си дебилче, моето момче
с ретарди като теб няма да се разправям

bilqnavod
07-07-2014, 19:10
Ти какво си мислиш? Че това ме прави щастлив ли? Аз не съм много беден но съм против българия заради тея комунисти и така нататък, заради които някой хора спят на улицата и просят. Имал съм случай когато съм нямал какво да ям освен сух хляб. Имал съм случай когато съм нямал ток месеци наред но тогава още бях малак. Семейството ми е, за мен те са луди хора това няма значение. Градът ми е пълен с цигани.... псуват, лигавят се. Не в парите са щастието. Както казах човек е създаден да се радва на живота и да обича всеки, да си помагаме в тежки случай, когато имаме в повече да дадем на този който няма. НО НЕ! Това е ад в българия. Аз нямам пари в телефона да пусна един смс за Варна. Горките хора. В българия не можеш и да обичаш! Всички курви мислят само за пари и за външния вид. А всички момчета мислят само за секс, но нали това е българия!

Пълна каша ти е в главата, дори не можеш да се съсредоточиш върху конкретен проблем...
Хайде със здраве! Бай бай...

angelche3
07-07-2014, 21:34
Пълна каша ти е в главата, дори не можеш да се съсредоточиш върху конкретен проблем...
Хайде със здраве! Бай бай...

Защо ли? Защото съм зле психически! Защо ли? Защото съм израснал във град пълен със цигани и луди хора и аз се побърках заедно с тях. Къде е този град? В БЪЛГАРИЯ! Всички изводи водят до България.. няма никакво извинение за това което стана.

CrazyLittleThing
07-07-2014, 21:44
Навсякъде има нещастни хора. Не ти е България виновна, сам си си виновен че явно не умееш да общуваш, асоциален си и очевидно много слаб като личност.

RiB
07-08-2014, 07:52
1. Няма как да я напусна понеже нямам пари заради кризата.
2. Същия отговор като 1.
3. Аз търся хора които ме подкрепят, надявах се по форумите да намеря такива.
4. Да ти кажа аз не точно ги мразя, имам малко приятели и вместо да ги обичам -> не ги мразя, а по принцип мразя всеки непознат и така нататък. Омразата ми се роди от хората които ме мразиха(всички). Винаги бях център на подигравки и така нататък, и докато не ми писна. Накрая се затворих у нас, 2 години не излизах, научих английски и никой не ме притесняваше. Единствено излизах да си платя нета. Докато съм затворен никой нищо не може да ми направи, да ме обиди, удари и така нататък. Може да ти се стори странно но тук не е нужно да има причина за да го направят.

Омразата не ми е взела разума, в темата обясних че ни е даден 1 живот. българия ни го отнема! Ти ако си щастлив човек разбирам да напишеш подобно нещо, но ако някой човек ударен яко от живота в българия дойде и прочете това, аз съм сигурен че той ще ме разбере. И аз да бях щастлив, нямаше да пиша този пост. Всеки нещастен може да хареса страницата.

Аха... циганите, защото имат много пари и затова са в чужбина! Интересно! Иначе ще ти кажа нещо за омразата - до нищо хубаво няма стигнеш с нея, особено когато парадираш с това в публичността. Адиос!

angelche3
07-10-2014, 00:34
Всички сте от София, ок това ми е ясно. Как може да сте такива бодали? МАЛЕ ОТКАЧАМ

kapaka50
07-10-2014, 00:43
ЕЙ ЛАЙНО ТЪПО ТРИЙ СТРАНИЦАТА ЩЕ ТЕ ИЗБИЯ БЕ

ForzaFelipe
07-10-2014, 01:02
16 годишен говори за политика и как мрази България...Със сигурност си наясно със света.

Жалко е, че хора са загивали за да може такива като теб да плюят върху тях...Жалко е, че в тази държава всеки гледа как да се откаже, не как да промени нещо...Лесно е бе моето момче(а грешка, за теб не е лесно, ти 18 нямаш...) късай си гражданството и отивай в друга държава. Аз съм сигурен, че другите държави се бият за такива като теб :)

И не мога да не отбележа как в тази толкова смислена страница си написал "Пълна със зли хора.." Като изключим правописната грешка, не мога да не отбележа как си направил страница в която да злобееш, защото във България хората са зли. Много интересен парадокс :)

И да не забравя...В африка има хора който никога няма да имат ток, чиста вода, късче хляб...В Палестина в момента убиват наред, деца и възрастни биват убивани безмилостно и колко още по-зле има...едва ли ти си най-зле, така че по-добре замълчи.

angelche3
07-10-2014, 04:30
16 годишен говори за политика и как мрази България...Със сигурност си наясно със света.

Жалко е, че хора са загивали за да може такива като теб да плюят върху тях...Жалко е, че в тази държава всеки гледа как да се откаже, не как да промени нещо...Лесно е бе моето момче(а грешка, за теб не е лесно, ти 18 нямаш...) късай си гражданството и отивай в друга държава. Аз съм сигурен, че другите държави се бият за такива като теб :)

И не мога да не отбележа как в тази толкова смислена страница си написал "Пълна със зли хора.." Като изключим правописната грешка, не мога да не отбележа как си направил страница в която да злобееш, защото във България хората са зли. Много интересен парадокс :)

И да не забравя...В африка има хора който никога няма да имат ток, чиста вода, късче хляб...В Палестина в момента убиват наред, деца и възрастни биват убивани безмилостно и колко още по-зле има...едва ли ти си най-зле, така че по-добре замълчи.

Напълно съм съгласен, признавам чак ме накара да се замисля. Обаче виж живота в Америка? Защо и ние не сме като тях щастливи и богати? Не сравнявай България с Африка... това не е държава(ако схващаш). Каква файда да ходя в друга държава като не знам чужд език, освен английски. Америка е силна държава, не като България... знаеш ли за кое ме е яд? Заради тея бедни деца които ги пребиват до смърт пред дискотеките.. не съдя хората които са ги убили защото както казах всичко е до това къде си израснал и в каква среда. И африка се пише с главна буква, всички грешим понякога, малки грешчици тук там... Не съди никой брато. Питай се защо не си убиец, защо онези хора са убийци и защо политиците крадат? И 3-те въпроса имат еднакъв отговор, и ако намериш отговора няма да имаш никакви въпроси.

angelche3
07-10-2014, 04:35
И защо каза това "Жалко е, че хора са загивали за да може такива като теб да плюят върху тях."?? Да съм се гаврил със Васил Левски или?? Никъде в страницата не съм обидил някой борец за свобода. Преди да пишеш мнението си чети какво съм писал в страницата.

RiB
07-10-2014, 08:02
Защо ли моето момче? Защото не си учил история. Значи твоите знания са толкова малко, а правиш някакви генерални изводи за нещата. Като не ти харесва нещо - махни се от него и проблемът е решен. Много мразя мрънкала, които постоянно се оплакват и плюят, а нищо не правят. Навсякъде политиците крадат, навсякъде има мафия, корупция, навсякъде има деца, умиращи от глад, които биват пребивани и изнасилване. Навсякъде е едно и също - разликата е, че на други места тези неща се прикриват от публичността. Не ми хвали изобщо Америка... аз също харесвам страната, но едни от най-сериозните серийни (не убийци), а психари са именно от там.

П.С. Ти си един голям дразнител.

wrongturn
07-10-2014, 09:37
Напълно съм съгласен, признавам чак ме накара да се замисля. Обаче виж живота в Америка? Защо и ние не сме като тях щастливи и богати? Не сравнявай България с Африка... това не е държава(ако схващаш). Каква файда да ходя в друга държава като не знам чужд език, освен английски. Америка е силна държава, не като България... знаеш ли за кое ме е яд? Заради тея бедни деца които ги пребиват до смърт пред дискотеките.. не съдя хората които са ги убили защото както казах всичко е до това къде си израснал и в каква среда. И африка се пише с главна буква, всички грешим понякога, малки грешчици тук там... Не съди никой брато. Питай се защо не си убиец, защо онези хора са убийци и защо политиците крадат? И 3-те въпроса имат еднакъв отговор, и ако намериш отговора няма да имаш никакви въпроси.

В Америка има много повече атентати, отколкото в България, което означава, че отново много невинни хора измират. Има и доста повече природни стихии - е, по този въпрос едва ли някой може да направи нещо.. но е факт. Освен това имам позната която завърши гимназия в Америка и каза, че привилегиите на учениците и като цяло на хората се съпоставят с материалното им положение. Ако си от бедно семейство в гимназията те тъпчат, после и в живота.
Приеми, че всяка държава си има своите лоши и хубави страни. Нашият народ, българите, се раждаме с един отвратителен начин на мислене, егоисти сме, негативни сме, нямаме никакво желание за промяна и говорим без да действаме. Ако си дадем малко зор да се променим, България може и да стане една страхотна държава, но сега сме в това положение заради ей такива като теб.

ForzaFelipe
07-10-2014, 10:40
Напълно съм съгласен, признавам чак ме накара да се замисля. Обаче виж живота в Америка? Защо и ние не сме като тях щастливи и богати? Не сравнявай България с Африка... това не е държава(ако схващаш). Каква файда да ходя в друга държава като не знам чужд език, освен английски. Америка е силна държава, не като България... знаеш ли за кое ме е яд? Заради тея бедни деца които ги пребиват до смърт пред дискотеките.. не съдя хората които са ги убили защото както казах всичко е до това къде си израснал и в каква среда. И африка се пише с главна буква, всички грешим понякога, малки грешчици тук там... Не съди никой брато. Питай се защо не си убиец, защо онези хора са убийци и защо политиците крадат? И 3-те въпроса имат еднакъв отговор, и ако намериш отговора няма да имаш никакви въпроси.

Добре, сравни България със Сомалия, Гана, Чад...те са държави.
Американците са добре...знаеш ли, че Детройт е град който е обявен за ФАЛИРАН. Не си мисли, че Америка са си страшно добре. Всеки месец може да чуеш как някой е откачил, влязъл с картечница в училище и е убил няколко невинни деца. Американците дължат на света над трилион долара...Това, че успяват да го прикрият, не значи че не е проблем.


И защо каза това "Жалко е, че хора са загивали за да може такива като теб да плюят върху тях."?? Да съм се гаврил със Васил Левски или?? Никъде в страницата не съм обидил някой борец за свобода. Преди да пишеш мнението си чети какво съм писал в страницата.

Значи Шипка в пламъци не е гавра...

Тинейджър си, хормоните те бият и се чудят къде да избият. След 1-2 години ще съжаляваш за тази страница, казвам ти :) Ако толкова не ти харесва, търси начин да излезеш навън. Ето, наближава завършването ти, отиди в някоя гимназия в чужбина. Има толкова много варианти, търси как да ги постигнеш, със страница "Анти-България" няма да успееш в нищо! :)

an7raks
07-10-2014, 10:45
Добре, сравни България със Сомалия, Гана, Чад...те са държави.
Американците са добре...знаеш ли, че Детройт е град който е обявен за ФАЛИРАН. Не си мисли, че Америка са си страшно добре. Всеки месец може да чуеш как някой е откачил, влязъл с картечница в училище и е убил няколко невинни деца. Американците дължат на света над трилион долара...Това, че успяват да го прикрият, не значи че не е проблем.

Тя цялата Америка е фалирана от много години насам... Никога няма да могат да се изплатят на китайците... Това е единствената държава, която си позволява да си печата пари, когато й затрябват...

BanKai
07-10-2014, 11:33
Ако си дадеш малко зор и си мръднеш задника от компа може и да направиш нещо, което да промениш в себе си и после да го вложиш в промяната на България, некадърник.

angelche3
07-10-2014, 11:58
Добре, сравни България със Сомалия, Гана, Чад...те са държави.
Американците са добре...знаеш ли, че Детройт е град който е обявен за ФАЛИРАН. Не си мисли, че Америка са си страшно добре. Всеки месец може да чуеш как някой е откачил, влязъл с картечница в училище и е убил няколко невинни деца. Американците дължат на света над трилион долара...Това, че успяват да го прикрият, не значи че не е проблем.



Значи Шипка в пламъци не е гавра...

Тинейджър си, хормоните те бият и се чудят къде да избият. След 1-2 години ще съжаляваш за тази страница, казвам ти :) Ако толкова не ти харесва, търси начин да излезеш навън. Ето, наближава завършването ти, отиди в някоя гимназия в чужбина. Има толкова много варианти, търси как да ги постигнеш, със страница "Анти-България" няма да успееш в нищо! :)

Не съм знаел че Шипка в пламъци е гавра, аз просто търсих популярно място в България за да го ЗАПАЛЯ! Аз ти казвам братле, никога няма да обичам нещо което съм мразил някога защото когато мразя нещо омразата ми е супер голяма и няма начин да започна да го обичам или да съжалявам че съм го мразил. Знам че със страницата не постигам нищо, аз просто си изкарвам яда там. И в темата съм споменал че нямам 8-ми клас прочети и ще разбереш защо. Ставам на 17 тази година а нямам 8-ми клас...

ForzaFelipe
07-10-2014, 12:30
Ти си мислиш, че си единствения който е търпял обиди ли? Вземи се съсредоточи и прави нещо смислено докато си млад и можеш да наваксаш всичко. Нямаш 8ми клас...ами сам си си виновен. Скъсали са те, ок, ама може ли 2 години да си стоиш у вас и след това да се жалваш, че нямаш 8ми клас...Вдигни си гъзеца от компа, излез на вън като МЪЖ и се дръж като такъв! Отивай и се записвай на вечерно училище, вземи си тъпия изпит и си влез в гимназия и престани да се жалваш! НЯМА как да се получат нещата докато не започнеш да ДЕЙСТВАШ! НИЩО няма да ти дойде на готово, САМ трябва да си го вземеш! Да, живота предоставя на някой много по-големи трудности от на други, но това не значи, че трябва да се отказваш, а това трябва да те МОТИВИРА да продължиш! Живота ти не е свършил! В момента сам се прецакваш! Стегни се момче, никой не те кара да обичаш който и да е, но докато си стоиш заключен у вас пред компютъра и обясняваш колко мразиш всички няма да стигнеш до никъде!

anonymous895156
07-10-2014, 14:59
Спри да проектираш образа за неуспехите, мързела и липсата ти на късмет върху България и да си мислиш, че тя е отговорна за тях. Ти си този, който е виновен, и ако не се вземеш в ръце, цял живот ще останеш мрънкало. С тази омраза не помагаш на никого, още по-малко на себе си, дори си вредиш.

angelche3
07-10-2014, 15:28
Ти си мислиш, че си единствения който е търпял обиди ли? Вземи се съсредоточи и прави нещо смислено докато си млад и можеш да наваксаш всичко. Нямаш 8ми клас...ами сам си си виновен. Скъсали са те, ок, ама може ли 2 години да си стоиш у вас и след това да се жалваш, че нямаш 8ми клас...Вдигни си гъзеца от компа, излез на вън като МЪЖ и се дръж като такъв! Отивай и се записвай на вечерно училище, вземи си тъпия изпит и си влез в гимназия и престани да се жалваш! НЯМА как да се получат нещата докато не започнеш да ДЕЙСТВАШ! НИЩО няма да ти дойде на готово, САМ трябва да си го вземеш! Да, живота предоставя на някой много по-големи трудности от на други, но това не значи, че трябва да се отказваш, а това трябва да те МОТИВИРА да продължиш! Живота ти не е свършил! В момента сам се прецакваш! Стегни се момче, никой не те кара да обичаш който и да е, но докато си стоиш заключен у вас пред компютъра и обясняваш колко мразиш всички няма да стигнеш до никъде!

Пич, мен е нямало кой да ме възпита и аз съм малко с псих проблеми. Нямам никакво желание да уча... още по малко ако съм в клас в който не познавам никой. Майка ми беше в Гърция работеше... и с баща ми беше нещо такова и аз израснах с баба ми и дядо ми... какво да се прави нашите тряя да работят щото държавата е шибана и е беше бълна безработица а дори и да си намериш работа най много 200-250 лева. Че само да си платиш тока струва около 100? В Америка на 20 години можеш да си купиш жилище, кола и да живееш сам. А тук във вашата мила родина (ДА И ЕБА МАЙКАТА извинете!) когато станете на 20, сигурно роднините още ще ви помагат. Аз не познавам самостоятелни хора заклевам се! И пак ти казвам, не целя нищо със страницата в ФБ. Всичко зависи от това къде си израснал колко пъти трябва да ти го напиша? Аз мисля така за дето съм израснал в много лоша среда, не знам от колко години търпя тея подигравки, години наред търпя търпя и вече ми писна. Сега който се заяжда с мен(в реалния живот, не в интернет) направо го убивам чесно ти казвам. Баща ми има пистолети и само ми трябва името на тоя които ме дразни, не са малко хора, мога да питам всеки каде живее той и в удобен момент да го очистя безследно. И докато питам хората ще нося маска в случай че правят разследване и открият че съм питал за него, после като питат как изглеждам -> носех маска И ЩЕ ГО ДУХАТ. Няма да простя на никой който се ебава с мен пич. Няма да търпя повече обиди. Това ти го казвам най-сериозно, не се филмирам. :)

angelche3
07-10-2014, 15:31
От друга страна искам да съм добър и кротък човек.. много мил и нежен. Но някой като почне да ми се подиграва и всичко добро в мен умира направо се побърквам от злоба и ми иде да го убия пред всички. Да ти покажа ли моя снимка? Повярвай външния ми вид изобщо не прилича на вътрешния.

anonymous895156
07-10-2014, 15:54
Сега който се заяжда с мен(в реалния живот, не в интернет) направо го убивам чесно ти казвам. Баща ми има пистолети и само ми трябва името на тоя които ме дразни, не са малко хора, мога да питам всеки каде живее той и в удобен момент да го очистя безследно. И докато питам хората ще нося маска в случай че правят разследване и открият че съм питал за него, после като питат как изглеждам -> носех маска И ЩЕ ГО ДУХАТ. Няма да простя на никой който се ебава с мен пич. Няма да търпя повече обиди. Това ти го казвам най-сериозно, не се филмирам. :)

Вече съм съгласен с това, че проблемите ти са на психическа основа. Потърси специалист, за да не те гледаме в новините.

ForzaFelipe
07-10-2014, 16:22
Аз само ти казвам, че това не е начина по който ще се оправят нещата. Разбирам те, че ти е тежко, но няма да се оправят нещата по този начин. Не си само ти човека, който е бил подиграван, обиждан, малтретиран.

angelche3
07-10-2014, 19:48
Аз само ти казвам, че това не е начина по който ще се оправят нещата. Разбирам те, че ти е тежко, но няма да се оправят нещата по този начин. Не си само ти човека, който е бил подиграван, обиждан, малтретиран.

Страницата в ФБ ме успокоява... някой човек ако я хареса примерно ми става кеф. И по тоя начин си изкарвам ядовете които съм трупал с годините. Навън излизам само за да си платя нета и да ходя на покрива на блока. Когато някой се ебава с мен гледам да се държа по смирено понеже не мога да се бия и съм адски слаб, никога не съм ходил на фитнес. Но моята сила е умът ми, мога да направя бомба примерно прикачвам един телефон към бомбата и когато друг телефон звънне на този който е прикачен към бомбата и тя гърми.. и може да съм напълнил цяла кутия с барут? По външен вид съм невинно ангелче но само някой да ме ядоса съм готов да стигна до крайности. Имало е какво да науча през цялото това време което изгубих преди компютъра, научих много неща дори и английски. Дай някакъв съвет? Няма как да ида на училище да завърша до 12 клас обаче искам... искам и приятелка да си хвана да съм нежен с нея... обаче когато някой почне да ми се подиграва знаеш вече какво става. Не им трябва мотив, винаги е имало причина да ми се подиграват. Има 1 процент шанс да взема съвета ти на сериозно тъй като до сега не съм приемал никакви съвети.

ForzaFelipe
07-10-2014, 20:57
До сега от това което си написал, ми става ясно, че не България ти е проблема. Успех в начинанието ти, дано нещо позитивно ти се случи, че да си промениш мисленето и да успееш да си подредиш живота. Аз само исках да ти дам съвет, ти си знаеш дали ще решиш да направиш нещо от тези неща или няма :)

RiB
07-10-2014, 20:59
Ами, явно "много" хора познаваш, че да знаеш дали има самостоятелни или не. Аз пък познавам много самостоятелни хора СЛЕД средното образование. Престани да пишеш глупости навсякъде. В България има хора, които изкарват много пари с нормална работа. Филмар пълен си.

П.С. Ако има модератор, моля да изтрие темата или поне да я преместви в друг раздел, защото това не е "Фън, фън и пак фън" :)

angelche3
07-10-2014, 22:34
Успех в начинанието ти, дано нещо позитивно ти се случи,

Това ми стига.. мерси братле.