PDA

View Full Version : Наркотици ?



abstineishan
07-06-2014, 11:09
Употребявали ли сте трева, амфети, кокаин.. или други психоактивни вещества ? Какво е мнението ви като цяло за наркотиците, и какво е усещането след приемането им ?

socareless
07-06-2014, 11:13
да

veta96
07-11-2014, 12:22
засега само трева ама това за мен не е наркотик иначе удрям доста масура едно след друго и тъй като мен ме хваща много трудно но търся ЛСД да пробвам .

heartshapedbox
07-12-2014, 12:11
Не употребявам нищо, освен коз понякога. Мнението ми обаче не е негативно, а по-скоро неутрално-зависи от човека, нагласата му, мястото, хората и още редица други фактори. Дразня се на ситуации от типа "дай да се намажем като животни и да скачаме цяла вечер на парти", прекалено зомбирано ми идва.

InnocentFuck
07-15-2014, 09:49
Трева .. но не мисля , че спада към наркотиците.

anonymous908491
07-15-2014, 10:16
Само тъпаците се друсат, едно убийство докарва много повече адреналин, стига да не те хванат.

Stella_SN
07-15-2014, 10:16
Не употребявам нищо, освен коз понякога. Мнението ми обаче не е негативно, а по-скоро неутрално-зависи от човека, нагласата му, мястото, хората и още редица други фактори. Дразня се на ситуации от типа "дай да се намажем като животни и да скачаме цяла вечер на парти", прекалено зомбирано ми идва.

:smt023 :cool:

CoNviCt
07-15-2014, 10:35
Трева .. но не мисля , че спада към наркотиците.

А към какво спада? Към шоколадовите изделия или към млечните продукти? Наркомани прости.

InnocentFuck
07-15-2014, 10:43
Нито съм наркоманка , нито съм проста , всъщност съм доста сложен човек :)
Но за разлика от теб не съм невъзпитана , груба и изостанала утайка :)

Cherry~♥
07-16-2014, 11:03
А към какво спада? Към шоколадовите изделия или към млечните продукти? Наркомани прости.
Ох колко се дразня на ограничени хора като теб дето ей така без да познават някого да му лепят етикети -.- . Всеки избира сам как да живее -.- .
По темата:
Да, взимала съм доста неща ,пуша джойнт , не съм закачена за нищо . Не мисля, че наркотиците са толкова лошо нещо ,всичко си зависи от човека и дозата.. На мен лично ми помогнаха да си изградя по силна воля,защото в един момен все пак трябва да спреш. Има хора които просто им е подсъзнателно любопитството да опитат и други които нямат такива мераци и са твърдо против. Ефектите са хубави да , но според мен ако имаш добра психика най си заслужава да се опитат халюциногените ,но трябва да си психически подготвен, че не са шега работа. МДМА(кристали и хапове) най-много ми харесва защото обичаш всичко и всички и ако си на парти якото прекарване е сигурно ;д (вярно че не са безобидни и не трябва да се зимат често за да може организма да се възтанови) . Амефети ,метаамфети,кока,хероин са пълните бокуци ,особено амфетите и метаамфетамините които буквално ти разяждат тялото :/ *now you are free to hate me :v*

Noob-nooby-nOOb
07-16-2014, 23:00
Доста попушвам треви и рядко чайчета (страшно те забатачват), амфети само на морето пробвах и с алкохол е мега-якото ама, повече няма и да вземе от тези лайна щото много вредят.Само трева !

Getyourfreakon
07-16-2014, 23:19
А към какво спада? Към шоколадовите изделия или към млечните продукти? Наркомани прости.

Що мразиш наркоманите?

InnocentFuck
07-17-2014, 01:03
Сигурно не й дават да се дупчи с тях :D

seek&destroy
07-18-2014, 17:13
Дразня се на ситуации от типа "дай да се намажем като животни и да скачаме цяла вечер на парти", прекалено зомбирано ми идва.
По-добре да си скачам на джам или бонбони цела нощ на парти, отколкото да се размазвам като парцал на некоя пейка.

По темата:
Амфет, Meth, бонбони, рядко трева. Не взимам от доста дълго време нищо обаче.

tireheb
07-18-2014, 17:15
По-добре да си скачам на джам или бонбони цела нощ на парти, отколкото да се размазвам като парцал на некоя пейка.


kekekek

Christinna
07-18-2014, 17:19
Почнеш ли с наркотиците единственият ти възможен път е надолу.

anonymous908491
07-18-2014, 17:58
По-добре да си скачам на джам или бонбони цела нощ на парти, отколкото да се размазвам като парцал на некоя пейка.


На теб нищо няма да ти стане, защото тиквата ти е празна, но нормалните хора се превръщат в идиоти от тая химия, лично съм го виждал.

yakuza_
07-18-2014, 18:05
тая била сложен човек :lol: кое ти е сложното? Като отиде на операция, ти казаха, че не могат да те нарежат, защото си по-сложно устроена?

seek&destroy
07-18-2014, 18:27
На теб нищо няма да ти стане, защото тиквата ти е празна, но нормалните хора се превръщат в идиоти от тая химия, лично съм го виждал.

Съпоставих нещата, защото съм виждала и други коментари на момичето за тревата, колкото до другото - да съм твърдяла обратното, да съм казала, че съм ЗА отровата? Движила съм в такава среда дълго време, много хора съм видяла, много неща са ми минали през... носа, така че не ми обяснявай кво си видял ти. Щом не пипам нищо, повече от две години, дали не знам за какво става въпрос и ми е "празна тиквата"?!

anonymous908491
07-18-2014, 18:45
Щом не пипам нищо, повече от две години, дали не знам за какво става въпрос и ми е "празна тиквата"?!

Да, пак ти го повтарям, иначе от първия път, щеше да си го разбрала.

Fisherman
07-18-2014, 18:50
според мен наркотиците са за хора,чиито живота са лишени от смисъл

InnocentFuck
07-18-2014, 19:43
тая била сложен човек :lol: кое ти е сложното? Като отиде на операция, ти казаха, че не могат да те нарежат, защото си по-сложно устроена?


Зависи ти какво разбираш под "сложен" :) Не мисля че е нужно да ти давам обяснения за моята гледна точка :)

AnarchyBoy
07-18-2014, 19:57
Сбийте се

Fisherman
07-18-2014, 20:10
Напийте се

е тва е приказка

AnarchyBoy
07-18-2014, 20:24
8-)

Summer Fresh
07-18-2014, 22:44
Тревата ако не се брои, значи не.