PDA

View Full Version : Гъби



RUawizard
07-06-2014, 13:42
Онзи ден бяхме на ресторант в Пловдив. Бяхме с много ъммм привлекателни момичета. Май им сложих случайно в чашката ийгрег (екстъзи) и се направиха много лошо. Хапвахме си картофките докато не ми стана много разгорещено от картофите. Едното момиче ми направи жест с пръст до носът и тръгна към тоалетната. След няколко минути я последвах, но си взех картовките мн ясно. Влизайки в тоалетната забелязах момичето от преди няколко минути, но труполясана на земята и с бяло по носът. След минути изследване разбрах, че това е сиренце Домлян. Деликатно обрах сиренцето от сълбазняващата и устна ивица и поръсих блажените барбойчета. Върнах се обратно при другите и им казах, че съм ебал. Те ме попитаха как беше, а аз им казах, че вече не изпитвам еуфория от чикията. След това отидохме в кенефа с едното момче и се ебахме, което ме озадачи в сексуалната ми ориентация. За първи път бях опитал сирене от мацка, а същата вечер дори и от момче. Беше дълга вечер, но не по-дълга от последния мазен картоф. Един приятел ми каза, че майка му има гъби по устния картоф. Вглеждайки се в моята порцийка, забелязах сходни псевдо-зеленчуци и по моите картофички. Така хванах гъби май. Дали са гъби?

SHPAIdURmeN
07-06-2014, 13:52
Оф, много трудно ти чета темата. = Значи си мръсен трол :D

RUawizard
07-06-2014, 14:08
http://www.ciela.com/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/1/111579.jpeg