PDA

View Full Version : ЛЕСБИЙСКИ СЕКС



EmiliesAngel
07-07-2014, 12:57
Малко ми е скучно, но и ми е интересно, а и вече му идва времето и реших, че е крайно време да пусна тази тема. Мисля, че горе-долу е ясно, но все пак да поясня . Питам за практически насоки. Каквото се сетите. Какво ни трябва за първия път с момиче, когато и ние сме момиче? Пози? Какво предпочитате орален, с ръце, с нещо друго? Мдамм...не се сещам какво да попитам още, затова всичко по темата се приема с отворени обятия!

de-X-ter
07-07-2014, 14:47
необходимо ви е само правилното момче, което да ви върне в правия път

EmiliesAngel
07-09-2014, 01:53
Това че ти не приемаш любовта между две момичета не значи, че тя е грешна или че е извън "правия път"! Не разбирам защо бе нужно да казваш това нещо... :/

DarkTemplar
07-09-2014, 06:59
Трябва ви член.

de-X-ter
07-09-2014, 08:03
Това че ти не приемаш любовта между две момичета не значи, че тя е грешна или че е извън "правия път"! Не разбирам защо бе нужно да казваш това нещо... :/
защото никъде не си писал/а за любов... заглавието на темата е с ключова дума секс, и е в раздел секс!

Безпределно ми е ясно, че само една жена знае какво е усещането и къде/как/кога е най-приятно да се пипа, защото го е чувствала на собствн гръб. Но пък опитен мъж с малко допълнителни насоки, тъй като всяко женско тяло е различно и с различна чувствителност, може да свърши много повече!
Природа...химия...няма как да се пребориш срещу това!