PDA

View Full Version : Напускам форума



fenastz
07-07-2014, 14:12
Темата не е точно за тук, но бродя предимно в тоя раздел от 5 години и така или иначе ми е последна, моля модераторите да я оставят за известно време.

Утре имам РД, ставам на 20 => няма да съм вече тийн => няма как вече да поствам в тоя форум

Много от редовните тук са на по 22,23,24 и нагоре - да, но това е доста зле за форума. На такива години отдавна вече не мислиш и не чувстваш нещата, които си мислил и чувствал като си бил тийн, тъй че мненията ти стават неадекватни и безполезни. Все едно 50-60 годишен гаражен пияница да дава съвети на внука си как да заговаря момичета :lol:

Преди 5 години се присъединих към този форум, не със същия, но с подобен ник, търсейки съвет от непознати. Истината е, че просто исках да чуя това, което на мен ми изнася, а в обкръжението ми ми казваха нещата както са, а не както исках да бъдат. Е, имаше предостатъчно отговори, които ми харесаха, но това ни най-малко не промени реалната ситуация. Едната истина е, че с писане във форум 90% от проблемите няма как да се решат. И така с времето почти спрях да пускам теми, защото се оказа, че трябва да се справям с нещата както идват.

От друга страна тоя форум на моменти е доста забавно място и особено сред старите теми има какво да се прочете.

Това е от мен, ако някой има някакви въпроси към мен, ще следя темата и ще отговарям днес и утре.

Пожелавам на всички да сте живи, здрави и много щастливи (освен ЗоРиТу, която е тъпа путка и Fisherman, който ще умре девствен), по-малко проблеми и повече любов и благодаря за веселия престой тук :)

tori
07-07-2014, 14:14
Чао.

de-X-ter
07-07-2014, 14:19
мнение: мъдро постъпваш, че като не си вече тийн се отказваш от тук
въпрос: смяташ ли, че на някого му пука, като се има предвид, че не те познава лично
въпрос: каква е целта н атази тема, очакваш ли някой да се ти се моли да останеш
въпрос: случайно да имаш проблем с привличането на внимание в истинския живот (можеш да пуснеш последната си тема и да пробваме да го обсъдим)
въпрос: много ли те дразнят горните ми два въпроса?
въпрос: ако си тръгваш можеш ли да ми дадеш юзъра и паролата си на лично, за д амога да се логвам с тях и да водя смислени диалози със себе си?
въпрос: ще ми простиш ли някога?

anonymous908491
07-07-2014, 14:25
Утре имам РД, ставам на 20 => няма да съм вече тийн => няма как вече да поствам в тоя форум


На 20 ставаш и досега си се мислел за тийн ?

Hayashi
07-07-2014, 14:28
Тая тема ме кара да се чувствам стара.

seek&destroy
07-07-2014, 14:30
И мислиш, че на някого му пука дали ще влизаш тук или не? През оная работа ми е.

Auriss
07-07-2014, 14:50
Пожелавам на всички да сте живи, здрави и много щастливи
мерси, да ти се връща ;3

SonataArctica
07-07-2014, 15:02
Bye (https://www.youtube.com/watch?v=XNnaxGFO18o)

paradosou
07-07-2014, 15:24
Пожелавам на всички да сте живи, здрави и много щастливи

по-малко проблеми и повече любов :)
Благодарско. И на теб :).


*Само не съм съгласна, че на 21-2 коментарите тук (на когото и да е) задължително ще бъдат безполезни. Има си достатъчно хора, които не са забравили изживяванията си преди 5-6 години; от тогава наистина са израстнали, обаче точно това е нещото, което им позволява по-голяма адекватност. Мда, днес съм госпожица Очевидна...

fenastz
07-07-2014, 15:32
мнение: мъдро постъпваш, че като не си вече тийн се отказваш от тук
въпрос: смяташ ли, че на някого му пука, като се има предвид, че не те познава лично
въпрос: каква е целта н атази тема, очакваш ли някой да се ти се моли да останеш
въпрос: случайно да имаш проблем с привличането на внимание в истинския живот (можеш да пуснеш последната си тема и да пробваме да го обсъдим)
въпрос: много ли те дразнят горните ми два въпроса?
въпрос: ако си тръгваш можеш ли да ми дадеш юзъра и паролата си на лично, за д амога да се логвам с тях и да водя смислени диалози със себе си?
въпрос: ще ми простиш ли някога?

Едва ли на много хора им пука, най-много 1-2 човека дето дори не постват тук вече, въпреки което все пак трябва някак да се отбележи.
В никакъв случай, целта е да кажа сбогом, все пак съм прекарал доста време из тоя форум.
Не бих казал, че обичам вниманието, даже когато ми се обръща внимание е леко досадно.
Не, но са леко странни въпросите ти и бият на шизофрения.
Няма да ти ги дам.
Това с прошката не го схващам.


На 20 ставаш и досега си се мислел за тийн ?

thirteen, forteen, ... , nineteen - teen-age
twenty вече не е тийн ейдж

de-X-ter
07-07-2014, 16:33
Мерси, ще ми липсваш! Успех и заповядай в бгмама след време...ще ме познаеш :)

102
07-07-2014, 17:52
тъп ли си
искаш 16 годишни да дават акъл на 15 годишни ли

marilyn
07-07-2014, 20:07
Ех, аз също не съм тийн от няколко години, но ми е хубаво да пиша тук. Вярвам, че има какво да посъветваме по-малките и да не звучим като баби и дядовци.

По-интересно е, когато има мнения на хора от различни възрасти. :))

fUcKsMiLe
07-08-2014, 03:22
Ще се завърнеш, сигурна съм.
Всеки се връща, евентуално.
До скоро.

LadyDi
07-08-2014, 05:55
Честит рожден ден.

Mary_Jane_69
07-08-2014, 06:18
ЧРД!

yakuza_
07-08-2014, 06:26
Че аз тийн не се чувствах още преди да навърша 18, трябваше ли да спра да влизам?
Ако сайта се казваше трипербг, означава ли, че ако нямаш трипер, не можеш да пишеш?!

едит, честити ти 20 и логика на 15, успех в живота

Auriss
07-08-2014, 07:30
едит, честити ти 20 и логика на 15, успех в живота
:lol: мерси, доволно се посмях

Lonsdale.
07-08-2014, 12:14
Честит ти рожден ден, жив и здрав, прав и корав и много здраве на внуците.

fenastz
07-08-2014, 13:41
Благодаря на всички за честитките и пожеланията! :)



тъп ли си
искаш 16 годишни да дават акъл на 15 годишни ли

Не бе, ти като искаш още 10 години обяснявай на 15-16 годишните колко са тъпи, че си мерят пишките и че ги е страх да не са забременяли. От твои постове, които съм виждал си личи че умствените ти възможности не се простират много отвъд това.

SHPAIdURmeN
07-08-2014, 14:12
Честит Рожден Ден да си жив, здрав, прав и корав. :D






P.S. Дръж умствения капацитет на високо ниво, аs always ;)

anonymous908491
07-08-2014, 15:38
От твои постове, които съм виждал си личи че умствените ти възможности не се простират много отвъд това.

Хехехехехе, а ти си пуснал тема, че си отиваш и то в раздел 'Любов'
Как не те е срам да коментираш другите

Lonsdale.
07-08-2014, 15:45
А чувстваш ли се дърт, вече?

d-r.Zob
07-08-2014, 18:18
:D от утре няма да си тийнейджър... Ако досега не си излезълот пубертета - лошо за тебе. Сега въпросът е в коя паралелна интернет реалност ще гравитираш - фейсбук или форум за 20-годишни?
Наистина ние, които сме над 18 и пишем в тук не сме наред. Съгласен съм! Това се нарича социална апатия - страним от социалната група, на която принадлежим.

anonymous708973
07-08-2014, 23:09
Дано в реалния живот си една идея по-малко циничен! Честит юбилей и попътен вятър! :)

xoxi
07-09-2014, 06:27
Следиш ли си темата още?
Честит рожден ден и сподели къде ще си прекарваш времето вече.
Много хора вече не сме за тук, търсим си друго форумче. :D

sometimes_
07-09-2014, 06:34
ДовижданЙЕ.