PDA

View Full Version : Тя е абсолютно всичко за мен !



Knolly
07-07-2014, 14:14
Здравейте. Реших да ви споделя своята история с надежда да намеря правилния път към успеха.
Всичко започна преди 2 години, запознах се с момиче с което никога не съм си представял, че ще имам нещо общо, но ето, че се случи. Започнахме да излизаме, забавлявахме се, правихме неща, който не са свързани с пари, лукс, кафета както 80% от двойките днес правят. Дните минаваха, а аз все повече и повече се влюбвах и привързвах към нея. ( Искам да добавя само, че тя е първата ми любов ) Всичко беше перфектно до момента в, който не започнах да я ревнувам наистина много. Постоянно следях къде ходи, с кой е, какво прави. От там започнаха караниците и постоянните спорове. Студенти сме първа година и учим в един град, но всъщност аз съм от Бургас а тя от София. Да бъда далеч от нея беше най-ужасното ми преживяване. Weekend-ите бяха кошмар. Все някак винаги се оправяхме, за ден, два. След това всичко на ново. И така моята ревност съсипа най-красивото нещо, което някога ми се беше случвало. Тя ме обича, убеден съм в това, защото имаме много общи познати, които споделят с мен, че тя се съсипва без моето присъствие. Искам да се съберем отново, но ми трябва съвет, как да се променя. Как да спра да я ревнувам толкова, вярвам и, но въпреки всичко ме е страх.
Ще съм ви много благодарен, за ценни съвети.

de-X-ter
07-07-2014, 14:35
ревност=липса на доверие
доверието трудно се печели...осъзнай се, ако иска да е с друг ще бъде, но щом е с теб занчи има някаква причина.
Който търси намира...дай да не се гоним, че ще се хванем... хората са го казали.
Ако си търсиш причина да я ревнуваш - ще намериш.
Просто се осъзнай и си поговорете

RiB
07-07-2014, 14:43
Не е всичко за теб. Само така си мислиш.

golemiq_korab_minava
07-07-2014, 19:19
ти си вманиячен.
Щом ти е първата любова - няма да стане.. не може..

самото заглавие на темата показва, че не сте един за друг... ревнуваш, искаш да се промениш - все грешни и неправилни неща. сорри, ще я преудолееш ;)

AnarchyBoy
07-07-2014, 19:34
Как да спреш да ревнуваш? Много лесно е. ;)
Отърси се от нея стани непукист и си помисли.. Реално и да я ревнуваш... променяш ли нещо? НЕ! Само се карате.. И защо? Защото си несигурен в себе си.. и в нея, а това не е мъжко. За това си отгледай топки, стегни се и престани да я ревнуваш. Защото и да си съдереш задника да ревнуваш, тя ако иска да се ебе, ще се ебе и не можеш да я спреш.
По-добре насочи тая енергия на друга страна, че най-много да я нервираш и верно да се наебе, барем да има за к'во да я ревнуваш.. ;)
Като я ревнуваш я отблъскваш.. ;)
И се тормозиш.
Просто престани от ревност хубаво няма. А и щом ти е първата любов, спокойно, още много ще има.. ;)

RapExotic
07-07-2014, 19:42
Бих ти казал да и имаш повече доверие и, че щом те обича не би трябвало да я ревнуваш, но след тази тема немога: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/567137-Изневери-в-сериозни-връзки-Защо

Starless
07-07-2014, 20:29
Напомня ми за това - https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10527635_742248935816786_3152350218834596012_n.jpg

LadyDi
07-07-2014, 20:36
Anarchy е с бан.
Корабе, ти си следващият, ако не се запреш... веднага.

102
07-07-2014, 21:07
корабат ште путъне маи

FuckingWithYou
07-08-2014, 12:12
Ако обичаш истински това момиче просто СПРИ да ревнуваш !!! Кое предпочиташ като някакъв та*пак да вървиш след нея да не и даваш глътка въздух и тя да стои ли ? та това си е жив мазохизам ... просто спри не го прави ако я обичаш !! Остави я да прави каквото и е на сърце ... Ако имаш някакви подозрения просто я попитай но е много грозно да я следиш ... !

Knolly
07-11-2014, 11:29
Оправих абсолютно всичко, не мога да повярвам, че тя ми даде последен шанс. Искам да благодаря на тези, които ми дадоха позитивни отговори, защото имаше и такива , за които явно, щом има проблем това означава, че трябва да я "преживея".

marilyn
07-11-2014, 15:56
Ако не искаш отново да съсипеш всичко, оцени шансът, който си получил и спри да тормозиш момичето с тая ревност!

CookieJoKey
07-12-2014, 18:14
Прекалено много ревност съсипва всичко :(
Тя дала ли ти е причина да я ревнуваш? Просто и тя си има личен живот и не може непрекъснато да бъде с теб.
А щом ти е дала последен шанс-не го пропилявай :D