PDA

View Full Version : Надомна работа



be_yourself
07-07-2014, 17:36
Някой пробвал ли е да работи надомно? Може ли да споделите- къде, какво и за колко?

Ouroboros
07-08-2014, 11:25
Оф може и аз да пробвам. Не за друго, ами ако трябва да сглабям химикалки (обичам), ще си взема някой друг лев.

Тромбоцит
07-08-2014, 12:12
На 15-16 се занимавах с фрийланс проекти. Работата се състоеше в писане на текст по проект (за мъжка мода, коли, спорт и т.н). Аз работих чрез посредник и не си търсих проектите, което ме улесняваше. Не падаха лоши пари с оглед времето, което влагах (около 5-6 кинта на час). Средно работих по 5 часа на седмица, тъй като имах уроци, кандидатствания за чужбина и т.н.
Химикалки/рекламни материали да сглобяваш не е работа. Изкл. нищожни пари, а превръщаш дома си в склад.

mayaaa
07-08-2014, 17:36
Правила съм лого не един сайт (два, но втория е на баща ми, така че не го броя), pdf книжки/реклами, wallpaper-и (бяха за един американец, който искаше да направи някаква изненада за клиентите си за 4-ти юли) и там подобни неща. Изкарват се добри пари, но трябва да можеш да работиш с някакви векторни и графични програми, например, а аз съм на "ти" с тях от 5-годишна сигурно, така че... :cool:

feel_me19
07-08-2014, 20:01
Леля ми преди се занимаваше със сглобяване на разни гривни, свещници и т.н, но заплащането не беше добро. Иначе аз се занимавам с преводи за една телевизия и си ми е супер - вземат се добри пари, пък и си упражнявам английския. :)