PDA

View Full Version : Kриви зъби



anonimna:D
07-08-2014, 08:40
Здравейте,
дълго време се чудех как да го напиша , така че на кратко имам два зъба един върху друг, просто чудно :Д
Зъбите ми ще се оправят рано или късно, това е факт, но ми е интересно вие дали познавате хора с такива зъби ( аз лично не знаех, за този проблем преди да ми се случи, а доста мои приятели се оказа, че са го имали същия проблем) и дали бихте им се подигравали или не би ви направило впечатление. На мен никой не ми се е подигравал, защото аз самата няма да го позволя. Имам си и приятели на които въобще не им пука.Та просто ми е интересно какво е вашето мнение и какво бихте направили и това е ще се радвам да прочета мненията ви. А и ако решите вие да сте първите които ще ме подигравате, давайте смело имам си достатъчно самоуважение за да се влияя от хорските нападки.

Dagichka
07-08-2014, 09:17
Зъбите ми ще се оправят рано или късно
ще се оправят, ако сложиш брекети и то след като са ти махнали мъдреците прицнипно. аз съм с криви зъби на долната челюст, просто имам малка челюст и големи зъби и са се нагъчкали, кво да се прави.. не е приятна гледка, но от човека си зависи дали ще ти прави коментари за това или не.

anonimna:D
07-08-2014, 10:08
ще се оправят, ако сложиш брекети и то след като са ти махнали мъдреците прицнипно. аз съм с криви зъби на долната челюст, просто имам малка челюст и големи зъби и са се нагъчкали, кво да се прави.. не е приятна гледка, но от човека си зависи дали ще ти прави коментари за това или не.

те моите зъби са си почти оправени и то със скоби не с брекети, не ми бяха толкова зле зъбите нито пък сега са. Не питах как да си оправя зъбите, за това си има зъболекари, но все пак мерси. Просто от любопитство питам хората как биха реагирали, дали са знаели и тн :)

DisappointedDreamer
07-08-2014, 13:22
Добре. Защо пускаш тема, в която питаш дали бихме им се подигравали, а после казваш "на мен никой не ми се подиграва, 'щот не го позволявам', ака защитаваш се.

Не се комплексирай. На повечето хора не им прави впечатление, 'щот няма да се целуваш с тях.