PDA

View Full Version : В мен ли е вината, или... :/



xNarcisseNoir
07-09-2014, 14:22
Ох, дойде аз ли съм виновната, или...
Просто трябва да се гръмна и да се свърши всичко това...
Предполагам съм в период,в който хормоните ми бушуват, всичко в мен не е наред. За една учебна година характерът ми се промени напълно - станах нов човек. До някаква степен мисля,че и приятелите са ми повлияли над това, но в същото време мисля,че и бушуващите ми хормони са виновни, както и да е..
Явно съм в такъв период, че се карам с всеки. С доста мои близки приятели си развалих отношенията и всички ми натякват,че в мен е проблема. Добре, да приемем, че е в мен. Но съм стигнала до извода,че искат да ме променят. Искат да съм предишната, да не мисля за момчета, да бъда малкото момиченце,което слуша другите,което както винаги вярва на лъжите на приятелите си,което след като е предадено може да превъзмогне всичко и да прости. Промених се. Поне така мисля. За година започнах да мисля за момчета, започнах да се изразявам по съвсем различен начин, промених се. Не мисля,че има нещо лошо в това, но всички винаги ще намерят нещо лошо в моята промяна. Не мога да съдя живота си,че ме е променил така, не мога да бъда такава каквато искат, аз съм такава, каквато съм...
И в повечето случаи се стига до това "oshte ne moga da povqrvam do kude si stignala, ne te slusha mozuka,no tova si e za teb, shte sujalqvash..." ..
Не ме слушало мозъкът, че съм се сприятелявала с момчета, че започнах да искам момче до мен? Ок, ако за това ще съжалявам, добре..
Винаги се опитват да ми покажат каква всъщност искат да съм. Не мога да бъда тяхното кученце. Вместо да погледнат хубавите неща в характера ми, те гледат лошите..
Просто искам земята да се отвори и да ме погълне..
Какво да правя? :(

different111
07-09-2014, 14:25
Човек постоянно се променя. Щом не са те разбрали значи не са ти били истински приятели. Усещам някаква злоба в цялата ситуация...

RapExotic
07-09-2014, 15:13
Или по-скоро завист.

Madness.
07-10-2014, 08:05
Всички се променяме. Постоянно. С всеки изминал ден. Но не всеки обича промените. Има хора, които харесват живота си и персоните в него такива, каквито са си на момента - като тези твои "приятели". Явно просто не могат да те разберат, следователно - търсиш нови запознанства. Човекът е социално животно все пак.

bitterkiss
07-10-2014, 09:10
Е , не си единствена :) И аз за една година доста се промених. Отидох да уча в друг град , бях заобиколена от нови хора , срещнах по-добри приятели . Аз самата усещам промяна в себе си , дори родителите ми казват '' ти не беше същата '' . Но от тук нататък според мен ще има доста промени , те са неизменна част от израстването , ако мога така го нарека . Не е в теб вината :)

an7raks
07-10-2014, 10:55
Как така веднага преценихте, че приятелите й са "приятели"? Та тук е представена една малка частица от цялата картина... И аз съм отебавал приятели, които са се "променяли"... В един момент осъзнаваш, че това вече не е "твоя човек" и не ти изнася да контактуваш с него... Не знам при авторката как стоят нещата, но често момичетата започват да се държат като кучки, точно когато започват да "мислят за момчета".
Авторке, според мен, се допитай до някой наистина близък - майка, баща, брат, сестра, най-добра приятелка... Попитай ги какво толкова се е променило у теб към лошо. Отговорът на такъв човек ще ти бъде по-полезен от всички отговори, които ще получиш тук, взети заедно. ;)

sl1nceetoo
07-10-2014, 11:34
Как така веднага преценихте, че приятелите й са "приятели"? Та тук е представена една малка частица от цялата картина... И аз съм отебавал приятели, които са се "променяли"... В един момент осъзнаваш, че това вече не е "твоя човек" и не ти изнася да контактуваш с него... Не знам при авторката как стоят нещата, но често момичетата започват да се държат като кучки, точно когато започват да "мислят за момчета".
Авторке, според мен, се допитай до някой наистина близък - майка, баща, брат, сестра, най-добра приятелка... Попитай ги какво толкова се е променило у теб към лошо. Отговорът на такъв човек ще ти бъде по-полезен от всички отговори, които ще получиш тук, взети заедно. ;)

напълно подкрепям!

bitterkiss
07-10-2014, 12:26
Някои хора наистина са прави . Не пренебрегвай приятели , заради момче .. Никога ! Веднъж направих тази грешка .. И съжалявах много.